Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.6 16V vs. BMW 2.0, 150 hp.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Grisha_bravo написа:
    ако те инт бравото седеше на стопа на алфата в края на гонката. пък и поне ми стиска да се пусна с някоии по моштен двигател от моя за разлика от някоииии които даже не се пускат , и не ми пречи да пусна клип или да си призная като съм паднал от някои
    На клипа друго се вижда в края на гонката ама нейсе За другото
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      #47
      !

      2000 20v turbo написа:
      Grisha_bravo написа:
      ако те инт бравото седеше на стопа на алфата в края на гонката. пък и поне ми стиска да се пусна с някоии по моштен двигател от моя за разлика от някоииии които даже не се пускат , и не ми пречи да пусна клип или да си призная като съм паднал от някои
      На клипа друго се вижда в края на гонката ама нейсе За другото
      Когато ти застанеш до кола с 40 коня повече и се представиш толкова добре пак говори. Не става дума че бравото е самолет, а че се представя доста добре. И кое толкова пада? Няма и 3 метра????Падане е с кола кола и половина такива половин кола е просто въпрос на старт!!!
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #48
        брех, това браво мноу върви брееее, чак със ванос 320ка ще се пуска... стига сте говорили простотии...теб 318ис в добро състояние ще те мине... няма значение дали си с чип!и стига гледайте тез каталози щото нищо вярно няма в тях
        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

        ex: 145QV 97'

        Коментар


          #49
          Здравейите колеги значи аз карам 1.8 16V GT и незнам даже имам чувстото че варви по бавно за конете си това 1.6 нз кво му е правено но мен едно 318IS ще ме разцепи ...А пък тази алфа от клипчето .. саседа ми кара 145-ца 1.6 16V Boxer с чип и върви зверската почти съм сигурен че ще ме бие а за тая от клипа 150к.с или нещо не е у ред и тоя дето я кара е бавен!

          Коментар


            #50
            !

            FiatFanatic написа:
            Здравейите колеги значи аз карам 1.8 16V GT и незнам даже имам чувстото че варви по бавно за конете си това 1.6 нз кво му е правено но мен едно 318IS ще ме разцепи ...А пък тази алфа от клипчето .. саседа ми кара 145-ца 1.6 16V Boxer с чип и върви зверската почти съм сигурен че ще ме бие а за тая от клипа 150к.с или нещо не е у ред и тоя дето я кара е бавен!
            Алфата от клипа е 144коня. Като искаш ела ти да караш да видим?Както казах няколко стотин пъти бравото върви!!! П.П.Какво има толкоз сложно че 5 страници чешене не езици само!!!
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              #51
              v1per написа:
              брех, това браво мноу върви брееее, чак със ванос 320ка ще се пуска... стига сте говорили простотии...теб 318ис в добро състояние ще те мине... няма значение дали си с чип!и стига гледайте тез каталози щото нищо вярно няма в тях
              ариии стига ма е минавала предната вечер 2 пъти сложих на и то при положение че не бях сам !!!!!!!!!!!!!!!!!!! мн ми е `х ` за ко говориш като не знаиш ништо за бравото
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #52
                слижил си 2 пъти на 320-ката или кво и как щото нещо не става мн ясно?ако може малко инфо...
                F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                Коментар


                  #53
                  Grisha_bravo написа:
                  v1per написа:
                  брех, това браво мноу върви брееее, чак със ванос 320ка ще се пуска... стига сте говорили простотии...теб 318ис в добро състояние ще те мине... няма значение дали си с чип!и стига гледайте тез каталози щото нищо вярно няма в тях
                  ариии стига ма е минавала предната вечер 2 пъти сложих на и то при положение че не бях сам !!!!!!!!!!!!!!!!!!! мн ми е `х ` за ко говориш като не знаиш ништо за бравото
                  Колега ти уплаши ли се или.........защо не се обади.......... сега нали знаеш че колкото и да разправяш че ти върви бравото трудно ще го докажешПропусна шанса да пробваш едно от истински живите БМВ-та.Е разбира се винаги можеш да се пуснеш с някой гълабарник и после да се почнат великите приказки за поредното наказано БМВ и колко много са спрели тези 320скиТи си знаеш.........ако имаш път към Пловдив - 0899105126 Младен
                  www.bmwpower-bg.net

