Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo vs Alfa

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: Bravo vs Alfa

    RaggaJungle написа:
    fav написа:
    RaggaJungle написа:
    fav написа:
    RaggaJungle написа:
    fav написа:
    колеги дайте мнение коя е по бързата колаbravo 1.8 16vGT-113 кс или Alfa 156 1.9JTD-119 ксаз залагам на бравото
    да постна само мнението си за вепроса на колегата:не смятам веобще че дизел трябва да се гони с бензин, ама ето на сички тема за размишляване , аз веднага си пускам боксера срещу това браво п.с. много като тебе вече плакаха(хаха разбира се само в най добрия смисал на думата,някой да не земе да се товари)
    колега аз нямам браво аз имам бмв.ако искаш нямаш проблеми да се бягаме
    и какъв ти мотора на БМВ-то :D
    525тд-143кс.
    еми баце не се обиждай ама с Фиата даже нема смисал да се дарпам с теб, а с алфата може и да стане малко интересно ама ... доста такива съм дърпал с нея. Чесно евала на лукса на бмвто ти ама за гонки с бензинки за мен не става
    за купето не знам(все пак е много леко),ама алфата ще я разчекна.156-цата вече умря и то много.от светофар до светофар имаше тръпка,ама на 1км разликата беше огромна.турбината си казва думата.след 20-ти ще слагам филтър и чип,тогава ще стане 190коня.може да се пробваш с купето
    brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

    http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

    Коментар


      #32
      Re: Bravo vs Alfa

      fav написа:
      RaggaJungle написа:
      fav написа:
      RaggaJungle написа:
      fav написа:
      RaggaJungle написа:
      fav написа:
      колеги дайте мнение коя е по бързата колаbravo 1.8 16vGT-113 кс или Alfa 156 1.9JTD-119 ксаз залагам на бравото
      да постна само мнението си за вепроса на колегата:не смятам веобще че дизел трябва да се гони с бензин, ама ето на сички тема за размишляване , аз веднага си пускам боксера срещу това браво п.с. много като тебе вече плакаха(хаха разбира се само в най добрия смисал на думата,някой да не земе да се товари)
      колега аз нямам браво аз имам бмв.ако искаш нямаш проблеми да се бягаме
      и какъв ти мотора на БМВ-то :D
      525тд-143кс.
      еми баце не се обиждай ама с Фиата даже нема смисал да се дарпам с теб, а с алфата може и да стане малко интересно ама ... доста такива съм дърпал с нея. Чесно евала на лукса на бмвто ти ама за гонки с бензинки за мен не става
      за купето не знам(все пак е много леко),ама алфата ще я разчекна.156-цата вече умря и то много.от светофар до светофар имаше тръпка,ама на 1км разликата беше огромна.турбината си казва думата.след 20-ти ще слагам филтър и чип,тогава ще стане 190коня.може да се пробваш с купето
      тоз пък ти за ква кола ми говориш бе маняче, кви турбини кви работи кви 190 коня е, кви разчеквания, хахахаха алфата ми е 103 коня без никви турбини и чипове ли филтри и каквото и да било, брато като си навитак да се буташ на коли дето си им с сумати коне отгоре да дойда с новата ес-3-ка на шефа ми дето е 340 коня да те проам а, да ти разчекна аз колицата?ваобще направо модераторите да закриват темата че почнаха да се получават излишни СПАМОВЕ
      YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
      Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
      Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
      BEGACHKI

