Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е по бърз??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    !

    vrexcellent написа:
    2-ро нещо !!БМВ.Пак трябва да ви кажа не бързайте с коментарите ходете да гледате драгове и то не на божурище дето нема нищо общо марката защото само купето е същото всичко друго е преправано .Хора говорим за STOCK колиБМВ нито едно фабрично БМВ не е направено за гонки ( говорим за 3та серия Е36-46 ) Изключвам М3 мотора който почти няма да се срещне някаде на нормални гонки 1.- Задно предава нито една кола с задна предавка на старт не е по-бърза от кола с преднo!2.-бмв-то освем купето което му е много по тежко и двигателя е много по тежак ( по голям ) с цел по трудно износване 3.- БМВ 318IS едно от най добрите варянти на 3та серия по-форсиран мотор но пак като всички останали мотори е високооборотен и до 4 хиляди оборота ЛАЗИ !!!Така че едно БМВ ще бие 1 Фиат тогава и само тогава когато ! се състезават на отсечка по голяма от 1500метра !! ПОНЕ !!Ае peace !
    Колега, до голяма степен мисля че си прав, но за това че със задно имат слаб старт не съм съгласен. А и съм карал такова 318 върви до 4000 максумум до 4500 оборота оттам само на звук е добре.НО както каза бмв неможе да бие фиат на къси разстояния
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #47
      за късо съм съгласен, тъй като купетата са ни леки в сравнение с тежките на БМВ, поне така си обяснявам мълвата за по-високия им разход
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #48
        един познат си купи такава is-ка.стария си golf 2-ка gti подари на гаджето си.за майтап са се дръпнали и резултата е бил плачевен в полза на bmw-то. разправя голям срам е брал на светофара.

        Коментар


          #49
          Абе някой "разбирач" е написал че никоя кола със задно не е по добра от такава с предно.Явно е забравил за Порше, и разни други.Да дойде да го опъна с моето MG 160TF.
          Bravo 2.0 20V
          Tipo 2.0 16V SediciValvole

          Коментар


            #50
            BULLDOG написа:
            Абе някой "разбирач" е написал че никоя кола със задно не е по добра от такава с предно.Явно е забравил за Порше, и разни други.Да дойде да го опъна с моето MG 160TF.
            няма лошо ако ти се пада от шкодичка ама ела тук че брадчедката харчи повечко с ремарке

            Коментар


              #51
              колеги,да поговорим малко за фиата и баварията.пуснете си някоя темичка.

              Коментар


                #52
                Хахаха BULLDOG веднага съм готов да ме опъваш ама ще си сложиш парите които изкарваш за целия месец става ли ? Само кажи че става и дай телефон и се пускаме ако искаш си вземи и Jaguar Type-R-а само без самолети и изтребители please давам ти свобода на избор до 260к.с.

                Коментар


                  #53
                  vrexcellent написа:
                  Хахаха BULLDOG веднага съм готов да ме опъваш ама ще си сложиш парите които изкарваш за целия месец става ли ? Само кажи че става и дай телефон и се пускаме ако искаш си вземи и Jaguar Type-R-а само без самолети и изтребители please давам ти свобода на избор до 260к.с.
                  Пич ти в няколко поста му хвърляш ръкавицата!Евалла...Ха да видим какво ще стане...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #54
                    vrexcellent написа:
                    Хахаха BULLDOG веднага съм готов да ме опъваш ама ще си сложиш парите които изкарваш за целия месец става ли ? Само кажи че става и дай телефон и се пускаме ако искаш си вземи и Jaguar Type-R-а само без самолети и изтребители please давам ти свобода на избор до 260к.с.
                    ако става гонката ше идвам да гледам 1000%
                    YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                    Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                    BEGACHKI

                    Коментар


                      #55
                      то май и президента ще дойде и аз съм там

                      Коментар


                        #56
                        дайте го най накрая това БМВ насам само че ще съм със на баща ми Волвото,малко повече коне е но за сметка на това е по тежко скоро една 530 тдс направо се расплака момчето

