Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снощи сдухах един голфар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега,вероятно голфарата е била 1,4.Много спънат кон.Прибирал съм такъв от Италия на ход.Едвам се катереше по баирите след Игуменица.Е, беше и натоварен порядъчно-гуми, джанти-каквото има. Тези ,които те критикуват за изпълнението ти ,също не са ангели.Я виж темата кой колко е вдигнал. Само карай внимателно при тоя ваш прословут трафик.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #17
      Red Storm написа:
      Колега,вероятно голфарата е била 1,4.Много спънат кон.Прибирал съм такъв от Италия на ход.Едвам се катереше по баирите след Игуменица.Е, беше и натоварен порядъчно-гуми, джанти-каквото има. Тези ,които те критикуват за изпълнението ти ,също не са ангели.Я виж темата кой колко е вдигнал. Само карай внимателно при тоя ваш прословут трафик.
      Или пък 1.9 SDI (64 коня) . Третия вариант е да не е разбрал ,че се дърпате
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #18
        А мен пък снощи 2 голфа ме изпревариха, особено двойката - с мръсна газ. Бях много доволен - карам си едва едва, съвсем спокойно, по инерция към прииближаващия червен светофар, и изведнъж ррррррррррррррррррррррррррр... и голфа вече на 400 километра пред мене. На светофара пак застанах до него. Изфорсирах така за майтап. Оня се върза. ГАЗ! Направо не го разбрах кога излетя, и с колко ме дръпна, защото просто си завих на дясно

        Коментар


          #19
          Re: Снощи сдухах един голфар

          bravosx написа:
          Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :D
          Той е бил шофьор който явно си цени живота и на околните и не се прави на рейсър по градските улици. Това че изостанал изобщо не показва че колата му не върви а показва колко си безразсъден.И леко с минаването на червено че ще отнесеш някой акт от колегите. Поне си кажи номера да се пазим от теб и да знаят кой да спират
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            Re: Снощи сдухах един голфар

            bravosx написа:
            Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :D
            Ей, голямо нещо си направил?! Сега пред теб е само Хамилтън, начи. Стига сте се излагали бе, ега ти темата...
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #21
              westdogg написа:
              Red Storm написа:
              Колега,вероятно голфарата е била 1,4.Много спънат кон.Прибирал съм такъв от Италия на ход.Едвам се катереше по баирите след Игуменица.Е, беше и натоварен порядъчно-гуми, джанти-каквото има. Тези ,които те критикуват за изпълнението ти ,също не са ангели.Я виж темата кой колко е вдигнал. Само карай внимателно при тоя ваш прословут трафик.
              Или пък 1.9 SDI (64 коня) . Третия вариант е да не е разбрал ,че се дърпате
              без да съм гледал данните ми се струва, че 1.9 сди ще го изяде тези 80 коня на бравото са много изстрадани, а въртящия момент на дизела?
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #22
                Re: Снощи сдухах един голфар

                Plastex написа:
                bravosx написа:
                Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :D
                Ей, голямо нещо си направил?! Сега пред теб е само Хамилтън, начи. Стига сте се излагали бе, ега ти темата...
                Хамилтън къде е тръгнал с неговата немска барака да се опъва на колегата? 4-та цедка и айде чао Люис При собствениците на Браво във форума се забелязва интересна зависимост - колкото е по-малък двигателя толкова са по-фантастични историите. Не съм чел досега някой с HGT да разправя некви фантасмагории и да си надценява колата.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #23
                  Re: Снощи сдухах един голфар

                  infineon написа:
                  bravosx написа:
                  Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :D
                  Той е бил шофьор който явно си цени живота и на околните и не се прави на рейсър по градските улици. Това че изостанал изобщо не показва че колата му не върви а показва колко си безразсъден.И леко с минаването на червено че ще отнесеш някой акт от колегите. Поне си кажи номера да се пазим от теб и да знаят кой да спират
                  И! Имаме ченге във форума а аз мислех стикера е за красота
                  Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                  Втората......пак същата!
                  (_-_)______////_______(_-_)
                  Punto75-Вече на жената!
                  Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                  Коментар