      Коментар


        #33
        Re: Bravo vs Alfa

        RaggaJungle написа:
        fav написа:
        RaggaJungle написа:
        fav написа:
        RaggaJungle написа:
        fav написа:
        RaggaJungle написа:
        fav написа:
        колеги дайте мнение коя е по бързата колаbravo 1.8 16vGT-113 кс или Alfa 156 1.9JTD-119 ксаз залагам на бравото
        да постна само мнението си за вепроса на колегата:не смятам веобще че дизел трябва да се гони с бензин, ама ето на сички тема за размишляване , аз веднага си пускам боксера срещу това браво п.с. много като тебе вече плакаха(хаха разбира се само в най добрия смисал на думата,някой да не земе да се товари)
        колега аз нямам браво аз имам бмв.ако искаш нямаш проблеми да се бягаме
        и какъв ти мотора на БМВ-то :D
        525тд-143кс.
        еми баце не се обиждай ама с Фиата даже нема смисал да се дарпам с теб, а с алфата може и да стане малко интересно ама ... доста такива съм дърпал с нея. Чесно евала на лукса на бмвто ти ама за гонки с бензинки за мен не става
        за купето не знам(все пак е много леко),ама алфата ще я разчекна.156-цата вече умря и то много.от светофар до светофар имаше тръпка,ама на 1км разликата беше огромна.турбината си казва думата.след 20-ти ще слагам филтър и чип,тогава ще стане 190коня.може да се пробваш с купето
        тоз пък ти за ква кола ми говориш бе маняче, кви турбини кви работи кви 190 коня е, кви разчеквания, хахахаха алфата ми е 103 коня без никви турбини и чипове ли филтри и каквото и да било, брато като си навитак да се буташ на коли дето си им с сумати коне отгоре да дойда с новата ес-3-ка на шефа ми дето е 340 коня да те проам а, да ти разчекна аз колицата?ваобще направо модераторите да закриват темата че почнаха да се получават излишни СПАМОВЕ
        абе путйо вземи се усокой малко.някакъв комплекс ли имаш че колите ти не вървят?
        brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

        http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

        Коментар


          #34
          Re: Bravo vs Alfa

          fav написа:
          RaggaJungle написа:
          fav написа:
          RaggaJungle написа:
          fav написа:
          RaggaJungle написа:
          fav написа:
          RaggaJungle написа:
          fav написа:
          колеги дайте мнение коя е по бързата колаbravo 1.8 16vGT-113 кс или Alfa 156 1.9JTD-119 ксаз залагам на бравото
          да постна само мнението си за вепроса на колегата:не смятам веобще че дизел трябва да се гони с бензин, ама ето на сички тема за размишляване , аз веднага си пускам боксера срещу това браво п.с. много като тебе вече плакаха(хаха разбира се само в най добрия смисал на думата,някой да не земе да се товари)
          колега аз нямам браво аз имам бмв.ако искаш нямаш проблеми да се бягаме
          и какъв ти мотора на БМВ-то :D
          525тд-143кс.
          еми баце не се обиждай ама с Фиата даже нема смисал да се дарпам с теб, а с алфата може и да стане малко интересно ама ... доста такива съм дърпал с нея. Чесно евала на лукса на бмвто ти ама за гонки с бензинки за мен не става
          за купето не знам(все пак е много леко),ама алфата ще я разчекна.156-цата вече умря и то много.от светофар до светофар имаше тръпка,ама на 1км разликата беше огромна.турбината си казва думата.след 20-ти ще слагам филтър и чип,тогава ще стане 190коня.може да се пробваш с купето
          тоз пък ти за ква кола ми говориш бе маняче, кви турбини кви работи кви 190 коня е, кви разчеквания, хахахаха алфата ми е 103 коня без никви турбини и чипове ли филтри и каквото и да било, брато като си навитак да се буташ на коли дето си им с сумати коне отгоре да дойда с новата ес-3-ка на шефа ми дето е 340 коня да те проам а, да ти разчекна аз колицата?ваобще направо модераторите да закриват темата че почнаха да се получават излишни СПАМОВЕ
          абе путйо вземи се усокой малко.някакъв комплекс ли имаш че колите ти не вървят?
          тоз пък на кой викаш путио ве лайнар,и кой ти каза че не съм спокоен, така ше говориш на майка си. Ебахта в смешника долен, шибаняк и аз мога да убиждам, КОЛЕГИ- модератори ще зема да направя писмено оплакване срещу толя смешник(вече с 1 предупреждение) моля триите тая тема, или направо му триите профила, защото до колкото си спомням никои никои не е обиждал а той ше ми се пени и ше ми вика путиоЗа обидни квалификации по адрес на друг потребител на форума.Нарушено е следното правило на форума:1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани._и аз съм готов да си понеса предупреждението защото го обиждам ама това е породено от неговите обиди
          YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
          Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
          Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
          BEGACHKI

          Коментар


            #35
            мисля че бравото бие ... ама не с голяма разлика
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #36
              Абе вие у тоя форум изобщо гледате ли кви глупости пишете .!??..103 коня .. 190 коня .. сто и много коня ... браво ГТ 1.8 .. Алфа 1.9 ..станах разноглед ... некой от вас има ли на престава че особено в ниските Алфата с JTD-то фърля 2 пъти повече пауър на предните гумиотколкото бензиновия Фиат .. нещо въртящ момент .. некфи такива работи ... само конски сили сравнявате и кила ...
              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

              Коментар


                #37
                DiStefano написа:
                ...некой от вас има ли на престава че особено в ниските Алфата с JTD-то фърля 2 пъти повече пауър на предните гумиотколкото бензиновия Фиат .. нещо въртящ момент .. некфи такива работи ... само конски сили сравнявате и кила ...

