Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто Мк2 - Да ги мерим тези коне.....ако ви стиска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Човече това се говори,и това ви пиша....но наистина е 5-так,от доста години се занимавам с коли и повярваи ми различавам 4-ри цилиндров мотор от-5....а и невазмойни неща няма
    FIAT GRANDE PUNTO

    Коментар


      #32
      Re: @@@@@@

      ivanko_rs написа:
      Аз пък немога да разбера,Вие само направо ли можете да карате Досега нито един не е пуснал тема за реална гонка,т.е. по трасе.Обаче май и направо неможете да карате щото никой не е ходил на абажура да си засече време и да го постне,а или бъркам
      Ами в София като няма писта къде да я правим тази реална гонка? ,аз също съм навит на такова състезание защото така се виждат възможностите не само на колата а и на шофьора Yellow_Flash_Colorz_PDT_18 Но за съжеление ние в София нямаме такива условия А пък на божурище аз лично не мисля да си меря колата,поне докато не стане мин.250-300 коня

      Коментар


        #33
        лелелеелеле

        ....Еми аз спрях да пиша и да влизам вав форома понеже накакав пловдивски боклук ми каза, че сам неграмотен и не сам за тук ....но след като видях как сте заспорилии реших да драсна и аз някой ред понеже все пак става вапрос за мен :D VARIO - не те знам кои си или поне сега не се сещам, но като гледам колко инфо. имаш за мен ме плашиш..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Значи фиата ми е 2000 20V, комп. ми е със изцяло нов софтуер(незнам дали така се пише :D ) и именно там ми е най-силният коз, а скоростите ми саздават най-голям проблем досега - парвият пат ми ги наредиха точно както аз исках, но се счупиха още докато регулирах смесите и.т.н. и сега все нещо им куца, в момента от 2 кам 3 предавка имам такава дупка, че направо избеснявам....a колко кончета имам под капака нямам представа Та това е истината, с мерак всичко се постига...а на които не му се вярва написаното, сабота или неделя ще го искарам на ОМV - Бояна или Рожен
        FIQT PUNTO GT

        Коментар


          #34
          Бояна бояна.... на рожен много дупки

          Коментар


            #35
            neemo я кажи повече за чисто новия софтуер, ти ли си го писа или някои друг ти го прави. А компютъра от каква кола е и много ли помага като си смениш компа с такъв от друга кола. Моля те, дай и малко инфо за смесите, как ги регулира и до каква стойност ги докара. Двигателя оригинално колко коня е бил.
            FIAT Bravo JTD GT '99

            Коментар


              #36
              ...значи двигателят,скоростите и комп. са от една и съща кола, просто сам им направил разни поправки а колкото до комп. просто го свалих и го занесох на някакво момче със сервиз за поставяне на чипове и ремонт на комп., жзех го след два дни сас изведена букса за лаптопа и програма за него, и от там на татък доиде сложната част :D , понеже за парви пат се збласквам с такива неща, такава каша бях направил, че изобщо колата не можеше да запали, но с общи усилия сега е на пушка. .....А ако имаш интерес мога да те сваржа с това момче, според мен доста си разбира от работата
              FIQT PUNTO GT

              Коментар


                #37
                Re: лелелеелеле

                neemo написа:
                ....VARIO - не те знам кои си или поне сега не се сещам, но като гледам колко инфо. имаш за мен ме плашиш..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ........
                Аз пък,като ви гледам еднаквото IP,си мисля че трябва добре да се знаете.

                Коментар


                  #38
                  Недей така Peho, разваляш хубавата тема на "момчетата" Тъкмо започваше да става много забавно Neemo/Vario ти случайно да не си един полицай от форума на алфа, че и на двамата колите са ви по 170 коня
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #39
                    Re: лелелеелеле

