Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купе 1.8 vs БМВ E 36

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    колеги, първо се извинявам за това че написах Е36, тая вечер се запознах с въпросното полицайче и той каза Е40 , 2.0 150кс мислех че всички 3ки от 91-2 там до 98 са Е36 после Е46 ...както и да е!Та, като разбра че аз съм с купето се изсмя и каза че не се е дърпал въобще а просто така си кара и е бил на 5та..... .... според мен не възможно. Аз като го разпознах че е БМВ настъпих на 3та с 60-70 а той приближаваше и към 100-110 там някъде се изравнихме и от 120 аз почнах да дърпам ....... Нямам представа как се държат други фиати или бмвта... не съм карал но ми се струва меко казано нелепо това твърдение
    coupe 1,8 16V

    Коментар


      #32
      Извинявай ама е 40 не е ли z3 ,което няма нищо общо с трета серия?

      Коментар


        #33
        това ми каза той .... не съм ръчкал из нета да видя са ще видя
        coupe 1,8 16V

        Коментар


          #34
          даааааааа колега :D прав си ,то само в гугъла като напишеш Е40 се появяват 1 камара картинки... бахти ..тоя не е в час изобщо ....
          coupe 1,8 16V

          Коментар


            #35
            пък и не за друго ами му е кофти да признаи че е паднал
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #36
              и аз така си мисля... предложи ми на майтап да се дръпнеме някога и аз "ОК добре",но на 1-2 съм зле със синхронизатор, ако се стигне до драг ще предложа летящ старт от 2ра с 40 или на 700-800 м за да наваксам (ако мога) ноооо мисля че ще мога
              coupe 1,8 16V

              Коментар


                #37
                Е, то бива, бива фенщина, ама сте прекалили бе юнаци! Не се обиждай ама с точно това Купе и 320-ката и ИС-а щи скъсат ританките особено на това каране
                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                Коментар


                  #38
                  неее не мисли така, баварката почна да се предава след 110-20
                  coupe 1,8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X