Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.6 16V vs. BMW 2.0, 150 hp.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    war_hawk написа:
    Мислех и тук да пусна темата за Браво 1.6 16в с/у Голф 2.0 ТДИ ама много хора ще почнат" абе къде се сравняваш с тоя голф" или " ще те бие с 5 чавдара разлика" като в тунинг.бг то и там са едни разбирачи особено от фиат мноо са зле момчетата или поне някои от тях!
    браво колега ама ште е добре да направите поне оште 2 старта и тъу
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      1.6 16v

      вчера се натиснах на едно BMW 318 115 к.с. ама нещо ми избега дали щот бях на газ а не на бенз....
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 коня

      Коментар


        Колеги вчера се дарпах с едно БМВ 320 за кончета не знам колко точно е ....но го изядох макар, че мойто фиатче е самоо 103 коня .... :D :D
        Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

        Коментар


          Grisha_bravo написа:
          war_hawk написа:
          Мислех и тук да пусна темата за Браво 1.6 16в с/у Голф 2.0 ТДИ ама много хора ще почнат" абе къде се сравняваш с тоя голф" или " ще те бие с 5 чавдара разлика" като в тунинг.бг то и там са едни разбирачи особено от фиат мноо са зле момчетата или поне някои от тях!
          браво колега ама ште е добре да направите поне оште 2 старта и тъу
          e ще направим естествено ама дори и да ме дръпне няма да е повече от половин кола,защото по това което той ми каза съм му дръпнал с към 3 коли заради лошия му старт, но заради лошото ми вкл на 2ра(още докато въртях гуми) се получи малко забавяне и ми навакса към една кола и тва беше.Считай че до финала да се е приближил до мен ако въобще се е приближавал с още няма и 50см.Финиширахме с към кола разлика м/у мойта задна броня и неговата предна като терминалната ми скорост беше някъде към 140.
          fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
          volvo s40 1.9

          Коментар


            Че бая бъгнато трябва да е тва браво, че да се опре на голфа...Правил ли си нещо допълнително по колата?
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              Geraka написа:
              Че бая бъгнато трябва да е тва браво, че да се опре на голфа...Правил ли си нещо допълнително по колата?
              Ами не така си го купих и незнам какво е пипано ама явно не е малко.Мога да ти кажа само че има генерация суперспринт специално за фиат и предполагам чип,че иначе няма начин да върви така, а и отзад вместо барабани е с дискови спирачки от ХГТ.До сега не съм отварял двг-то, не съм сменял и свещи да ти кажа те какви са.Още като го купих преди 7 месеца вървеше като фурия на фона на 1.6 обикновения мотор-нищо общо.М/удругото с много коли съм се заяждал ей тъй по пътя и треа да ти кажа се сиг са останали доста учудени от вървенето му.За най-пресен пример се сещам за Тойота корола комби май се води щот на такова ми мязаше! Та я барнах на едновременно изпреварване от 60-70 като преди това доста се закачахме и беше ясно че ще се настъпва яко.Та на изпреварването аз тръгнах от 3та за него незнам ама и той си настъпи здраво(личеше си по дима отзад)!М/у гумите на ремаркето и на влекача му бях на 1 педя от задната броня и пуснах газта малко да не го ударя,та след като изпревари тира ми даде път и го отнесох като спрял ама с много.Не ги знам тия дизели колко коня са ма май са 115 или нещо такова.Та така :D
              fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
              volvo s40 1.9

              Коментар


                на колко ти удря прекъсвача
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  А е хора вашите фиатчета на кво ги карате на бензин или на газ ?!!?
                  Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                  Коментар


                    !

                    manowar23 написа:
                    А е хора вашите фиатчета на кво ги карате на бензин или на газ ?!!?
                    Според мен газ-та само скапва колата!!! Затова задължително на бенз.Ако искам да ми харчи малко, земам дизел
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      ахам ....моята си я карам на бенз и не мисля да слагам газова не ми треа ......
                      Войната е кошмар,а бойното поле са седемте кръга на Ада,лошото е,че не знаеш в кой кръг си попаднал,защото се чувсваш мъртъв много преди сърцето ти да е спряло да бие.

                      Коментар


                        Grisha_bravo написа:
                        на колко ти удря прекасвача
                        Ами до сега не съм го вкарвал на прекъсвач. Избягвам да го вкарвам над 6200-300об. Форсирал съм го до 7000 ама на място и незнам дали тогава ще се включи прекъсвача щот не ми е прекъсвало.
                        fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                        volvo s40 1.9

                        Коментар


                          war_hawk написа:
                          Grisha_bravo написа:
                          на колко ти удря прекасвача
                          Ами до сега не съм го вкарвал на прекъсвач. Избягвам да го вкарвам над 6200-300об. Форсирал съм го до 7000 ама на място и незнам дали тогава ще се включи прекъсвача щот не ми е прекъсвало.
                          Щом на място не ти е прекъснал на 7000 оборота би трябвало и по време на движение да не изключи.
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            VooDoo написа:
                            war_hawk написа:
                            Grisha_bravo написа:
                            на колко ти удря прекасвача
                            Ами до сега не съм го вкарвал на прекъсвач. Избягвам да го вкарвам над 6200-300об. Форсирал съм го до 7000 ама на място и незнам дали тогава ще се включи прекъсвача щот не ми е прекъсвало.
                            Щом на място не ти е прекъснал на 7000 оборота би трябвало и по време на движение да не изключи.
                            Той тоя пич с голфа ТДИ-ката ми е приятел и той ми набиваше филмите, че със сигурност трябвало да има чип тунинг щот няма как иначе да върви толкова, ама не знам как мога да проверя
                            fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                            volvo s40 1.9

                            Коментар


                              Фиатката е пич но .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................с тига бе сладур да бъдем реалисти.

                              Браво 1,6 16V

                              Коментар


                                Чипа на атмосферна кола = хвърлени на вятъра пари Така че не е в чипа,ако изобщо има нещо...

                                Коментар

                                Working...
                                X