Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ срещу другите коли...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На 200 метра си мисля че всичко ще зависи от задкормилните устроиства но тия омеги наберат ли... ще скъсат типака че може и браво брава 1,6 ама не съм пробвал все пак при високи скорости голямата кола е по стабилна
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      Абе некви астри с ремуси ми пардат над главата и ми се правят колко много пардат но не варват, като набере орехотрошачката ми (над 2000 оборота) става звяр и не признава прадня-дришня. Ония с тия селски тунинги почват да си бризат прастите
      Fiat brava 1.9 TD100

      Коментар


        Tie написа:
        Никак не е реално това със сфетфоарите, от движение и т. нататък Нали се сещащте че 1-2 сек. докато разбере другия че се гоните, докато "върне" една надолу (ако е необходимо) или пък си продължи на същата предавка и я "смачка" до долу дори и с 30-50 коня повече в "улична" гонка може да не му стигнат 300-400 м или до другия сфетофар Истината е когато тръгвате заедно от място - и то само при положение че сте се разбрали категорично по един или друг начин за старт от място или дори "летящ" старт, но с една и съща скорост на една и съща предавка
        Колега това са келешарски прояви, ние не сме професионални състезатели, в същност има ли значение
        coupe 1,8 16V

        Коментар


          Разбира се че не сме професионалисти Идеята ми е все пак да се изравнят максимално нещата, да се елиминират до макс. случайните фактори и влияния и по този начин да изпъкнат динамичните качества само на автомобила Иначе става точно така - кой е по-келеш от другия и нищо реално относно автомобила.Вчера си направих следния "опит" със служебното кубче - карах по една Х6-ца 35sd и на излизане от завой - от 5-та на 3-та и на къса права успях да му взема 2-3 дължини. Има огромно НО - човека си караше с добро темпо (не много бързо) и въпреки че му се бях залепил не ми се върза от самото начало. На другия сфетофар се погледнахме, той се подсмихна и при равен старт видях реалната разлика в колите (2.0 ТДИ 140 к.с. с/у 3.0 би-турбо дизел 4х4) - измерваше се в рейсове на права около 800 м Реално знаех какво ме очаква, но целта беше да видя все пак какво може в действие този баварски дизел - ами в случая и спрямо тази кола много

          Коментар


            всеки може да настапва по правата ама друго си е я на пистичка я на планинско
            Honda Jazz 1.4 8v 07'

            Коментар


              BUH написа:
              всеки може да настапва по правата ама друго си е я на пистичка я на планинско
              за планинско кола само с задно.друго си е да я пързаляш наляво надясно. с мойто браво не става.

              Коментар


                да ама трябва дая кара някои който може штото да няма олеле по дерето
                бмв форевар м5

                Коментар


                  "олеле по дерето" :D така си е, попринцип и аз се кефа на задното, да жзимаш завоите с изнасяне пък и колата да ти е 250-280 беигира
                  Fiat brava 1.9 TD100

                  Коментар

                  Working...
                  X