Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT 147hp vs Croma 2.0T i.e. 150hp ... кой кого?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ще пиша във форума кога и къде ще се състои, нямам нищо против другите. И да падна няма да ме е срам.
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    Коментар


      #62
      !

      v1per написа:
      Ще пиша във форума кога и къде ще се състои, нямам нищо против другите. И да падна няма да ме е срам.
      Няма нищо лошо, и аз паднах от kalata ама не съм се отказал Макар че ми се струва малко на кантар ще се получи при вас :D
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #63
        Re: !

        Fiat_Alfa_Fen написа:
        v1per написа:
        Ще пиша във форума кога и къде ще се състои, нямам нищо против другите. И да падна няма да ме е срам.
        Няма нищо лошо, и аз паднах от kalata ама не съм се отказал Макар че ми се струва малко на кантар ще се получи при вас :D
        К"ъв кантар бе бацинка Ако бравото е в средна кондиция "чи я изкърти тая едновремешната Крома"Чак ми е чудно как може 5 страници тема да се чудим и маем тука кой - кого
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #64
          Re: !

          2000 20v turbo написа:
          Fiat_Alfa_Fen написа:
          v1per написа:
          Ще пиша във форума кога и къде ще се състои, нямам нищо против другите. И да падна няма да ме е срам.
          Няма нищо лошо, и аз паднах от kalata ама не съм се отказал Макар че ми се струва малко на кантар ще се получи при вас :D
          К"ъв кантар бе бацинка Ако бравото е в средна кондиция "чи я изкърти тая едновремешната Крома"Чак ми е чудно как може 5 страници тема да се чудим и маем тука кой - кого
          Ами, то ще се види бе колега, тея дни ще се гонят момчетата!
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #65
            Re: !

            Fiat_Alfa_Fen написа:
            2000 20v turbo написа:
            Fiat_Alfa_Fen написа:
            v1per написа:
            Ще пиша във форума кога и къде ще се състои, нямам нищо против другите. И да падна няма да ме е срам.
            Няма нищо лошо, и аз паднах от kalata ама не съм се отказал Макар че ми се струва малко на кантар ще се получи при вас :D
            К"ъв кантар бе бацинка Ако бравото е в средна кондиция "чи я изкърти тая едновремешната Крома"Чак ми е чудно как може 5 страници тема да се чудим и маем тука кой - кого
            Ами, то ще се види бе колега, тея дни ще се гонят момчетата!
            А дай боже да се пуснат, че мноо тежко вървят нещата от 10.05. е темата 20 дена са канихме, чудихме, гласувахме..... Стана инцидента /за съжаление/, Кромата ремонтирахме и сега пак едни люти закани едни работи - все едно финала от "ТОП ФУЕЛ" организираме
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #66
              Бравото ще го дръпне!Ако не се лъжа на това браво не му е чиста работата под предния капак ама никак.

              Коментар


                #67
                кога ще става таз гонка бе колеги, дайте най накрая да се реши спора
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  #68
                  едно е ясно, бравото бие. кромата става за София-Бургас, ама за drag нещо и липсва, например габаритите.това са големи щайги за комфортно возене, а бравото е щайга за ръчка с возия на Камаз
                  fiat bravo 1.6 16v gt
                  fiat marea 1.9 8v jtd
                  fiat punto 1.7 td
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #69
                    Ама ти вярваш ли си, или Дядо така ти е казвал навремето за Волгите и Ладите? Да Ви попитам-като стане дума за Крома представяте ли си въобще за кой автомобил говориме или не? Последното изказване звучи най-малкото смехотворно! Не говориме за 2.5 ТД или 2.0 и.е мотора, а някой от вас карал/возил ли се е някога на Крома турбо, та давате толкова смешни мнения - кой колко тежал, за какво ставал и т.н. А към колегата със сериозния "петак" - намери ми читави Мареа 20V или Браво HGT и съм готов да ти покажа за какво става и не става Крома-та Пък после ще си поговорим, почерпим и т.н.

                    Коментар


                      #70
                      извинявам се че се отклунявам от темата ама ми стана инт ’сериозниа петак’ с ква кола е
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #71
                        Колегата "посади" 20V Турбо на Мареа 20V, та затова Мотора е силен-в никакъв случай не се бъзикам

                        Коментар


                          #72
                          Абе и мене никой не ме слуша като говоря че бензинов атмосферен 2.0 срещу бензин турбо пак 2.0 кубика при еднаква мощност атмосферния отнася плувката,ама нейсе.Като пробват ще разберат
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #73
                            Така е Ivanko RS, ти поне си я имал Крома-та и знаеш как върви-не казвам че е нещо особено, но на 20V атмосферен няма да се даде

                            Коментар


                              #74
                              Нито и на 16V
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #75
                                Tie написа:
                                Ама ти вярваш ли си, или Дядо така ти е казвал навремето за Волгите и Ладите? Да Ви попитам-като стане дума за Крома представяте ли си въобще за кой автомобил говориме или не? Последното изказване звучи най-малкото смехотворно! Не говориме за 2.5 ТД или 2.0 и.е мотора, а някой от вас карал/возил ли се е някога на Крома турбо, та давате толкова смешни мнения - кой колко тежал, за какво ставал и т.н. А към колегата със сериозния "петак" - намери ми читави Мареа 20В или Браво ХГТ и съм готов да ти покажа за какво става и не става Крома-та Пък после ще си поговорим, почерпим и т.н.
                                не ми е казвал дядо ми, а е карал такава. 70-те бяха актуални. тва е майтап. то ще се разбере накрая коя ще победи
                                fiat bravo 1.6 16v gt
                                fiat marea 1.9 8v jtd
                                fiat punto 1.7 td
                                fiat marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X