Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е по бърз??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ivanko_rs написа:
    Ей тарикат ,това дет си го написал ако значи Русе значи трябва да отидеш на лекар.Въобще не ми е ясно за какво си го пуснал тоя пост Да земиш да ми разясниш,а Не се притеснявай аз се смея много добре,ама в момента не знам защо трябва да се смея
    Като начало ще те помоля да се въздържаш от диагнози, не си квалифициран. Пускам ти три линка, нали искаш разяснения:http://www.catalog.auto.ru/catalog/c...3er/Както можеш да видиш, а и сигурно знаеш, единствено Калибрата 150к.с. е с по-добро ускорение от визираното Купе, разликата е 0.7 сек, при положение, че не говорим за варианта 4х4. БМВ изобщо не го споменавам, там нещата /с две изключения от 9.2 и 9.7/ са над 10сек. В теми като тази нещата се обсъждат по принцип, т.е. единственото, което можем да вземем предвид са заводските данни. Няма как да знаем другите подробности. Сам можеш да сметнеш каква разлика в метри дава разлика от 1 сек в ускорението. Отдавна съм си направил труда да се запозная с профила и мненията ти. От това, което видях съм сигурен, че ще се съгласиш с мен относно факта, че от огромно значение при гонка между два автомобила със сравнително близки характеристики е състоянието на конкретните два автомобила и умението на шофьора. В такъв случай разлика от 0.7 сек е абсолютно преодолима и е възможно дори и по-принцип по-слабия автомобил сериозно да "дръпне" по-силния. Примери, колкото щеш...Според мен вече схвана идеята. Дано усмивката ти е останала, щото току виж форума осиротял без нея и леко-пренебрежително-менторско-ядосания ти тон
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    Коментар


      #17
      !

      Съгласен съм с колегата, много зависи от шофьора!Една калибра 136 коня я оставих на 2 коли след мене! За около400 метра!Аз мога да предложа някой ако иска да намери калибра 150 коня и да се опитаме. Заради спорта Пък после падналия то се знае ше черпи бира!!!
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #18
        Re: !

        Fiat_Alfa_Fen написа:
        Съгласен съм с колегата, много зависи от шофьора!Една калибра 136 коня я оставих на 2 коли след мене! За около400 метра!Аз мога да предложа някой ако иска да намери калибра 150 коня и да се опитаме. Заради спорта Пък после падналия то се знае ше черпи бира!!!
        дай телефон, на лс или как да те свържа с едно момче и неговата калибра 150?
        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

        ex: 145QV 97'

        Коментар


          #19
          Re: !

          v1per написа:
          Fiat_Alfa_Fen написа:
          Съгласен съм с колегата, много зависи от шофьора!Една калибра 136 коня я оставих на 2 коли след мене! За около400 метра!Аз мога да предложа някой ако иска да намери калибра 150 коня и да се опитаме. Заради спорта Пък после падналия то се знае ше черпи бира!!!
          дай телефон, на лс или как да те свържа с едно момче и неговата калибра 150?
          Aми оки. Ама айде да е след седмица някъде. Да мога да си опрая колата че в момента имам крив преден диск и малко не е за екстремно каране. Иначе с удоволствие! Да идва на лукойла пък може и да прежаля диска Щом е за шоуто!
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #20
            фиата го бие според мене
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #21
              Re: !

              Fiat_Alfa_Fen написа:
              v1per написа:
              Fiat_Alfa_Fen написа:
              Съгласен съм с колегата, много зависи от шофьора!Една калибра 136 коня я оставих на 2 коли след мене! За около400 метра!Аз мога да предложа някой ако иска да намери калибра 150 коня и да се опитаме. Заради спорта Пък после падналия то се знае ше черпи бира!!!
              дай телефон, на лс или как да те свържа с едно момче и неговата калибра 150?
              Aми оки. Ама айде да е след седмица някъде. Да мога да си опрая колата че в момента имам крив преден диск и малко не е за екстремно каране. Иначе с удоволствие! Да идва на лукойла пък може и да прежаля диска Щом е за шоуто!
              кажи, ако се пускате да дойда за подкрепа
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #22
                abarth77 написа:
                ...
                За шофьора си прав.Четох два пъти темата докато разбера пак за какво беше точно този твой пост и накрая схванах.Смеха ми беше за това че Купе 1.8 16 ще бие Калибра C20XE 150 коня,няма как да стане,то 2.0 16 и 2.0 20 не могат да я бият че камо ли 1.8 16.Иначе съм съгласен че БМВ 318 дето е 115 коня отняся плувката с много,там спор няма.Така че мисля че това недоразумение го решихме
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #23
                  ivanko_rs написа:
                  За шофьора си прав.Четох два пъти темата докато разбера пак за какво беше точно този твой пост и накрая схванах.Смеха ми беше за това че Купе 1.8 16 ще бие Калибра C20XE 150 коня,няма как да стане,то 2.0 16 и 2.0 20 не могат да я бият че камо ли 1.8 16.Иначе съм съгласен че БМВ 318 дето е 115 коня отняся плувката с много,там спор няма.Така че мисля че това недоразумение го решихме
                  Ура, тук приключихме миролюбиво :D Ето, че можело като видиш "местожителство: Варна" да не настръхваш.
                  Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                  Коментар


