Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Croma 2.0 Turbo 150 p.s vs Saab 9000 Turbo 150 p.s

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    баварка написа:
    coupeto написа:
    баварка написа:
    coupeto написа:
    баварка написа:
    v1per написа:
    coupe и кво ся, като го разбра кой е ще го намериш или ще му правиш мръсно ли? нали знаеш после какво те очаква :D по-добре като толкова ти върви колата, правим си среща в обзор, там знам един път който има доста добра права и се пускате... разбира се ще сложим някой лев... аман от лаладжии.... кажи един път една мъжка дума - ДА ЩЕ СЕ ГОНИМ ЕДИ СИ КЪДЕ!!!!ко пълните темата с простотии...?!?!
    БРАВО ТОШЕ това е приказка ама много го страх колегата
    От кво да ме е страх от разпраната ти 520i-ка ли
    ЯВНО щом се осра аз не те и карам да се разхождаш просто излез от вас и готово посерко 220 коня спри с дрогата и игрите вземи си наистина кола
    може и срещу корса
    готово вадя на жена ми само ми кажи ама и от корсата шубе споко 1000 кубика е
    О.К. щом ще вадим на жените колите,аз ще извадя на жена ми СЕАТА.
    ОБИЧАМ КОЛИ С МНОГО ДОБИТЪК ПОД КАПАКА

    Коментар


      momo-wrc написа:
      momo-wrc написа:
      В тоя форум им само лаладжии и некомпетентни хора които наистена не разбират от коли и просто ЛОГОТО не значи ништо за тях няма друг токъв форум в който да се обиждат и да се заяждат по междуси ТОВА Е ИСТИНА
      Докато ги има такива като бургаслият;русенеца и д.р никои няма да ни уважава марката то ние не я увожаваме та другите ли
      Слушай господин разбирателю и мастуре на спорта,ако излезеш от този раздел "мерене на п...и" и отидеш под продава в раздел "за форума" ще ти станат ясни много работи.Понеже има такива личности като тебе който се е качил на едно ХГТ и си мисли че е хванал господ за оназ работа,а също така и онез двамцата баварката и дукатото дето единия кара потънал кораб 520,а другия подобие на кола ама пак не направена 328,ще ми бъдат и такива постовете Знам много работи ,но хората в този форум които заслужават да ги научат се броят на пръсти То е ясно че няма и модераторски контрол в този раздел,в частност и в целия форум.Така че колега със супер бързото Браво ХГТ е те така ще си карам докато се сложи ред,понеже каквото повикало,такова се обадило На тез двамцата г-да само ще им спомена че ВАШЕТО МЯСТО НЕ Е В ТОЗИ ФОРУМ ,независимо какво се пише тука за автомобилите които притежавате И аз съм регистриран в БМВ форума,ама не пиша такива работи като вас тука,така че трайте тука сте на чужда земя
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        продължаваш да ми падаш в очите -аз не съм ти казал че ще вадя на жена ми колата ти го каза и освен това тя е по умна от теб значи - щом кара кола на немска пладформа и това което написа ме води до мисълта че се насра от БМВ щом взе да вадиш колата на жена си която със сигурност е по хубава от твоята

        Коментар


          ivanko_rs написа:
          momo-wrc написа:
          momo-wrc написа:
          В тоя форум им само лаладжии и некомпетентни хора които наистена не разбират от коли и просто ЛОГОТО не значи ништо за тях няма друг токъв форум в който да се обиждат и да се заяждат по междуси ТОВА Е ИСТИНА
          Докато ги има такива като бургаслият;русенеца и д.р никои няма да ни уважава марката то ние не я увожаваме та другите ли
          Слушай господин разбирателю и мастуре на спорта,ако излезеш от този раздел "мерене на п...и" и отидеш под продава в раздел "за форума" ще ти станат ясни много работи.Понеже има такива личности като тебе който се е качил на едно ХГТ и си мисли че е хванал господ за оназ работа,а също така и онез двамцата баварката и дукатото дето единия кара потънал кораб 520,а другия подобие на кола ама пак не направена 328,ще ми бъдат и такива постовете Знам много работи ,но хората в този форум които заслужават да ги научат се броят на пръсти То е ясно че няма и модераторски контрол в този раздел,в частност и в целия форум.Така че колега със супер бързото Браво ХГТ е те така ще си карам докато се сложи ред,понеже каквото повикало,такова се обадило На тез двамцата г-да само ще им спомена че ВАШЕТО МЯСТО НЕ Е В ТОЗИ ФОРУМ ,независимо какво се пише тука за автомобилите които притежавате И аз съм регистриран в БМВ форума,ама не пиша такива работи като вас тука,така че трайте тука сте на чужда земя
          За разлика от тебе колата си е бързичка и без да и слагам кулери ред може да има като дойдеш да ти натрием носа и да спреш да дрънкаш глупости и не си мисли че само в русе слагате турбини на чуруците си кои беше че ще казваш каде му е мястото ти за какъв се помисли
          BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

