Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа Уикенд 1.6 16V срещу БМВ 318i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Радвам се, че най-накрая някой се появи с клип за да го докаже. Аз съм побеждавал 2 от 2 опита БМВ 318 но от по-старите - Е30. Те май не са 16V, а и бравата е 1080 кг., а това тук с Марея - сцепи мрака просто. Добавих си го в "любими" на vbox-а.
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #62
      браво на колегата за успешното дръпване и от мен.та какво са ти викали, че бил слаб мотора за тая мареа.ами аз какво да кажа като съм 75 коня.ако бях с твойте коне - малееее щях да съм супер щастлив още веднъж БРАВО
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #63
        дам браво на колегата мн ни вървят колиците
        FIAT Marea Weekend 1.6 16V 98' SX

        Коментар


          #64
          ,,,
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #65
            ахах един приятел ми се хвали с неговата 318-ка (на баща му :D) и все не се навива да му скъсам гъза ... и аз съм със 1.6 16v Marea и мисля скоро да му покажа задната чистачка :D
            Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
            Fiat Marea 1.6 16v

            Коментар


              #66
              [quote
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #67
                Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                Коментар


                  #68
                  гонка

                  Atanas71 написа:
                  porosenoq написа:
                  ахах един приятел ми се хвали с неговата 318-ка (на баща му :D) и все не се навива да му скъсам гъза ... и аз съм със 1.6 16v Marea и мисля скоро да му покажа задната чистачка :D
                  Накажи го подобаващо , изцеди първа почити до ограничител и вече имаш половин кола преднина ако е в добро състояние БМВ-то. Ако е зле още на първа си го дръпнал .Втора пак до край изцеждай Старай се да превключваш бързо , твой е :D :D :D
                  Какво ли ще стане ако аз го барна с мойте 147коня,вчера дръпнах Астра 150 коня-до 2ра ме държа но после клекна
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #69
                    мисла че астрата не е била 150 коня а можеби е била по малко
                    бмв форевар м5

                    Коментар


                      #70
                      гонка

                      beboka11 написа:
                      мисла че астрата не е била 150 коня а можеби е била по малко
                      Поне 3 има в нашия град,но ми се струва че са уморени,само реват,иначе не съм привърженик на гонката,но ме дразнят с агресията,като му натриеш носа и се кротва,но за малко.
                      Marea HLX 147ps

                      Коментар


                        #71
                        сигурно са доста уморени штото много върви тая кола АСТРАТА
                        бмв форевар м5

                        Коментар


                          #72
                          [quote
                          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                          Коментар


                            #73
                            Поздравления на всички колеги, които са защитили марката, а и са доказали че "ЖАБАРИТЕ" могат да правят коли !Адмирации на Atanas71 !
                            Fiat Punto '95 TD, Fiat Marea '00 JTD, Fiat Stilo '05 JTD, Fiat Brava '96 D, Fiat Doblo '08 MJTD, Fiat Doblo '08 metan, Fiat Multipla '05 metan

                            Коментар


                              #74
                              Тази събота пак дочувам че си ги покъсвал на пистата ще ме накараш да доида с Бравото и да те натупам един път за винаги знаеш че бравока е в бокса и си спокоен а то нали знаеш онази там умната приказка "Жена шофиор и негьр скиор няма " Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              тунинговам си колите за удоволствие
                              някои с турбо други с чип

                              Коментар


                                #75
                                [quote
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X