                    neemo написа:
                    ....Еми аз спрях да пиша и да влизам вав форома понеже накакав пловдивски боклук ми каза, че сам неграмотен и не сам за тук ....но след като видях как сте заспорилии реших да драсна и аз някой ред понеже все пак става вапрос за мен :D VARIO - не те знам кои си или поне сега не се сещам, но като гледам колко инфо. имаш за мен ме плашиш..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Значи фиата ми е 2000 20V, комп. ми е със изцяло нов софтуер(незнам дали така се пише :D ) и именно там ми е най-силният коз, а скоростите ми саздават най-голям проблем досега - парвият пат ми ги наредиха точно както аз исках, но се счупиха още докато регулирах смесите и.т.н. и сега все нещо им куца, в момента от 2 кам 3 предавка имам такава дупка, че направо избеснявам....a колко кончета имам под капака нямам представа Та това е истината, с мерак всичко се постига...а на които не му се вярва написаното, сабота или неделя ще го искарам на ОМV - Бояна или Рожен
                    Не, че не ти вярвам, ама що не качиш малко снимчици на двигателния отсек, че да видим как изглежда тоя ДВГ в коша на Пунто А кутията ти пунтовска ли е Ако да кой ти прави фланеца да я вържеш към ДВГ-то! Ако ти е оригинална на този неясния все още мотор с какви полуоски е колата, как си се справил с главини, окачване....... Съединителя какъв е Понаписал си някой ред - верно, само че нищо не става ясно Що за таласъм е тази кола пет цилиндров ли е мотора или четири цилиндров - от каква кола е?Пиши телефона на момчето /ако искаш и на Л.С./, на което си занесъл компа, да се чуя с него каква букса ти е извадил от там, дето ти си закачаш лап-топа на нея, че през таз букса и с лаптопа ........ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                    Коментар


                      #40
                      Re: лелелеелеле

                      peho написа:
                      neemo написа:
                      ....VARIO - не те знам кои си или поне сега не се сещам, но като гледам колко инфо. имаш за мен ме плашиш..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ........
                      Аз пък,като ви гледам еднаквото IP,си мисля че трябва добре да се знаете.
                      Пак си имаме смешник?!
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #41
                        здравейте

                        ...Ей човече не ми викай смешник,защото изобщо не ме познаваш...започнал сам от сервиза в кварталният гараж,без никаква поткрепа от никого -понеже сам сирак,а в момента имам 3 магазина за авто части в центара на София и един преличен сервиз в покраинините, и не седя пред комп. да си мисля глупости с които да ви лажа по цял ден Бе Кретен... ... Комп. от които пиша е в офиса на фирмата доставчик и през него минават по 20-30 души дневно,и пак казвам че нямам идея кой е този VARIO...но не мисля да ви се обяснявам като ученичка скоростите комп. и двигателя ВЕЧЕ КАЗАХ ЧЕ СА ОТ ДРУГА КОЛА от браво са 2000 20V....снимки ще кача като имам време .... А приятелче( 2000 20V turbo),остави ми твоят тел. а аз ще те сваржа с него
                        FIQT PUNTO GT

                        Коментар


                          #42
                          Re: здравейте

                          neemo написа:
                          ...Ей човече не ми викай смешник,защото изобщо не ме познаваш...започнал сам от сервиза в кварталният гараж,без никаква поткрепа от никого -понеже сам сирак,а в момента имам 3 магазина за авто части в центара на София и един преличен сервиз в покраинините, и не седя пред комп. да си мисля глупости с които да ви лажа по цял ден Бе Кретен... ... Комп. от които пиша е в офиса на фирмата доставчик и през него минават по 20-30 души дневно,и пак казвам че нямам идея кой е този VARIO...но не мисля да ви се обяснявам като ученичка скоростите комп. и двигателя ВЕЧЕ КАЗАХ ЧЕ СА ОТ ДРУГА КОЛА от браво са 2000 20V....снимки ще кача като имам време .... А приятелче( 2000 20V turbo),остави ми твоят тел. а аз ще те сваржа с него
                          Като си толкоз навътре в нещата що не напишеш подробности за колата си бе юнак С какви полуоски си тогава с пунтовските или с бравовски Какви главини ползваш Как си паснал окачването към тях И с три магазина за авточасти и един сервиз в покрайнините си нямаш собствен компютър с интернет, а ползваш този на доставчика си Пък при тоз доставчик ходел и тоз другия фен дето ти знаел колата ........... , а двамата не се знаете.Боже - е- е -е, боже колко мъка имало по белия свят
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            #43
                            Кажи,кажи за полуоските
                            Bravo 2.0 20V
                            Tipo 2.0 16V SediciValvole

                            Коментар


                              #44
                              Колега само ми кажи кога би онова GSI на Опел , че ми е интересно. Докато беше с 1.2 мотор или след като сложи 5-така Щото ми е чудно един път пишеш пунто ГТ един път 1.2 , друг път пък 5-так , ти да не сменяш всеки ден двигател? Като каза магазини в Центъра на София , аз също се занимавам и с подобни неща , дай адрес и кажи кой да търся , може би ще си бъдем от полза
                              .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                              Коментар


                                #45
                                Сега ще се окаже че на Симеон държи 3 магазина,ама не иска да каже кои точно.
                                Bravo 2.0 20V
                                Tipo 2.0 16V SediciValvole

                                Коментар

                                Working...
                                X