Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto GT Turbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Браоооои пичове..... това за Гоуфо много ме изкефи немога да гледам гоуф, вентуууу и астръ
    coupe 1,8 16V

    Коментар


      #17
      ei pi4ove za men punto gt e kolata,neznam dali se 4upi turbo i dr vajno e 4e varvi na samolet koito iska moje gi pusnemКолега, кирилицата колега......де е. Занапред пиши на кирилица.Модераторски екип на fiat-bg.org
      jivei na skorost

      Коментар


        #18
        ivkata_R6 написа:
        ei pi4ove za men punto gt e kolata,neznam dali se 4upi turbo i dr vajno e 4e varvi na samolet koito iska moje gi pusnem
        то за пускането ок ама поне пиши на български,и кажи със каква кола искаш да се пускаш може да се пробваме.

        Коментар


          #19
          Ако ме питат сега каква кола бих си купи -ще отговоря Пунго ГТ
          Power Under Pressure

          Коментар


            #20
            WhitePower написа:
            Ако ме питат сега каква кола бих си купи -ще отговоря Пунго ГТ
            зна4и този пи4 ако не сие купил "турбалан" много е сагре6ил.Това ми е втората бензинарка с турбо немисла да изневерявам с атмосверка :D А гт е вазможно наи здравия и достапен двг. за тунинг ,а за да се с4упи тази турбина....трябва много да обясняжам.Поста да се коригира. Мисля че е безмисленно да обяснявам защо.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #21
              16-17 на 100 разход на ГТ !?!?!?!? Ти луд ли си бе колега ! Некои хора само пишан коментари да им се вдига ранга!
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #22
                bmahob написа:
                16-17 на 100 разход на ГТ !?!?!?!? Ти луд ли си бе колега ! Некои хора само пишан коментари да им се вдига ранга!
                Колега ,ама той се шегуваше!Всичко беше ирония породена от постовете на пича задал въпроса в темата!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  Кво го коментирате тоя? Аз, само заради малоумния ник не бих се занимавал, камо ли след този коментар!
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #24
                    bmahob написа:
                    16-17 на 100 разход на ГТ !?!?!?!? Ти луд ли си бе колега ! Некои хора само пишан коментари да им се вдига ранга!
                    НЕ, не съм луд колега. На път съм, ама още има какво да се желае. Ако искаш да си изкарам документ, че да видиш. Вземи два три поста по-надолу да прочетеш, преди да пишеш.
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #25
                      Хубу ! Извинявм се не съм се усетил!Расход топлива Смешанный цикл 8 л/100км от catalog.auto.ruСмесен цикъл-8,4Градско-11,7- инфо от БГ сайтове
                      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                      Втората......пак същата!
                      (_-_)______////_______(_-_)
                      Punto75-Вече на жената!
                      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                      Коментар


                        #26
                        ОК
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #27
                          vsd написа:
                          Пич ако ти се счупи турбото, ще ти излезе през носа. Не само то, ами и всички части по колата са много скъпи, а и се чупи често. Изобщо не ти трябват такива боклуци. И разхода е много висок - към 16 17 без проблем ще ги минеш. Поне да вървеше, ами то и не върви това пунто.
                          Аман от глупости ... Турбо ИХИ за това пунто барира м/у 150 и 300 лв . Слагането на 1 турбо ти е 100 лв. за работа , немисля че от това ще ти се извие свят .... Такаче неискам да убидя никои но хора които незнаят и коментират , без потенцял ... просто няма смисал .... А колега спрямо тебе ако ти се кара такава кола , взимаш и караш а не да мислиш кога ще се счупи.Моето като го взех счупи се направиьх я карам си я с кеф .... ако искаш кола която да ти доставя удоволствие немисли ремонтите , и неслушай всеки 2-ри какви Не компетентни мнения дава , а просто си провери в нета колко ти струва и ще прецениш . Ако имаш на година по 500-600 лв. да даваш за тази кола ВЗИМАИ КАРАИ С КЕФ . УСПЕХ от мене :D
                          Fiat Punto GT

                          Коментар


                            #28
                            vsd написа:
                            ОК
                            Ако за тебе ГТ не върви даи прилична оферта и да ги пускаме с тебе ... :D
                            Fiat Punto GT

                            Коментар


                              #29
                              Първо темата е на 3 години ако не си забелязал, второ чети не само първите два поста.
                              Така_че не_искам да убидя никои но хора които не_знаят и коментират , без потенцял ... просто няма смисал ....
                              Без да ме познаваш няма как да коментриаш какъв ми е потенциала, а и не знам това какво общо има с темата.
                              FIAT Bravo JTD GT '99

                              Коментар

                              Working...
                              X