Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V 0-100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако някъде около Бургас има такава апаратура и замерването е безплатно ще ида Горното клипче съм го правил, защото сина ми искаше, иначе ми е все тая
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      Ако има навити колеги от Бургас и района, може да саберем парици и да си вземем един http://www.gtechpro.com/rr.html и да си го ползваме.

      Коментар


        утре 6те заснема клипче с моето 1.6.филтара сам го бутнал направо на дросела.дано има ефект.сега се драпнах с голф 4 1.6.2 коли му взех.кажете с какво да го засека за да е най точно показаното.
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          Скоро не се бях смял така А сега по темата имам типо 1.8 пълна инжекция с двата вала 110 коня и не съм правил 220 км/ч а вие как ги правите не знам най-добре някой който е вдигал 220 да снима километража и обортомера или да качи клип
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            Valiosport написа:
            Скоро не се бях смял така А сега по темата имам типо 1.8 пълна инжекция с двата вала 110 коня и не съм правил 220 км/ч а вие как ги правите не знам най-добре някой който е вдигал 220 да снима километража и обортомера или да качи клип
            И като снима километража, какво? Реалната скорост се проверява по GPS. Абсолютно-сигурен съм, че 220 по километраж, не са повече от 190.
            3.0CRD

            Коментар


              При 100 км/ч на километража GPS-а ми показва 95км/ч , но при 150км/ч GPS-а ми показва 142км/ч И аз по километраж съм вдигал 200км/ч :D но по показаните от мен данни по горе означава че скороста е не повече от 190км/ч
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                Atanas71 написа:
                При 100 км/ч на километража GPS-а ми показва 95км/ч , но при 150км/ч GPS-а ми показва 142км/ч И аз по километраж съм вдигал 200км/ч :D но по показаните от мен данни по горе означава че скороста е не повече от 190км/ч
                Правилно.Тествам го постоянно.Според Гармина разликата е 8км.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  Trojaneca написа:
                  Valiosport написа:
                  Скоро не се бях смял така А сега по темата имам типо 1.8 пълна инжекция с двата вала 110 коня и не съм правил 220 км/ч а вие как ги правите не знам най-добре някой който е вдигал 220 да снима километража и обортомера или да качи клип
                  И като снима километража, какво? Реалната скорост се проверява по GPS. Абсолютно-сигурен съм, че 220 по километраж, не са повече от 190.
                  Колега казах НЕ СЪМ ПРАВИЛ 220 км/ч Не си прочел както трябва
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар


                    Здравейте Колеги! Аз с моето Сладурче съм стигал до 220км/ч но от шубе не съм ги потдържал... НО имам Чип и Филтър Абарт. Мой приятел си взе на скоро Браво с абсолютно същия двигател и каза че повече от 195км/ч не може...
                    FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                    Коментар


                      На следващата среща искам да видя филтъра.Чипа е ясен.Избираш си време и място и тръгваме.Аз отзад с камерата.Не си правя майтап,ще взема стойката на камерата от бегачката.Бах тия самолети 1,6. При максимална скорост по каталог 184км как ги правите тези 200+км.
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        Trojaneca написа:
                        Valiosport написа:
                        Скоро не се бях смял така А сега по темата имам типо 1.8 пълна инжекция с двата вала 110 коня и не съм правил 220 км/ч а вие как ги правите не знам най-добре някой който е вдигал 220 да снима километража и обортомера или да качи клип
                        И като снима километража, какво? Реалната скорост се проверява по GPS. Абсолютно-сигурен съм, че 220 по километраж, не са повече от 190.
                        Абсолютно съм съгласен с теб колега. Не Случайно мах. скорост на колите се замерва с GPS - ферарита, поршета....и т.н. и дори и на вейрона, ги засичат с GPS а не по показание на стрелката. Грешката която показва стрелката е пророрционална на скоростта т.е. колкото е по-голяма скоростта, толкова е по-голяма грешката. Другото което има значение е размера на гумите - ако гумите не отговарят на заводските данни, скоростомера може да отчита в зависимост по-голяма или по- малка скорост.
                        Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
                        Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
                        Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

                        Коментар


                          badmadafaka написа:
                          HacKer4oy написа:
                          ...максимално съм стигал 215 на равен път с пътник до мен без багаж...
                          колега без да се заяждам ще ти кажа, че за скорост от 215 км/ч ти трябват малко над 140 коня НА КОЛЕЛАТА с кола от типа на браво (тежест и въздушно съпротивление)... с човек до тебе (+ 80 кила грубо) съвсем минава бариерата на научната фантастика и направо отива в градския фолклор тая скорост която си цитирал...
                          от другата тема дето с браво 1.6 летим с над 200

                          Коментар


                            badmadafaka написа:
                            badmadafaka написа:
                            HacKer4oy написа:
                            ...максимално съм стигал 215 на равен път с пътник до мен без багаж...
                            колега без да се заяждам ще ти кажа, че за скорост от 215 км/ч ти трябват малко над 140 коня НА КОЛЕЛАТА с кола от типа на браво (тежест и въздушно съпротивление)... с човек до тебе (+ 80 кила грубо) съвсем минава бариерата на научната фантастика и направо отива в градския фолклор тая скорост която си цитирал...
                            от другата тема дето с браво 1.6 летим с над 200
                            Защо да му трябва колата да е над 140 коня на колелата ... Просто му трябват по дълги скорости и вече може и да ги вдигне 215 както казва, но с тези къси скорости ... Един приятел има Брава 1.6 - 103 коня и каза, че това са пълни глупости, даже се чудя дали и Браво 1.8 GT - 113 коня ще ги вдигне ... 215 км/ч
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              То аз с Punto HGT се озорих до 210 - пък не знам как се правят с тия 1,6 Браво/Брава такива километри
                              Fiat Punto MK2 HGT 1.8 16V
                              Опитвам се да стана малко преди да си легна ....хаха
                              Аз съм животно и имам страхотен нюх- обуняние на сляп и зрение на глух !!!

                              Коментар


                                bjlagypa написа:
                                То аз с Punto HGT се озорих до 210 - пък не знам как се правят с тия 1,6 Браво/Брава такива километри
                                На приказки се правят, нали знаеш как се правят
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X