Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купе 1.8 16V vs. ГОЛФ 4 1.9 TDI PD - 116 к.с vs хонда CBR600

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Александър1982 написа:
    Грешката е моя, трябваше да поясня че не се пуснахме от 0 км, бяхме в движение и тъй като до смърт мразя вече тия голфове а и той караше супер непредпазливо и надминаваше всеки по най-неправилния начин...е не може да устоиш. Шофьорите се познаваха и караха заедно и изпреварваха заедно.Значи имаме права и после байр около 600-700 метра дълъг и гоуфа и цбрката ме надминаха още преди правата и надминаха голф ТДИ 110кс и енда авенсис Д4Д и докато получа видимост те бяха влезли в баира. На правата голфа ТДИ 110кс и авенсиса Д4Д никаква съпротива към 130 ги резнах. но споменатия голф 116кс и мотора бяха към средата на баира вече и..... нямаше какво да ме спре ...педала до метала на 4та и към 165-170 започнах да изпреварвам мотора .... горкия се чудеше кво става а голфа беше пред него ноооо баира почна да свършва и едно пежо ни позасече .... гоуфаджията пак го изпревари без видимост към края вече ноооо аз намалих ... несмеях. при по-дълъг баир бих ги отнесъл, останах много изненадан за възможностите на моя мотор.аааа ТДИ има момент но след 150-160 ги няма аа и мотора дърпа на ужас на старт ма в баир със тая скорост (разграфен е до 220)..умира вече. Много се изкефих,,,усетих силата и превъзходството....ПП: не се правя на състезател често
    не че нещо ама или си се размечтал или си сънувал.Карал съм цбр600 и просто няма място за сръвнение едва ли не бих те задминнал с такъв мотор като спрял така че моля ти се разбиде се , че много сън не води към добро(освен ако не си спящата красавица/красавец)п.с.Ако звучи като че ли се ебавам извинявай но не искам да звучи така,но и алкохола ми е в малко повечко

    Коментар


      #17
      Колега coldfear, прочети цялата тема и ще видиш че не съм заспивал, просто ме светна един друг колега преди теб ... благодаря все пак
      coupe 1,8 16V

      Коментар

      Working...
      X