Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бях издухан от некакъв Кадет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    то иЗказването е добро, но в се пак не е правилно да се ограничаваме и сравняват само италианки, мое мнение де.
    fiat punto

    Коментар


      #62
      ма не бе то беше точно и ясно написано кадет vs. купе те само мОсквич дето не са споменалии
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #63
        Като те издуха тоя бесен заз пак ще си говорим:

        Коментар


          #64
          Сърбал съм му и аз попарата на един ЗаЗ. Ама беше старото купе - с врабчоуловителите отстрани :D Като поразпитах каква е тая виелица, дето ме мина все едно съм спрял, ме светнаха, че им присаждат двигатели от VW. Някой каза по-горе, че само Москвич не е споменаван. Значи сега му е времето. Едни пичове бяха сложили на една 12-сетка скорости от Баварка и тази кола летеше като ракета. Отваряш капака - там оригинален двг с надпис "АЗЛК". Що народ си е ритал колите покрай него - чет няма. Та мисълта ми беше - достатъчен е читав двигател, с подходящи скорости или диференциал и ето ти фъртуна.
          Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
          Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

          Коментар


            #65
            знаех си че някоЙ веднага Ще даде пример с москвич, като казах че само москвич не бяхте споменали
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #66
              DaDa написа:
              6ma7ka7a написа:
              Колега, ако говорим за бегачки до 150 няма по-бърза от Astra GSI кадетчето е по-слабо от астрите.
              Колега ти чуваш ли се какво говориш, две коли е едни и същи мотори скорости и.т.н, само че кадета е много по-лек от астрата и ти ще ми кажеш, че астрата е по-бърза ?
              Колега аз лично съм гледал гонка между кадет гси и астра гси на около 400м. астрата го взе с около 1 калник, че да не кажа и повече.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #67
                Grisha_bravo написа:
                знаех си че някои веднага ште даде пример с москвич като казах че само москвич не бяхте споменали
                Ми то ако беше станало въпрос и за Волга има какво да напишем. Или пък за Варшава. Отдавна сме по пътищата и знаем много марки :D
                Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                Коментар


                  #68
                  москвич алеко,........с двигател от МЕSERATI bi-turbo http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...85%D0%B5%D1%80

                  Коментар


                    #69
                    ............ имал лев напраиил го е
                    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                    Коментар


                      #70
                      Grisha_bravo написа:
                      ///// написа:
                      Гонила го е ръждата, та затова е бягал толкова бързо!
                      е знаЕш ли можЕ и да го е настигнала после :D
                      напално вазможно е да го е настигнала :D
                      Drive or Die!

                      Коментар


                        #71
                        аз сам се дурпал сас кадет гси и ми бяга сас 3 коли напред

                        Коментар


                          #72
                          Колеги има и една друга модификация на Kadett GSI Champion. Малко вероятно е да те е задминала точно такава но ако това е случая да знаеш, че това което си изпитал е напълно възможно и в границите на нормалното. Все пак тая модификация разполага с 180к.с. което е с 30 повече от стандартното GSI. И аз сuм на мнение обаче, че кадета е по-бърз от астрата. Защото е по-старо поколение той е директен противник на Golf GTI като дори е по-добър от него. Мога да ви приложа и статия за да докажа твардението си . Иначе и аз сам имал подобна неприятна случка между Берковица и Монтана. Заядохме се с една Astra GSI и бяхме кофти наказани при скорост 170+ :D
                          Fiat Tipo 1.6 SX '92 159.A3 - X
                          Lancia Y 1.2 '00 850.А3 000 - X
                          Fiat Bravo 1.6 16V SX `96 182.A4000
                          Piaggio Vespa PK50XL
                          Иж Планета 2 '67, Иж Юпитер 3К '73

                          Коментар


                            #73
                            То темата не е много пресна,ама да вметна че във форума на Опел имаше един ентусиаст,от Разград мисля,с купе на Кадет GSI и двигател от Калибра с турбо от 200 + коня ...
                            Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
                            ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
                            ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
                            ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

                            Коментар


                              #74
                              dodge1969 написа:
                              Колеги има и една друга модификация на Kadett GSI Champion. Малко вероятно е да те е задминала точно такава но ако това е случая да знаеш, че това което си изпитал е напълно възможно и в границите на нормалното. Все пак тая модификация разполага с 180к.с. което е с 30 повече от стандартното GSI. И аз сuм на мнение обаче, че кадета е по-бърз от астрата. Защото е по-старо поколение той е директен противник на Golf GTI като дори е по-добър от него. Мога да ви приложа и статия за да докажа твардението си . Иначе и аз сам имал подобна неприятна случка между Берковица и Монтана. Заядохме се с една Astra GSI и бяхме кофти наказани при скорост 170+ :D
                              съгласен сам с теб на втората дръпка му фрукна едната полуоска н знам защо както казваш майе и този модел да е защото сам се дурпал и преди с кадет gsi ама не ми дърпаше много

                              Коментар

                              Working...
                              X