Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo vs Nissan Almera N15 Gti

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе колеги не ме убеждавайте,че нисан е по-добър автомобил от фиат.Вярно е че японките бягат ама разбирам да бяхте казали за хонда или мазда.И моля ви не сравнявай те кон с магаре.Едно е 2000 кубика друго е 3500 кубика. А, ако искате да сравнявате италианките с нисан, сравнявайте ферари.
    FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

    Коментар


      #17
      !

      Кой е сравнил 2000 с 3500 кубика???И кой те УБЕЖДАВА, че нисан е по-добър автомобил от фиат?
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #18
        Дайте "сток" 200 СХ да видим кой кого ще къса, а с 16V Турбо мотора хич не си и помисляй да го слагаш Защо пък при нас няма нито Алмера,нито Примера 150 к.с. която да "къса" Типо 2.0 16V или 155 2.0 16V??? Радвам се че имаш две "италианки", затова те моля ти гледай по-реално на нещата и имай повече вяра в нашия отбор Италианките винаги са били номер 1 когато и там където трябва, а именно на арената на световния автомобилен спорт А към човека с Типо-то - пич, като не му се кефиш го махаш и спира да те дразни! Ако пък не можеш, то поне те моля да не пишеш в такива теми в които става въпрос за спортните качеств на марката - нищо лично към теб! За мен (надявам се и за повечето истински фенове тук) Фиат/Алфа/Ланча не са средства за транспортиране от т.А до т.Б, за нас те са начин на живот

        Коментар


          #19
          !

          Kолега, наполовина си познал. Ако си направиш труда да прочетеш постовете ми ще разбереш че аз съм маниак на тема италианско. За мене това са колите. Имам голяма вяра но също и така съм карал много коли. Знам кое колко върви. Нека да сме реалисти няма лошо да си признаваме по някой път. Няма смисъл от спорове, карай и ще видиш...Не говорим в световен план (там нисан сигурно са на 30-то място)Говорим за коли едни и същи кубици и.т.н. Абе в крайна сметка важното е
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #20
            Пичове баща ми има нисан алмера 2.2 дизел 115 кончета 16 винтилчетамоето браво го дърпа, само леко на старта после, онова нисанче, като влезе във обороти само му гледам хубавите стопчета.

            Браво 1,6 16V

            Коментар


              #21
              blagun написа:
              Не знам какво ще стане, но ако наистина си Златко Баретата, внимавай да не те спипат Братя Галеви
              Той ако е Златко Баретата,аз съм Поли Пантев бог да го прости
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #22
                antifriz написа:
                Абе колеги не ме убеждавайте,че нисан е по-добър автомобил от фиат.Вярно е че японките бягат ама разбирам да бяхте казали за хонда или мазда.И моля ви не сравнявай те кон с магаре.Едно е 2000кубика друго е 3500кубика.А ако искате да сравнявате италианките с нисан,сравнявайте ферари.
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Сега пък сложиха нисан до ферари КОНИЧУА Що не прекръстите форума на www.rizotofans-withfiat(по неволя).com Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Истинските фиатаджии тука се броят на пръстите на едната ръка май Стегнете се не говорете глупости
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #23
                  http://www.gtrnissan.com/ Вижте тоя сайт и после ми говорете за Нисан срещу Ферари . Тая кола по-нищо не отстъпва на Ферарита струващи няколко пъти повече, защото при тях се плаща основно за емблемата. Ферари за гъзария и японки за перформанс е моето мнение! http://www.themotorreport.com.au/206...e-nurburgring/ - малко е по-бърз от Veyron, Lamborghini Gallardo Superleggera и Porsche GT2 на Нюрбургринг p.s. Който е гледал последните предавания на Top Gear, знае как водещия Джереми Кларксън (болен фен на Алфа и Ферари), говори в две предавания поред за тоя Нисан - нещо което не е правил за никоя друга кола.
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #24
                    dikanio написа:
                    http://www.gtrnissan.com/ Вижте тоя сайт и после ми говорете за Нисан срещу Ферари . Тая кола по-нищо не отстъпва на Ферарита струващи няколко пъти повече, защото при тях се плаща основно за емблемата. Ферари за гъзария и японки за перформанс е моето мнение! http://www.themotorreport.com.au/206...e-nurburgring/ - малко е по-бърз от Veyron, Lamborghini Gallardo Superleggera и Porsche GT2 на Нюрбургринг p.s. Който е гледал последните предавания на Top Gear, знае как водещия Джереми Кларксън (болен фен на Алфа и Ферари), говори в две предавания поред за тоя Нисан - нещо което не е правил за никоя друга кола.
                    Няма спор,че Нисан GT-R е уникална кола, но ако бях фрашкан с пари и трябваше да избирам между GT-R и Ferrari Enzo познай коя бих избрал? Макар,че има много хора с пари и въпреки това никога няма да имат щастието да карат Ферари Ензо. Сигурен съм ,че много от нас никога нямаше да карат Фиат, ако имаха пари за нещо по-хубаво. Фиат не е нито най-хубава кола, нито най-здавата, нито най-бързата. Но за парите си , които струва си е повече от приличен автомобил. Това което искам да кажа, че не трябва да се залъгва ме за колите си ,а да бъдем реалисти.П.С.- Започнал съм да събирам пари за Гранде Пунто или Браво. След 7-8 като станат по 2-3К ще съм ги събрал
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #25
                      VooDoo написа:
                      П.С.- Започнал съм да събирам пари за Гранде Пунто или Браво. След 7-8 като станат по 2-3К ще съм ги събрал
                      И аз така Само ме притесняава, че при качеството на новите коли напоследък, моето ще е в по-добра форма тогава (при добри грижи от моя страна естествено) и дали ще си струва смяната А за Енцото - то е като бутиковите модни парцалки - едни маратонки и дънки са винаги по-удобни, ама друго е да си гъзар с Армани примерно
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #26
                        Grisha написа:
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Истинските фиатаджии тука се броят на пръстите на едната ръка май Стегнете се не говорете глупости
                        Първия път като влязох във форума прочетох в подписа на един колега:"Failure in Italian Automobile Technology- ма си го обичам де" (цитирам по памет) и се постреснах.Наистина са малко "фиатаджиите".Ако влезете във VW форума по -здрава кола от голфа и по-бърза от GTI не е създавана,при бМВ същото- е 30 е религия.Хубавото на това е именно в реализма и липсата на сляпо поклонничество.

                        Коментар


                          #27
                          blagun написа:
                          Не знам какво ще стане, но ако наистина си Златко Баретата, внимавай да не те спипат Братя Галеви
                          С Пламен и с Ангел сме били в един отряд.Нещо не сте запознати ми се струва. А що се отнася до Алмерата е с двулитров двигател 143 к.с

                          Коментар

                          Working...
                          X