Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT 147hp vs Croma 2.0T i.e. 150hp ... кой кого?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    2000 20v turbo написа:
    Бравото ще го отнесе, като .... като "куцо пиле домат ще го отнесе деа", като....., като "Цунами японско крайбрежие ръиш ле", като....., като "Зил цинкова кофа"...... :D

    Коментар


      #32
      v1per написа:
      Mupo написа:
      v1per написа:
      momo-wrc написа:
      :P :P :P Тоше чакам те с нетърпение да се върнеш за да се повеселим :P :P :P и да видим кой кого
      кой с колкото коли падне... толкова бири черпи... :D
      Ти можеш ли а пиеш толкова много Майтап ... поне 1 ще изпиеш.
      абе и да не е само 1.... ще има доста приятели... всички ще пием, а Стойко ще черпи :D Стойко, отностно бирата, ако нямаш карта за метро кажи ми ще ти дам за да ти излезе по евтинко... там се продава на каси :D :D :D
      Тоше на тебе ще дам да пиеш от чучура че по малко се пени хаха хаха
      BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

      Коментар


        #33
        tyson написа:
        Кромата бие, щото има охлюв.Елементарно е.
        Пред вкъщи в градинката е пълно с охлюви особено като валя тия дни Ти с това исказване не си достоен да караш това БРАВО може от скоро да го караш за това така си мислиш
        BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

        Коментар


          #34
          momo-wrc написа:
          v1per написа:
          Mupo написа:
          v1per написа:
          momo-wrc написа:
          :P :P :P Тоше чакам те с нетърпение да се върнеш за да се повеселим :P :P :P и да видим кой кого
          кой с колкото коли падне... толкова бири черпи... :D
          Ти можеш ли а пиеш толкова много Майтап ... поне 1 ще изпиеш.
          абе и да не е само 1.... ще има доста приятели... всички ще пием, а Стойко ще черпи :D Стойко, отностно бирата, ако нямаш карта за метро кажи ми ще ти дам за да ти излезе по евтинко... там се продава на каси :D :D :D
          Тоше на тебе ще дам да пиеш от чучура че по малко се пени хаха хаха
          от чучура, траверсите пред цветята вечер могат да пият :D може даже те някой лев да ти бутнат... хем ще си стегнеш кочинката
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            #35
            nasty написа:
            както ти казах няма атмосферка италиянка със шпер.пунто спортинг е със
            Колега "v1per" сори за ,но искам да помоля колегата да качи снимка(снимана отдолу естествено) на дясната си полуоска от кутията до шенкела та да го видя тоя шпер
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #36
              ivanko_rs написа:
              nasty написа:
              както ти казах няма атмосферка италиянка със шпер.пунто спортинг е със
              Колега "v1per" сори за ,но искам да помоля колегата да качи снимка(снимана отдолу естествено) на дясната си полуоска от кутията до шенкела та да го видя тоя шпер
              нека да качи... Стойко нали и твойто Пунто е спортинг... я качи снимка и ти да видим дали има шпер?
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                #37
                Нали имате много бегачки в русе що не видиш на някоя от ваще или такива скъпи коли нямате в ващо градче .
                BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                Коментар


                  #38
                  Тая тема пак замириса на фашкии взима да ми писва да се разправям с простаци
                  BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                  Коментар


                    #39
                    momo-wrc написа:
                    Тая тема пак замириса на фашкии взима да ми писва да се разправям с простаци
                    Младеж, ти пак се превъзбуди бе, споко имаме достатъчно коли със шперове в малкото ни градче, даже едната от тях е на ivanko_rs сещаш ли се Явно като не разбираш за какво говорят хората и ги наричаш простаци А я ми кажи ти като си толкова умен и рацер най-голям, защо си ги сложил тия маховици на колата За шпера на това мъниче Фиат Спортинг и на мен ми е интересно да разбера има ли, виско ли е, торсен ли е
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      #40
                      92 май беше карах 20ти лудница е. мисля бравото няма шанс освен 1ва кадето се развърта по добре ама от там нататък .......

                      Коментар


                        #41
                        Momo-wrc aз съм за теб и смятам , че можеш да го биеш обаче джантите ще ти натежат . Ще трябва да помислиш по въпроса с тях. Естествено само за гонката иначе имаш моите аплодисменти за тях. Когато се пускате можеш да пуснеш едно лс каде и в колко часа ще бъде , да дойда за подкрепа . Ако не се видим успех.
                        http://vbox7.com/play:1631a342
                        http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                        http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                        http://vbox7.com/play:a122a77b

                        Коментар


                          #42
                          ivanko_rs написа:
                          nasty написа:
                          както ти казах няма атмосферка италиянка със шпер.пунто спортинг е със
                          Колега "v1per" сори за ,но искам да помоля колегата да качи снимка(снимана отдолу естествено) на дясната си полуоска от кутията до шенкела та да го видя тоя шпер
                          Ми се опитам ,че канал нямам наблизо - тва го установихме в една тема за буксуването май беше - спортинга си буксуват и 2те гуми.И хората казаха с шпер си.Затова и аз написах ,че спортинга е със.
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #43
                            nasty написа:
                            Ми се опитам ,че канал нямам наблизо - тва го установихме в една тема за буксуването май беше - спортинга си буксуват и 2те гуми.И хората казаха с шпер си.Затова и аз написах ,че спортинга е със.
                            По тая логика и Уно 1.0 Фаъйр е със шпер Известно е че италиянките си въртят и двете гуми и много прилича на шперована кутия.Но все пак снимай като имаш възможност и ще видим
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              #44
                              Е значи нямам - ма ще снимам при възможност
                              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                              Коментар


                                #45
                                ivanko_rs написа:
                                nasty написа:
                                Ми се опитам ,че канал нямам наблизо - тва го установихме в една тема за буксуването май беше - спортинга си буксуват и 2те гуми.И хората казаха с шпер си.Затова и аз написах ,че спортинга е със.
                                По тая логика и Уно 1.0 Фаъйр е със шпер Известно е че италиянките си въртят и двете гуми и много прилича на шперована кутия.Но все пак снимай като имаш възможност и ще видим
                                Така е колега!Аз с моето Типо ,макар и слабичко ,съм си оставял съвсем порядъчно две следи по асфалта , и доста дълги!
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X