Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кого?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    prizrak написа:
    бих заложил на фиатката но незнам на какво растояние щесе гонят от начало фиата ще драпне със сигорност защото БМВ е тромаво особедно 1 - скорост и 2 - скорост там муе зора но вкарали трета надали ще има шанс - това е моето мнение
    Аз искам да задам един въпрос на всички БМВ фенове, каква е тая трета и четвърта скорост на която отлитат тия коли?Аз досега не съм видял някоя да отлита а да се приземява.Обаче го обяснете както трябва ,а не абе много им е яка третата.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #32
      първо не съм казал че съм фен на БМВ и второ никой не говори за излитане на трета, просто на трета Бмв прави много по различно вървене и е по-дълга самата скорост

      Коментар


        #33
        Колегата е много несериозен иска да правим "дръпка" от София до Пловдив и да си заложим колите! Аз му казах че това не е дръпка и че не искам неговата кочина. Иначе имам няколко хонда маняци колеги, гледам един сивик турбо направо на трета се побърва. Много е къса и направо както си вървят двете коли наравно му прави една кола растояние!!! Явно при турбо колите има голямо значение. Така или иначе едва ли ще има дръпка, защото аз на газ с един резервоар не мога да стигна до Пловдив :D :D :D
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #34
          пичове ,някой от вас беше казал че bmw-тата вървът до 4000-4500 след това само на звук го докарват,по това можем да си направим равносметка за гонката.пунтака е 1-ви

          Коментар


            #35
            zarcov написа:
            Колегата е много несериозен иска да правим "дръпка" от София до Пловдив и да си заложим колите! Аз му казах че това не е дръпка и че не искам неговата кочина. Иначе имам няколко хонда маняци колеги, гледам един сивик турбо направо на трета се побърва. Много е къса и направо както си вървят двете коли наравно му прави една кола растояние!!! Явно при турбо колите има голямо значение. Така или иначе едва ли ще има дръпка, защото аз на газ с един резервоар не мога да стигна до Пловдив :D :D :D
            Ми дърпайте се по магистралата,като е толкова смел.И на него няма да му стигне един резервоар.И който падне си боядисва колата жълта и слага табела...знаеш каква.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #36
              Пунтото ще бие, ама с малко и то само защото нЕма по-куц кон от БМВ 320!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #37
                kosta написа:
                Пунтото ще бие, ама с малко и то само защото нЕма по-куц кон от БМВ 320!
                . Аз смятам че пунтото ще го бие, късмет на колегата
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  #38
                  пунтото е много по-леко и зависи от дължината на правата. Иначе Баварката според мен в последствие ще те догони В бъдеще Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #39
                    Темата малко се измести встрани,от кой е по -бърз на кой автомобил е по -добър(хубав) изобщо.И аз си мисля като повечето ,че на къса дистанция пунтото има преднина,на дълга БМВ-то.Така или иначе спора е малко безсмислен,защото това са два съвсем различни автомобила,изобщо не са в един клас,един вид е безпредметно да се сравняват.В гамата на баварците няма нищо от сорта на пунто.П.С А ако става въпрос кой автомобил повече ми харесва-БМВ,пък нека е кораб ,нека е грозен ,нека харчи много....

                    Коментар


                      #40
                      SHB написа:
                      Темата малко се измести встрани,от кой е по -бърз на кой автомобил е по -добър(хубав) изобщо.И аз си мисля като повечето ,че на къса дистанция пунтото има преднина,на дълга БМВ-то.Така или иначе спора е малко безсмислен,защото това са два съвсем различни автомобила,изобщо не са в един клас,един вид е безпредметно да се сравняват.В гамата на баварците няма нищо от сорта на пунто.П.С А ако става въпрос кой автомобил повече ми харесва-БМВ,пък нека е кораб ,нека е грозен ,нека харчи много....
                      Именно
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #41
                        Тук в русе такова Пунто скъса шортите на 320 но с 2 врати пък камоли комби Ще го смачка ама с многооооооо :D БМВ няма шанс :D Даже и на дълго ме съмнява БмВ да го бие

                        Коментар


                          #42
                          MateikoGT написа:
                          Тук в русе такова Пунто скъса шортите на 320 но с 2 врати пък камоли комби Ще го смачка ама с многооооооо :D БМВ няма шанс :D Даже и на дълго ме съмнява БмВ да го бие
                          За пореден път изказвате мнение че видите ли БМВ много се развъртали след еди коя си предавка или от еди каква си скорост нагоре.Може ли най-накрая някой да ги потвърди тези работи,защото АЗ твърдя че всичко що е до 2.5 мотор(бензинов де) след 2-ра умира и то все повече с всяка следваща предавка Това го твърдя от личен опит понеже имах Е36 320 с М52 мотор който си беше в цветущо здраве.Айде сега продължавайте в темата
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #43
                            ivanko_rs Сигурно си гледал гонките с ХГТ но забелязах че най обича да мачка БМВ :D Иначе Голф ГТ/ГТИ и Астра ГСИ същто под ножа Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                            Коментар


                              #44
                              Напред и само на пред за Пунтото нека го разбие щото тия с тия грохнали машинки се имат за много величествени докато ги карат и се пулят през прозореца.Един глас и от мен.

                              Коментар


                                #45
                                zarcov написа:
                                Колегата е много несериозен иска да правим "дръпка" от София до Пловдив и да си заложим колите! Аз му казах че това не е дръпка и че не искам неговата кочина. Иначе имам няколко хонда маняци колеги, гледам един сивик турбо направо на трета се побърва. Много е къса и направо както си вървят двете коли наравно му прави една кола растояние!!! Явно при турбо колите има голямо значение. Така или иначе едва ли ще има дръпка, защото аз на газ с един резервоар не мога да стигна до Пловдив :D :D :D
                                Неравностойна битка ми викам аз на това да дърпате двете мобилчета.Ако е за парички само да ,но иначе няма смисъл.Два различни класа автомобили.От София до Пловдив ще умалееш с Пунтото да сменяш предавки ,а онова ще те отнесе без да ги сменя.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X