Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снощи сдухах един голфар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    infirm написа:
    Когато някой колега пусне тема "Фиат срещу Опел как мислите имам ли шанс?" (примерно говоря) Всеки вика... "само говорите... действайте и покажете резултати" . А когато някой покаже резултати..... го правите на нищо.... :D Напълно е възможно да го е дръпнал особено ако голфара е бил некадърен или го е дострашало да настъпи машината
    евала един пич да се обади всички само завиждат
    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

    Коментар


      #47
      Снощи сдухах един голфар ......Бе не знам дали го сдухах, ама му показах, че и ЖиТиДи може да кади
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #48
        emzo написа:
        Снощи сдухах един голфар ......Бе не знам дали го сдухах, ама му показах, че и ЖиТиДи може да кади
        и аз ги цепя чат-пат голфарите ма не се връзват мн.мн., ма и един нов рав 4 преди време му зех акъла, чаках го на байра на 3та и го видях само ,че ми иска място с фарове,щото го бех минал на сфетовара докато той потегляше.

        Коментар


          #49
          .

          Здравейте колеги - нов съм даже в тва обръщение,Взех на жената тва въпросното нещо - Фиат Браво 1.2 - даже с 16 вентила - за кеф на селските сеирджии. За жена колата върви - даже много. И за мъж върви като знае как да го кара и на кви обороти. Колегата има голф 3 1,4 и яде ряпи с него. И къде е въпроса - имаме ли няква нормална кола за каране или всички си мерим ония работи с някви морги от преди над 10 години (поне, голфа на колегата е 1993, еле отиват към 20). Така че - живи и здрави и успех И нека ви кажа що вземах такава кола за жената - ами в супер състояние беше, не беше карана в България ( и в южна Италия не е, минала през сервиз на ФИАТ) и през диагностика в уважаван сервиз. Е и части ще има под път и над път.

          Коментар


            #50
            Колеги аз със 1.4-ката съм бил голф 4 - 90к.с дизел на старт до 3-та и то няколко пъти. Иначе голфа после ме съсипва след тази скорост.
            И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
            Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
            И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

            Коментар

            Working...
            X