                Коментар


                  #38
                  Говориш така защото имаш алфа.Според мен бравото бие.
                  FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

                  Коментар


                    #39
                    antifriz написа:
                    Говориш така защото имаш алфа.Според мен бравото бие.
                    Ми той има и Фиат със същия мотор.Който иска да докарва едно ГТ срещу мойта Алфа, нема ядовеАз нема да я фала DiStefano да каже..........
                    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

                    Коментар


                      #40
                      antifriz написа:
                      Говориш така защото имаш алфа.Според мен бравото бие.
                      еми по тази логика ти говориш така защото имаш фиат, разбирате ли няма смисал да се дръгнем по тая тема повече, секи ще каже моята кола ще бие- се пак сме Българи :D по добре да говорим по смилени неща за да не се стига до кавги, и неприатни колеги като по горе да убиждат без причина - наслаждавайте се на количките си защото съм сигурен че сяка по себе си е хубава и достатъчно бързаИ накрая ще кажа- ДА ЖИВЕЯТ ЖАБАРИТЕ :P :D щот на сички колите ни идат от тях
                      YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                      Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                      Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                      BEGACHKI

                      Коментар


                        #41
                        !

                        И аз съм съгласен с колегата DiStefano!Наистина въртящия момент си казва думата! Има един колега с алфа 145 1.9жтд който приземява бензинки по 150 коня! Тръгва на 2-ра защото на 1-ва неможе да зацепи!
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #42
                          Re: !

                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          И аз съм съгласен с колегата DiStefano!Наистина въртящия момент си казва думата! Има един колега с алфа 145 1.9жтд който приземява бензинки по 150 коня! Тръгва на 2-ра защото на 1-ва неможе да зацепи!
                          Знам за кого говориш и знам как върви колата, защото съм я карал. Само да добавя за тези, които още поддържат илюзии относно 1.9 жтд с променлива геометрия, че тази 145-ца пада от 156 1.9 жтд спортвагон пак с чип и, естествено, с променлива геометрия на турбината
                          _______
                          146 JTD

                          Коментар


                            #43
                            Re: !

                            trustworthy написа:
                            Fiat_Alfa_Fen написа:
                            И аз съм съгласен с колегата DiStefano!Наистина въртящия момент си казва думата! Има един колега с алфа 145 1.9жтд който приземява бензинки по 150 коня! Тръгва на 2-ра защото на 1-ва неможе да зацепи!
                            Знам за кого говориш и знам как върви колата, защото съм я карал. Само да добавя за тези, които още поддържат илюзии относно 1.9 жтд с променлива геометрия, че тази 145-ца пада от 156 1.9 жтд спортвагон пак с чип и, естествено, с променлива геометрия на турбината
                            Е, как? Нали ти и направи първия тест? Още при Иво като беше на морска гара. Аз затова казвам на колегите, да не подценяват алфичките, щото Тео малко му трябва да се надъха
                            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                            Коментар


                              #44
                              Аз нищо не разбрах от темата. Тоя Фиат ,дето щеше да се бие с Алфата, уж беше Браво 1.8 със 113к.с. После изведнъж стана 190 к.с. Кое е вярното? Иначе знам едно Браво JTD , което и браво 2.0 HGT не може да го бие, ако HGT-то не е доработвано. Ето нова тема за размисъл. Бравото JTD е златисто с лилави шаренийки по него за жокер. Някои може и да го заят.
                              Alfa 33 1.5 '85
                              Alfa 33 1.6 SW '92

                              Коментар


                                #45
                                Bobi__33 написа:
                                Аз нищо не разбрах от темата. Тоя Фиат ,дето щеше да се бие с Алфата, уж беше Браво 1.8 със 113к.с. После изведнъж стана 190 к.с. Кое е вярното? Иначе знам едно Браво JTD , което и браво 2.0 HGT не може да го бие, ако HGT-то не е доработвано. Ето нова тема за размисъл. Бравото JTD е златисто с лилави шаренийки по него за жокер. Някои може и да го заят.
                                Аз бих казал че е оранжево
                                Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                                Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                                Ventura garage

                                Коментар

                                Working...
                                X