          Коментар


            ivanko_rs написа:
            momo-wrc написа:
            momo-wrc написа:
            В тоя форум им само лаладжии и некомпетентни хора които наистена не разбират от коли и просто ЛОГОТО не значи ништо за тях няма друг токъв форум в който да се обиждат и да се заяждат по междуси ТОВА Е ИСТИНА
            Докато ги има такива като бургаслият;русенеца и д.р никои няма да ни уважава марката то ние не я увожаваме та другите ли
            Слушай господин разбирателю и мастуре на спорта,ако излезеш от този раздел "мерене на п...и" и отидеш под продава в раздел "за форума" ще ти станат ясни много работи.Понеже има такива личности като тебе който се е качил на едно ХГТ и си мисли че е хванал господ за оназ работа,а също така и онез двамцата баварката и дукатото дето единия кара потънал кораб 520,а другия подобие на кола ама пак не направена 328,ще ми бъдат и такива постовете Знам много работи ,но хората в този форум които заслужават да ги научат се броят на пръсти То е ясно че няма и модераторски контрол в този раздел,в частност и в целия форум.Така че колега със супер бързото Браво ХГТ е те така ще си карам докато се сложи ред,понеже каквото повикало,такова се обадило На тез двамцата г-да само ще им спомена че ВАШЕТО МЯСТО НЕ Е В ТОЗИ ФОРУМ ,независимо какво се пише тука за автомобилите които притежавате И аз съм регистриран в БМВ форума,ама не пиша такива работи като вас тука,така че трайте тука сте на чужда земя
            Ти с твоя дръгел да не си помисли че караш сувалка
            BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

            Коментар


              momo-wrc написа:
              За разлика от тебе колата си е бързичка и без да и слагам кулери ред може да има като дойдеш да ти натрием носа и да спреш да дрънкаш глупости и не си мисли че само в русе слагате турбини на чуруците си кои беше че ще казваш каде му е мястото ти за какъв се помисли
              Бързички са ти пръстите по клавиатурата,а не колата Кой съм аз ли,ами аз съм такъв какъвто писа по-горе че нямало тука ,т.е. фен на ФИАТ,а като гледам ти си фен на БМВ и това тука не е форум на гр.Варна,ясно ли ти е?Да те светна и още нещо,аз турбини НЕ СЛАГАМ,той завода в Италия си я е сложил,това стана ли ти ясно също или трябва да ти го повторя Също така не парадирам какво съм слагал по колата си,това го правиш ТИ ,господин смешник Също така ти отговорих някъде в първите страници на тая безсмислена тема(поради естеството на съдържанието и) че аз работа във Варна нямам,особено да си губя времето с някакъв нахакан пишлегар който си мисли че всичко що хвърчи се яде Помъчих се да запазя добрия тон ,но ти ме остави,замисли се над това което ти написах П.П.Продължаваш значи,хубаво.Дръгел ще казваш на собствената си кола,не на моята понеже нито си я виждал нито си се возил,а да я караш ,ха това никога няма да стане Совалка,никога просто колата ми е една ежедневка която е доста пъргава за размерите си,това е определението.Нещо друго да питаш
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                Леко смилане на голямата храна и лека нощ на балъците от селата
                BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                Коментар


                  momo-wrc написа:
                  Леко смилане на голямата храна и лека нощ на балъците от селата
                  стойко, голям човек си, неочаквах че ще говориш такива глупости...мисля че момчето е много по-напред с бързите коли от тебе... и където те хване там ще те разпори...ааа и да имам една лоша новина за теб! идвам си до една седмица... тъй че стягай си котура и се приготви да те накажа брутално... кво ще кажеж да сложим по-някой лев за да има още по-голяма тръпка???
                  GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                  ex: 145QV 97'