                    #24
                    Братушките дават следните данни за най-малката модификация на Браво 1.2 16V :Максимальная скорость 173 км/ч Время разгона (0-100 км/ч) 12.5 cи съответно най-малкия мотор на Гоуф 4 1.4 16V Максимальная скорость 171 км/ч Время разгона (0-100 км/ч) 13 cе ако е бил атмосферен дизел (да не повярваш, че още ги има) 1.9 SDI Максимальная скорость 160 км/ч Время разгона (0-100 км/ч) 17 cтака че случката звучи съвсем правдоподобно. Друг е въпроса, че чичката в немската колица най-вероятно въобще не е разбрал, че се дърпат
                    VW Bora Variant 1.6 16V '01

                    Коментар


                      #25
                      еееееееее това браво трябва да го приберат от музея на фиат и да се хвалят с него.аз съм с 1.6 16v и вчера разцепих едно lamborghini murcielago lp640
                      fiat bravo 1.6 16v gt
                      fiat marea 1.9 8v jtd
                      fiat punto 1.7 td
                      fiat marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #26
                        Що не слезнахте да си размените колите, повече щеше да ти отива Голфа.

                        Коментар


                          #27
                          Еййй насрахте се за нула време.Ако беше HGD ли кво ли беше и беше дръпнало някое БМВ щяхте всичките да си направите по една "тъпанарка" на темата,ама щом е 1.2 айде дай да оакаме нещата.Я погледнете останалите теми - всичките са от този тип,не виждам какво се разревахте всичките.Ама той се дърпал разбираш ли да станел голфаджия,минал на червено - опасен бил.Вие всичките карате с 50 и още на жълто спирате като махате с ръце да предупредите този отзад че спирате за да не създавате предпоставки за ПТП.Айде вземете се в ръце!!!Цезурирано.Модераторски екип на fiat-bg.org

                          Коментар


                            #28
                            Dedra 2.0 написа:
                            Еййй насрахте се за нула време.Ако беше HGD ли кво ли беше и беше дръпнало някое БМВ щяхте всичките да си направите по една "тъпанарка" на темата,ама щом е 1.2 айде дай да оакаме нещата.Я погледнете останалите теми - всичките са от този тип,не виждам какво се разревахте всичките.Ама той се дърпал разбираш ли да станел голфаджия,минал на червено - опасен бил.Вие всичките карате с 50 и още на жълто спирате като махате с ръце да предупредите този отзад че спирате за да не създавате предпоставки за ПТП.Айде вземете се в ръце!!!
                            Ами има едно много просто обяснение за така нареченото отаковане.Темата беше пусната в не дотам подходящ раздел и хората не са свикнали на подобни безмислици дори в Общи Приказки.Затова е и реакцията.Аз бях на крачка да я изтрия но погледнах какво става в тази раздел.Оказа се, че или трябва да изтрия половината раздел, или да оставя така наречена "тема" тук.Следиш ми мисълта какво искам да кажа, нали?Освен това се опитай да си налагаш малко цензура в изказа.Това важи дори и за този раздел.
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #29
                              Dedra 2.0 написа:
                              Вие всичките карате с 50 и още на жълто спирате като махате с ръце да предупредите този отзад че спирате за да не създавате предпоставки за ПТП.
                              Да.

                              Коментар


                                #30
                                Dedra 2.0 написа:
                                Ама той се дърпал разбираш ли да станел голфаджия,минал на червено - опасен бил.Вие всичките карате с 50 и още на жълто спирате като махате с ръце да предупредите този отзад че спирате за да не създавате предпоставки за ПТП.Айде вземете се в ръце!!!
                                Вчера гледах един /поне на тоя етап/ бездарник, предизвика вниманието на всички като вместо заден даде напред и удари една пейка, скочи долу, клеча, гледа си колата, макар че от толкова нямаше какво да и стане, то ако бе достатъчно силно щеше да я завре в заведението в което бях, после пък успешно даде назад, но не колкото му трябваше /как да го прецени, мамка му, и акъл требе/ , след него се натрупаха вече и други коли, та търпеливо го изчакаха бабешки да дръпне още метър-два назад, как да е, излезе на улицата най-накрая... Че като скубна! Кой като него, от балъшкото му пилотиране не остана нищо- шампион! До кой ли стълб, обаче.
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                                Коментар

                                Working...
                                X