Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo vs Alfa

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Re: !

    Fiat_Alfa_Fen написа:
    И аз съм съгласен с колегата DiStefano!Наистина въртящия момент си казва думата! Има един колега с алфа 145 1.9жтд който приземява бензинки по 150 коня! Тръгва на 2-ра защото на 1-ва неможе да зацепи!
    еехх... неможах... регистрирах се...и тук има големи образи......дай го тва браво 120 КОНЯ.... която вечер си избере, на лукоил... на колкото метра каже... да слага 100 кинта ... аман...
    ALFA ROMEO 145 1.9JTD '99 DIESEL IS COOL
    vs Stilo jtd
    vs 145 1.8 ts
    Alfa Romeo 156 2.4jtd '99 (бившата)
    (скапани критерий за подпис ) ооффф.....

    Коментар


      #47
      Re: !

      DiabL0 написа:
      Fiat_Alfa_Fen написа:
      И аз съм съгласен с колегата DiStefano!Наистина въртящия момент си казва думата! Има един колега с алфа 145 1.9жтд който приземява бензинки по 150 коня! Тръгва на 2-ра защото на 1-ва неможе да зацепи!
      еехх... неможах... регистрирах се...и тук има големи образи......дай го тва браво 120 КОНЯ.... която вечер си избере, на лукоил... на колкото метра каже... да слага 100 кинта ... аман...
      Алфата е брутална Днес махам спортния филтър и може да се опитаме пак! Незнам защо, ама филтъра ме спъва много, щом григор ме настига смятай! А после който падне черпи бира П.с. То направо ше я купя преди гонката че после да не губим време!
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #48
        Mury написа:
        Bobi__33 написа:
        Аз нищо не разбрах от темата. Тоя Фиат ,дето щеше да се бие с Алфата, уж беше Браво 1.8 със 113к.с. После изведнъж стана 190 к.с. Кое е вярното? Иначе знам едно Браво JTD , което и браво 2.0 HGT не може да го бие, ако HGT-то не е доработвано. Ето нова тема за размисъл. Бравото JTD е златисто с лилави шаренийки по него за жокер. Някои може и да го заят.
        Аз бих казал че е оранжево
        Некво такова. Все ми се струва, че точно това Браво е най-вървежното в БГ ( сред JTD-тата от модела Браво имам предвид)
        Alfa 33 1.5 '85
        Alfa 33 1.6 SW '92

        Коментар


          #49
          А така Фав има колеги от форума от където ме изгониха и ис мислят ,че като карат 156 ца вече и са недостижими и много бурзи а тези автомобили са доста тежички спрямо моита Алфа 145.
          Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

          Коментар


            #50
            Alfa Lancia izgonen написа:
            А така Фав има колеги от форума от където ме изгониха и ис мислят ,че като карат 156 ца вече и са недостижими и много бурзи а тези автомобили са доста тежички спрямо моита Алфа 145.
            Тъй и не я видяхме таз алфа!

            Коментар


              #51
              ///// написа:
              Alfa Lancia izgonen написа:
              А така Фав има колеги от форума от където ме изгониха и ис мислят ,че като карат 156 ца вече и са недостижими и много бурзи а тези автомобили са доста тежички спрямо моита Алфа 145.
              Тъй и не я видяхме таз алфа!
              Мм питаии Тео да ти прати някои клип на алфичката мн наказва
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #52
                !

                Grisha_bravo написа:
                ///// написа:
                Alfa Lancia izgonen написа:
                А така Фав има колеги от форума от където ме изгониха и ис мислят ,че като карат 156 ца вече и са недостижими и много бурзи а тези автомобили са доста тежички спрямо моита Алфа 145.
                Тъй и не я видяхме таз алфа!
                Мм питаии Тео да ти прати някои клип на алфичката мн наказва
                Oбърка се нещо. Колегата питаше за алфата на Alfa Lancia izgonen
                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                Коментар


                  #53
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #54
                    Определено Бравото Брат ми има 156 само че 2.4 jtd и с моито браво каде е 1.6 16в варвя зад него 100% бравото ше го бие
                    Bravo

                    Коментар


                      #55
                      Rosko10 написа:
                      Определено Бравото Брат ми има 156 само че 2.4 jtd и с моито браво каде е 1.6 16в варвя зад него 100% бравото ше го бие
                      Никакъв шанс нямаш да вървиш зад 2,4 jtd s браво 1,6...Най-верочтно на брат ти алфата има сериозни проблеми или просто не и е дал газ
                      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                      Коментар

                      Working...
                      X