                  Коментар


                    #54
                    mladfen написа:
                    Grisha_bravo написа:
                    v1per написа:
                    брех, това браво мноу върви брееее, чак със ванос 320ка ще се пуска... стига сте говорили простотии...теб 318ис в добро състояние ще те мине... няма значение дали си с чип!и стига гледайте тез каталози щото нищо вярно няма в тях
                    ариии стига ма е минавала предната вечер 2 пъти сложих на и то при положение че не бях сам !!!!!!!!!!!!!!!!!!! мн ми е `х ` за ко говориш като не знаиш ништо за бравото
                    Колега ти уплаши ли се или.........защо не се обади.......... сега нали знаеш че колкото и да разправяш че ти върви бравото трудно ще го докажешПропусна шанса да пробваш едно от истински живите БМВ-та.Е разбира се винаги можеш да се пуснеш с някой гълабарник и после да се почнат великите приказки за поредното наказано БМВ и колко много са спрели тези 320скиТи си знаеш.........ако имаш път към Пловдив - 0899105126 Младен
                    първо ти звунах каза че няма връска с тоз номер незнам поради кви причини второ не съм се уплашил даии ми няква причина за да съм се уплашил ( ко като си с БМВ ) трето винаги мога да докажа че ми варви бравто четвурно не ме инт твоито мнение за моита кола !
                    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                    Коментар


                      #55
                      wizard88 написа:
                      слижил си 2 пъти на 320-ката или кво и как щото нещо не става мн ясно?ако може малко инфо...
                      за 318 ставаше дума дето колегата се убадии ....
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #56
                        !

                        Aбе колеги, айде стига сме си чесали езиците. Момчето пуска тема и ние 4 страници само приказки.Всички пишат и се изкарават най-големите състезатели и разбирковци. Малко са хората които се пускат не заради пари или няква изгода ами просто заради ’’тръпката’’Не виждам причина 30 човека (които сигурно нямат един старт зад себе си) да изразяват компетентно мнение.Като се съгласи пича с въпросната 320-ка ще се снима и ще се види. То на всеки е ясно че бравото няма почти никакъв шанс , но въпроса е опита..........
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #57
                          FiatFanatic написа:
                          Здравейите колеги значи аз карам 1.8 16V GT и незнам даже имам чувстото че варви по бавно за конете си това 1.6 нз кво му е правено но мен едно 318IS ще ме разцепи ...А пък тази алфа от клипчето .. саседа ми кара 145-ца 1.6 16V Boxer с чип и върви зверската почти съм сигурен че ще ме бие а за тая от клипа 150к.с или нещо не е у ред и тоя дето я кара е бавен!
                          Правя няколко пояснения, значи първо алфата не е 144 коня а е 140 и второ при въпросната гонка в алфата бяхме 2 човека като аз тежа 105. Повече няма да коментирам тая гонка!
                          Grande Punto 1.3MJet 90HP

                          Коментар


                            #58
                            !

                            kalata8 написа:
                            FiatFanatic написа:
                            Здравейите колеги значи аз карам 1.8 16V GT и незнам даже имам чувстото че варви по бавно за конете си това 1.6 нз кво му е правено но мен едно 318IS ще ме разцепи ...А пък тази алфа от клипчето .. саседа ми кара 145-ца 1.6 16V Boxer с чип и върви зверската почти съм сигурен че ще ме бие а за тая от клипа 150к.с или нещо не е у ред и тоя дето я кара е бавен!
                            Правя няколко пояснения, значи първо алфата не е 144 коня а е 140 и второ при въпросната гонка в алфата бяхме 2 човека като аз тежа 105. Повече няма да коментирам тая гонка!
                            В тази тема не се коментира алфата. Незнам зако се палиш като няма причина.Никой не те кара да коментираш нищо а и не е нужно...........Просто беше пример. Като не искаш да се гледа клипа зако си го качил???
                            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                            Коментар


                              #59
                              алфата се коментираше и то от не един човек, коментарите + тва бяха некомпетентни. пуснал съм го да се гледа не да се говори колко не му вървяла колата на тос дето е бил. айде повече няма да пиша в тая тема
                              Grande Punto 1.3MJet 90HP

                              Коментар


                                #60
                                Grisha_bravo написа:
                                първо ти звунах каза че няма връска с тоз номер незнам поради кви причини второ не съм се уплашил даии ми няква причина за да съм се уплашил ( ко като си с БМВ ) трето винаги мога да докажа че ми варви бравто четвурно не ме инт твоито мнение за моита кола !
                                Eх как си знаех че ще напишеш нещо такова Честно, не ми приличаше в началото на поредния клавиатурен рацер......... но уви Айде със здраве и РЕСПЕКТПП Нека само колеги да не прокраждаме нищо повече от адреналин м/у колите,живейте и се радвайте на сбъднатите си мечти каквато и да им е марката
                                www.bmwpower-bg.net

                                Коментар

                                Working...
                                X