                    #24
                    А интересно.С какви коли сте се дърпали с червеното БМВ 320
                    Bravo 2.0 20V
                    Tipo 2.0 16V SediciValvole

                    Коментар


                      #25
                      ivanko_rs написа:
                      abarth77 написа:
                      ...
                      За шофьора си прав.Четох два пъти темата докато разбера пак за какво беше точно този твой пост и накрая схванах.Смеха ми беше за това че Купе 1.8 16 ще бие Калибра C20XE 150 коня,няма как да стане,то 2.0 16 и 2.0 20 не могат да я бият че камо ли 1.8 16.Иначе съм съгласен че БМВ 318 дето е 115 коня отняся плувката с много,там спор няма.Така че мисля че това недоразумение го решихме
                      Кое не може да бие 2000 20 Иванкоу Що не земе да покараш един петтак в добра кондиция бе човек да видиш за кво иде на реч, че не си наясно с тези матори нещо! Добронамерено ти го казвам знам, че драг-а не ти е по сърце ама с едно такова Браво ще си на кантар и ти включително с Дедъра ми се чини! Пробвай някой път ей така за себе си да знаеш, че понякога, като Ви чета постовете ми харесвате с Ици ама понякога се изненадвам
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #26
                        2000 20v turbo написа:
                        ivanko_rs написа:
                        abarth77 написа:
                        ...
                        За шофьора си прав.Четох два пъти темата докато разбера пак за какво беше точно този твой пост и накрая схванах.Смеха ми беше за това че Купе 1.8 16 ще бие Калибра C20XE 150 коня,няма как да стане,то 2.0 16 и 2.0 20 не могат да я бият че камо ли 1.8 16.Иначе съм съгласен че БМВ 318 дето е 115 коня отняся плувката с много,там спор няма.Така че мисля че това недоразумение го решихме
                        Кое не може да бие 2000 20 Иванкоу Що не земе да покараш един петтак в добра кондиция бе човек да видиш за кво иде на реч, че не си наясно с тези матори нещо! Добронамерено ти го казвам знам, че драг-а не ти е по сърце ама с едно такова Браво ще си на кантар и ти включително с Дедъра ми се чини! Пробвай някой път ей така за себе си да знаеш, че понякога, като Ви чета постовете ми харесвате с Ици ама понякога се изненадвам
                        С най-голямо съжаление мога да потвърдя и аз че въпросният мотор 20ХЕ на Опел е най-вървежния двулитров измежду всички в тоя клас.Като разликата на високи е брутално голяма.Говорим за непипани мотори в напълно заводска кондиция.
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          #27
                          Re: Кой е по бърз

                          v1per написа:
                          momo-wrc написа:
                          BRASNA4A написа:
                          BMW 318 срещу Фиат Купе 1.8 16V ?Темата е за тукМодераторски екип на fiat-bg.org
                          :P :P :P Фиата бие калибра 150 коня па камо ли бмв 318 направо смешна работа :P :P
                          купето бие калибрата колкото твойто издухано браво ще ме бие мен....и тук искам да кажа, че неслугувам на никоя марка... нито съм сектант... просто фиат правят маняшки ТУРБО мотори... другите са талаш...всичко започва от УНО ТУРБО и Делта Интеграле... тва е....
                          точно на 3 наказах една калибра на междене и съм с 1.8 сток. опъна ми се една А6 2.5тди с чип на 180-190кс. все пак бях атмосферка измежду турбини.

                          Коментар


                            #28
                            ivanko_rs написа:
                            abarth77 написа:
                            ...
                            За шофьора си прав.Четох два пъти темата докато разбера пак за какво беше точно този твой пост и накрая схванах.Смеха ми беше за това че Купе 1.8 16 ще бие Калибра C20XE 150 коня,няма как да стане,то 2.0 16 и 2.0 20 не могат да я бият че камо ли 1.8 16.Иначе съм съгласен че БМВ 318 дето е 115 коня отняся плувката с много,там спор няма.Така че мисля че това недоразумение го решихме
                            а как да знаеш за 150 к.с. или 180+ щото из Варна си имаме една.

                            Коментар


                              #29
                              Re: !

                              Fiat_Alfa_Fen написа:
                              v1per написа:
                              Fiat_Alfa_Fen написа:
                              Съгласен съм с колегата, много зависи от шофьора!Една калибра 136 коня я оставих на 2 коли след мене! За около400 метра!Аз мога да предложа някой ако иска да намери калибра 150 коня и да се опитаме. Заради спорта Пък после падналия то се знае ше черпи бира!!!
                              дай телефон, на лс или как да те свържа с едно момче и неговата калибра 150?
                              Aми оки. Ама айде да е след седмица някъде. Да мога да си опрая колата че в момента имам крив преден диск и малко не е за екстремно каране. Иначе с удоволствие! Да идва на лукойла пък може и да прежаля диска Щом е за шоуто!
                              я викайте за кога е и аз да се пъхна като аматъор между шамарите.

                              Коментар


                                #30
                                Ици, покарайте такова Браво, покарайте и Рено Клио Уилямс 2000 16V, Покарайте и Меган с този мотор 2.0 16V и тогава пиши кой е по-по-най-
                                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                                Коментар

                                Working...
                                X