Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v - drag

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

    Grisha_bravo написа:
    superfiat написа:
    пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.
    бе батка да нямаш пари в излишак , се гелдаш за пари да се гониш
    до сега гонил ли си се с някоииии
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #17
      Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

      ivanko_rs написа:
      Grisha_bravo написа:
      бе батка да нямаш пари в излишак , се гелдаш за пари да се гониш
      Гриша,докато аз се чудя как да му го напиша ти си го постнал :D Колега я обясни защо всички гонки които ще си уреждаш са за пари Тука повечето колеги практикуват различни видове дръпки за спорта и тръпката ,а не за пари.Лично на мене ако ми дава пари за гонка съм пас,според мене хазарта няма място в моторните спортове.
      е не бе така е само за пари ... се гледа лев да сложи
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #18
        Re: fiat bravo 1.6 16v - Toyota celica 1.6 16v drag

        Grisha_bravo написа:
        Grisha_bravo написа:
        superfiat написа:
        пичове от гонката с is-ката ме разобедихте но аз продължавам да си търся някой за един старт.вчера получих оферта за гонака със celica.този път офертата е с 100 лева по малко.честно да ви кажа че победа над bmw-то е по реална от тази над celica-та,поне според мен.искам да ме посъветвате дали да си дам парите или да се пробвам да ги взема.разправят че момчето е направило доста мангизи от стартове на военна рампа и то се с фиатове 1.6.какво ще кажете.
        бе батка да нямаш пари в излишак , се гелдаш за пари да се гониш
        до сега гонил ли си се с някоииии
        е,1 година карах служебна marea 1.6 .нямаше ден в който да не съм се сръчкал на някой светофар.не съм се гонил а направо ми е омръзнало.обаче шефчето ми направи една сметка на разхода и видя че дава малко под 18.от този ден нямам служебна колица сами си направете сметка за какво каране става въпрос . но преди 4 месеца си купих лично браво и сега ми е мерак за някой старт естествено с моита кола. а защо все за пари? защото винаги ми предлагат гонка за пари.не защото имам толкова много
        Прикачени файлове

        Коментар


          #19
          еми виж сега щом ти предлага за пари е сигурно колата си е пипната.колега то си е твое решението какво ще правиш и с кои се пускаш и за какво си даваш парите, ама просто на мен ми направи впечатление това с парите не ме разбирай погрешно не се заяждам просто отбелязвах и се пак късмет, ако ще се гоните
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #20
            гледай все пак да не излагаш
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #21
              Колегата няма шанс срещу Селиката! 100% е загубил! не ми се пише за да му обясня онова как бяга, макар и да е 1.6! Да не си помислите, че съм фен на Тойота (на самурайско дръво никога нЕма да се кача), но си има реални неща в живота, а едно от тях е че ФИАТ 1.6/16V ще падне от Тойота 1.6/16V!Бъдете истински!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #22
                !

                Aз обаче неможах да разбера колко КОНЯ Е ТАЯ СЕЛИКА? аз се сещам поне за 5 мотора на селика 1.6?? Айде кажете колко е, да не се окаже че е 86 коня 86 година
                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                Коментар


                  #23
                  Re: !

                  Fiat_Alfa_Fen написа:
                  Aз обаче неможах да разбера колко КОНЯ Е ТАЯ СЕЛИКА? аз се сещам поне за 5 мотора на селика 1.6?? Айде кажете колко е, да не се окаже че е 86 коня 86 година
                  105

                  Коментар


                    #24
                    Re: !

                    superfiat написа:
                    Fiat_Alfa_Fen написа:
                    Aз обаче неможах да разбера колко КОНЯ Е ТАЯ СЕЛИКА? аз се сещам поне за 5 мотора на селика 1.6?? Айде кажете колко е, да не се окаже че е 86 коня 86 година
                    105
                    Aко Фиата ти върви толкова колкото казваш, тая селика ще я отнесеш като ’куцо пиле домат’Аз с моето браво съм се дърпал с такава на 2-ра аз като бях на 110 км/ч оня беше на 3-та. Ако можеш да тръгнеш както трябва, няма да имаш никакъв проблем!!!
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #25
                      Re: !

                      Fiat_Alfa_Fen написа:
                      superfiat написа:
                      Fiat_Alfa_Fen написа:
                      Aз обаче неможах да разбера колко КОНЯ Е ТАЯ СЕЛИКА? аз се сещам поне за 5 мотора на селика 1.6?? Айде кажете колко е, да не се окаже че е 86 коня 86 година
                      105
                      Aко Фиата ти върви толкова колкото казваш, тая селика ще я отнесеш като ’куцо пиле домат’ Аз с моето браво съм се дърпал с такава на 2-ра аз като бях на 110 км/ч оня беше на 3-та. Ако можеш да тръгнеш както трябва, няма да имаш никакъв проблем!!!
                      никога не съм казвал че бравото върви толкова много.бих казал прилично или малко повече, но чак много не.по принцип, като тръгвам пилвам гумите, а така не се прави.трябва да поработя по този въпрос.колеги ще ме извините за този въпрос, който не е към темата, ама някой ходил ли е с такова браво на море? интересува ме колко ще изгори.извинявам се пак за отклонението.

                      Коментар


                        #26
                        емиии сметни ги 10 на 100 км.
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #27
                          За 1.7 16/129 коня с боксер двигател колега Типо съм убеден,че селиката ще си изплюе сигментите през аспуха,но за 1.6 16v колкото и да не ми харесва а пък и щом е лека селиката колегата май няма да успее въпреки,че не искам да е така.

                          Коментар


                            #28
                            Tzarevo написа:
                            За 1.7 16/129 коня с боксер двигател колега Типо съм убеден,че селиката ще си изплюе сигментите през аспуха,но за 1.6 16v колкото и да не ми харесва а пък и щом е лека селиката колегата май няма да успее въпреки,че не искам да е така.
                            стига с таз алфа бе в сяка тема ли ште пишеш за такава алфа ( да не си ял сопата от нея че само тя ти е в речника) ништо лично ......
                            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                            Коментар


                              #29
                              Оф искам да кажа,че такъв модел Алфа с такъв двигател ще бие Селиката това искам да кажа.

                              Коментар

                              Working...
                              X