Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снощи сдухах един голфар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    E много ясно.И не е това което си мислите.Бях в крайна дясна лента и бях 1 кола , и можеше само на дясно да карам, и се мръднах в ляво пред първата кола и тва беше.Не съм минавал точно на червено Вие сте били много заядливи ^

    Коментар


      #32
      bravosx написа:
      Вие сте били много заядливи ^
      Виж сега, 35 години съм край спортисти и какви ли не надбягвания, наистина ли смяташ че е много важно че си се дръпнал с господин Никой и си бил по-бърз от него? Победи някого в някаква спортна дисциплина, която си има своите правила, та да те признаем и ние, просто е.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #33
        Ти пък като си такъв RACER ела на бояна да те видиме колко си бърз
        4 бири и турбината да свири

        Коментар


          #34
          DogForLife написа:
          Ти пък като си такъв RACER ела на бояна да те видиме колко си бърз
          Че те на бояна са най-бързите
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #35
            Да попринцип е така но там го поканих, че е по готина пътечката но има и бързи там просто няма кой да излезе с тяхП.П. : а и ти с тая патрулка къде си се засилил :P там е забранено за такива автомобили
            4 бири и турбината да свири

            Коментар


              #36
              момЧета оставете колегата и аз сам с 1.2 и си е голям кеф като изпревариШ друга колаКолега, тук не гледаме с добро око на шестиците и четворките заместващи букви.Освен това и правилата на форума го забраняват.Модераторски екип на fiat-bg.org
              Drive or Die!

              Коментар


                #37
                Вместо да го подкрепите вие го ИЗЯДОХТЕ....... аз пък толкова мразя тия с голфовете , че при всяка възможност..... не бих се поколебал да похабя малко гориво за тях....имам чусвтово , че искате да дезертирате в VW форума П.П Отностно поста на колегата който спомена за застрашаване на околните така си е , но няма пълно щастие важно е рискът да е премерен и най - готино е тези дръпки да се правят на бояна или на някоя писта

                Коментар


                  #38
                  mihail.nikolov21 написа:
                  момЧета оставете колегата и аз сам с 1.2 и си е голям кеф като изпревариШ друга колаКолега, тук не гледаме с добро око на шестиците и четворките заместващи букви.Освен това и правилата на форума го забраняват.Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Моя е грешката! Сажалявам!
                  Drive or Die!

                  Коментар


                    #39
                    Re: Снощи сдухах един голфар

                    bravosx написа:
                    Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :DТази тема по-добре изглежда в този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Точно такава кола търся като твоята.
                    Marea HLX 147ps

                    Коментар


                      #40
                      MartoModev написа:
                      А той разбра ли че се дърпате
                      Марто - същата работа: Улегнал съм вече и разните му гонки и дрън - дрън не ме превличат. Преди месец излизам от Бургас и двама пича в едно Браво се престрояват до мен и ме гледат с предизвикателен поглед: Махнах им за поздрав ( от едно авто семейство сме все пак). След светофара - то не беше въртене на гуми не бяха чудеса . Явно се състезаваха с мен , а аз разбрах после.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #41
                        Направо настръхвам от селският манталитет ухаещ , от тук от там ! ? Айде стига мъже в тая държава .. Насилете се малко и го изгледайте ... http://vbox7.com/play:3d8156e6
                        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                        "What do you do to help save the world?"

                        Коментар


                          #42
                          bravosx написа:
                          E много ясно.И не е това което си мислите.Бях в крайна дясна лента и бях 1 кола , и можеше само на дясно да карам, и се мръднах в ляво пред първата кола и тва беше.Не съм минавал точно на червено Вие сте били много заядливи ^
                          то затова е обречен тоя форум само старци пишат тук
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #43
                            sonicempire написа:
                            bravosx написа:
                            E много ясно.И не е това което си мислите.Бях в крайна дясна лента и бях 1 кола , и можеше само на дясно да карам, и се мръднах в ляво пред първата кола и тва беше.Не съм минавал точно на червено Вие сте били много заядливи ^
                            то затова е обречен тоя форум само старци пишат тук
                            И кое ми е старото колега,може би си на годините на сина ми-21,но това да ни наричаш старци си е малко обидно струва ми се,имай малко уважение.
                            Marea HLX 147ps

                            Коментар


                              #44
                              :D :D :D
                              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                              Коментар


                                #45
                                Когато някой колега пусне тема "Фиат срещу Опел как мислите имам ли шанс?" (примерно говоря) Всеки вика... "само говорите... действайте и покажете резултати" . А когато някой покаже резултати..... го правите на нищо.... :D Напълно е възможно да го е дръпнал особено ако голфара е бил некадърен или го е дострашало да настъпи машината
                                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                                -------------------------------------
                                1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                                Коментар

                                Working...
                                X