Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.8 16V & Ауди тт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #62


      на 2-ри като ходимена море ще го снимаме на 2-ра колко бяга италянчето ... Тошка зарибен ли си ?
      Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

      Коментар


        #63
        добре ште чакаме да го видим
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          #64
          Re:

          moko87 написа:
          на 2-ри като ходимена море ще го снимаме на 2-ра колко бяга италянчето ... Тошка зарибен ли си ?
          По-добре си изкарайте първо почивката и на връщане го пробвайте този номер, за да сте сигурни, че сте близо до вкъщи
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #65
            Абе какво се зачекнахме с момчето за тия 120 на втора не знам!Може и да ги прави ,може и да не ги прави!Много се отклони темата и мисля ,че вече не е нужно да се казва че е невъзможно да се вдигнат въпросните километри!Факт ,е че срещу ТТ-то няма шанс Браво-ка ,но все пак е важен ентусиазма ,все пак това са 180 коня!Айде със здраве!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #66


              Не не със сигорност няма шанс бравото с аудито но за вървенето на скоростта аз съм свидетел.ФИЯТ-чето е в перфектно техническо състояние без никакви забележки по каквото и да е било то, предница , ходова част и двигател.
              Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

              Коментар

              Working...
              X