                        Коментар


                          #57
                          nai7 написа:
                          дайте го най накрая това БМВ насам само че ще съм със на баща ми Волвото,малко повече коне е но за сметка на това е по тежко скоро една 530 тдс направо се расплака момчето
                          Колега сигурен ли си че не бъркаш,защото БМВ 530 ТДС под 186 коня няма,а ти с тия 163 си за никъде Да не е било 525 ТДС,там имаш голям шанс
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #58
                            ivanko_rs написа:
                            nai7 написа:
                            дайте го най накрая това БМВ насам само че ще съм със на баща ми Волвото,малко повече коне е но за сметка на това е по тежко скоро една 530 тдс направо се расплака момчето
                            Колега сигурен ли си че не бъркаш,защото БМВ 530 ТДС под 186 коня няма,а ти с тия 163 си за никъде Да не е било 525 ТДС,там имаш голям шанс
                            може и да се бъркам 525,150 коня ли е?ако е 150 значи е било 525тдс но ми хареса гонката беше на пътя, и момчето беше със някъква мадама и може би искаше да я впечатли колко много му върви БМВ-то но шведите са си свършили много добре работата

                            Коментар


                              #59
                              vrexcellent написа:
                              2-ро нещо !!БМВ.Пак трябва да ви кажа не бързайте с коментарите ходете да гледате драгове и то не на божурище дето нема нищо общо марката защото само купето е същото всичко друго е преправано .Хора говорим за STOCK колиБМВ нито едно фабрично БМВ не е направено за гонки ( говорим за 3та серия Е36-46 ) Изключвам М3 мотора който почти няма да се срещне някаде на нормални гонки 1.- Задно предава нито една кола с задна предавка на старт не е по-бърза от кола с преднo!2.-бмв-то освем купето което му е много по тежко и двигателя е много по тежак ( по голям ) с цел по трудно износване 3.- БМВ 318IS едно от най добрите варянти на 3та серия по-форсиран мотор но пак като всички останали мотори е високооборотен и до 4 хиляди оборота ЛАЗИ !!!Така че едно БМВ ще бие 1 Фиат тогава и само тогава когато ! се състезават на отсечка по голяма от 1500метра !! ПОНЕ !!Ае peace !
                              колега аз карам BMW 328i coupe E46 и ако му видиш заводските данни ще ти стане лошо и ти си тръгнал да говориш без да знаеш - че то ускорява колкото вашата гордост FIAT COUPE 2.0 20V TURBO защото 2.0 16v turbo пада от 328сi e46 и е36 а те са атмосферки - без лоши чуства но другия път прочети преди да се исказваш неподготвен

                              Коментар


                                #60
                                !

                                DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                                vrexcellent написа:
                                2-ро нещо !!БМВ.Пак трябва да ви кажа не бързайте с коментарите ходете да гледате драгове и то не на божурище дето нема нищо общо марката защото само купето е същото всичко друго е преправано .Хора говорим за STOCK колиБМВ нито едно фабрично БМВ не е направено за гонки ( говорим за 3та серия Е36-46 ) Изключвам М3 мотора който почти няма да се срещне някаде на нормални гонки 1.- Задно предава нито една кола с задна предавка на старт не е по-бърза от кола с преднo!2.-бмв-то освем купето което му е много по тежко и двигателя е много по тежак ( по голям ) с цел по трудно износване 3.- БМВ 318IS едно от най добрите варянти на 3та серия по-форсиран мотор но пак като всички останали мотори е високооборотен и до 4 хиляди оборота ЛАЗИ !!!Така че едно БМВ ще бие 1 Фиат тогава и само тогава когато ! се състезават на отсечка по голяма от 1500метра !! ПОНЕ !!Ае peace !
                                колега аз карам BMW 328i coupe E46 и ако му видиш заводските данни ще ти стане лошо и ти си тръгнал да говориш без да знаеш - че то ускорява колкото вашата гордост FIAT COUPE 2.0 20V TURBO защото 2.0 16v turbo пада от 328сi e46 и е36 а те са атмосферки - без лоши чуства но другия път прочети преди да се исказваш неподготвен
                                Колега, с кое купе си се дърпал? Защото на мене ми е много интересно как Бмв-то ще бие Фиата!!!Я разкажи историята :D
                                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X