Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ срещу другите коли...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    RAADOO написа:
    Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонкаабе то проблема на тия гонки е че ако искочиш примерно с кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки и много е вероятно конкуренцията да се смали до минимума ... ама пък може ли да си орежеш колата и да и сложиш едни малки колеленца примерно ... само заради това ...
    абе проблема е че почти няма такава "кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки " - щото олекотяване ше направиш да стане около 1000 к.ама повярвай ми, на нито една от въпросните коли /20 16в или 20 20в или 20 24в/ 14 ки нестават, та ще трябва чялата предница да смениш заради 14 ките :D :D :D
    SASTEZATEL

    Коментар


      #92
      VirenEngel написа:
      RAADOO написа:
      Вчера за 1ви път се пуснах на истинска гонкаабе то проблема на тия гонки е че ако искочиш примерно с кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки и много е вероятно конкуренцията да се смали до минимума ... ама пък може ли да си орежеш колата и да и сложиш едни малки колеленца примерно ... само заради това ...
      абе проблема е че почти няма такава "кола около 150к.с. 1000кила - туриш едни предни 14-ки " - щото олекотяване ше направиш да стане около 1000 к.ама повярвай ми, на нито една от въпросните коли /20 16в или 20 20в или 20 24в/ 14 ки нестават, та ще трябва чялата предница да смениш заради 14 ките :D :D :D
      ok ... не може ... иначе - за това че се взимат първа и втора ...ок приключваме и тука въпроса ... съгласявам се ...отивам да видя защо хгт-то ми с по-ниска и твърда предница и по-добър старт ... е с по-малко к.с. от 1.6 16в.после ще постна да ви кажа причината ...
      : Der Engel ist Viren :

      Коментар


        #93
        za fiat

        edinstvenoto hubavo ne6to na fiata e emblemata koiato stoi na BOLIDA na M.ShumaherПърво: Тук правилата са да се пише на кирилица колега. Българи сме, нали?Второ: И сам се сещаш, че това не е най-подходящото изказване за форум на ФИАТ! kiro_of_the_day

        Коментар


          #94
          Ако искате вярвайте

          всички знаем вече колко ни вървят колите-Но на няколко пъти забелязвам че дупета дето са турили по някое крило и спортен волан на разни кокали като спра с бравата на светофара и гледат в другата посока за да не се посрамят пред гаджетата си! аз съм си махнал табелите от калниците на Бравата пипнал съм и звука а вие сте ги наплашили и на мене почти не ми се налага да се доказвам Мойта бамбина е на аватара
          tipo 1.7D
          BRAVA 1.6-103hp

          Коментар


            #95
            благум аиде като сглобия белия самолет да те пробвам но да нияма разплакани после ще снимаме за сега ще издам че е 6 степена кутията а мотора и колата още не почвам в краия на месеца и разаботка и ще те пробвам после знам каде си ще те намерия а я пробваи черената на брад ти е36 само ще пипна електрониката

            Коментар


              #96
              Имам едно купенце Меган 2.0-16V/150 к.с. та ще ми е интересно да го сборя с някъв Фиат
              no pain no pain

              Коментар


                #97
                AlBundy написа:
                Имам едно купенце Меган 2.0-16V/150 к.с. та ще ми е интересно да го сборя с някъв Фиат
                Ти не караше ли Dodge?

                Коментар


                  #98
                  Тц. Него го бутам
                  no pain no pain

                  Коментар


                    #99
                    wwweb написа:
                    AlBundy написа:
                    Имам едно купенце Меган 2.0-16V/150 к.с. та ще ми е интересно да го сборя с някъв Фиат
                    Ти не караше ли Dodge?
                    Ha 1 млн. километра :P
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      AlBundy написа:
                      Тц. Него го бутам
                      "- Съжалявам за Додж-а отвън.- Да не сте го ударили?- Не, просто съжалявам за Додж-а отвън"Меганчето би трябвало да върви. Ама знае ли се като застане срещу италианка какво ще стане ?
                      Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
                      0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

                      Коментар


                        Ми да ги пробваме с моето Типо.Когато и където кажеш,ама най-добре на Калояново.Не си падам по булевардните изпълнения,но ако много настояваш..................
                        Octavia RS
                        Evo 10-служебната играчка.

                        Коментар


                          Може, ама трябва да взема и някакви гуми 2-ра употреба за Калояново, че не ми се трият континенталките. Май месец ще съм на линия. Важното е тръпката.
                          no pain no pain

                          Коментар


                            AlBundy написа:
                            Може, ама трябва да взема и някакви гуми 2-ра употреба за Калояново, че не ми се трият континенталките. Май месец ще съм на линия. Важното е тръпката.
                            Вие гуми ли ще пилите, или ще се дърпате?
                            Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
                            0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

                            Коментар


                              Да караш с нормални гуми на пистата е безумие-на втората обиколка ще ги скапеш от прегряването.Затова по-добре е със сликове
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар


                                Red Storm написа:
                                Да караш с нормални гуми на пистата е безумие-на втората обиколка ще ги скапеш от прегряването.Затова по-добре е със сликове
                                Да така е!Аз на картинг пистата на Бухово прецаках един комплект чисто нови гуми ама голям кеф беше...
                                BMW E90 320D
                                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                                Коментар

                                Working...
                                X