                  Коментар


                    БАСИ ЛАЙНЯНИЯ ФОРУМ ДЕТО СТАНА ЧЕТА ТУКА 10 СТРАНИЦИ ТЪПНИ, ДЕТО НЯКАКВИ СЪСТЕЗАТЕЛИ СЕ САМОНАДЪХВАТ ЗА ДА МОГАТ ДА СЪБЕРАТ СМЕЛОСТ И ДА СЕ ПУСНАТ НАПРАВО .АЙДЕ МОЛЯ ВИ СЕ, СЛЕД КАТО МИНЕТЕ ПРАВАТА И АКО ВИ ТРЕПЕРЯТ КРАЧОЛКИТЕ, НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙТЕ ДА ЗАВИВАТЕ ЧЕ ЩЕ ВЗЕМЕ ДА ПРИПАДНЕТЕ ОТ ПРЕВЪЗБУДА МОДЕРАТОРИТЕ, ТОВА ЛИ ВИ Е МОДЕРИРАНЕТО
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      ivanko_rs написа:
                      momo-wrc написа:
                      За разлика от тебе колата си е бързичка и без да и слагам кулери ред може да има като дойдеш да ти натрием носа и да спреш да дрънкаш глупости и не си мисли че само в русе слагате турбини на чуруците си кои беше че ще казваш каде му е мястото ти за какъв се помисли
                      Бързички са ти пръстите по клавиатурата,а не колата Кой съм аз ли,ами аз съм такъв какъвто писа по-горе че нямало тука ,т.е. фен на ФИАТ,а като гледам ти си фен на БМВ и това тука не е форум на гр.Варна,ясно ли ти е?Да те светна и още нещо,аз турбини НЕ СЛАГАМ,той завода в Италия си я е сложил,това стана ли ти ясно също или трябва да ти го повторя Също така не парадирам какво съм слагал по колата си,това го правиш ТИ ,господин смешник Също така ти отговорих някъде в първите страници на тая безсмислена тема(поради естеството на съдържанието и) че аз работа във Варна нямам,особено да си губя времето с някакъв нахакан пишлегар който си мисли че всичко що хвърчи се яде Помъчих се да запазя добрия тон ,но ти ме остави,замисли се над това което ти написах П.П.Продължаваш значи,хубаво.Дръгел ще казваш на собствената си кола,не на моята понеже нито си я виждал нито си се возил,а да я караш ,ха това никога няма да стане Совалка,никога просто колата ми е една ежедневка която е доста пъргава за размерите си,това е определението.Нещо друго да питаш
                      Пишлигар е на майкати сина явно тази бесмислена тема си я чел от кадето си искаш и добрия тон отдавна го няма може да прочетеш цялата тема да видиш кой е провокатора . И рацете са ми бързички да ти зачервя бузите
                      BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                      Коментар


                        ivanko_rs написа:
                        Аз имам един въпрос към Модераторите ,юзър "баварка" и юзър "DUCATO_2.5 DIESEL" с едно и същo IP ли са,т.е. от едно и също място ли пишат
                        Не,не са с едно и също IP.Освен това предполагам,че много от модераторите вече не са във форума,за да има кой да ти отговори веднага и мен нямаше да ме има,но съм на работа в момента.Следях темата,обаче то за час-два са се изписали една камара празни приказки 7-8 страници.Аз пък направо ти се чудя какво им се връзваш на разпалените варненци,ти си знаеш колко ти върви колата и много други хора от форума също го знаят,като искат да ти покажат колко им вървят колите,нека приемат това което им предложи,планинска отсечка.А ако само искат да си щракат по клавиатурата,нека си спорят сами,като им омръзне ще спрат.п.п.Ето докато напиша няколко реда се изписали още няколко простотии.

                        Коментар


                          momo-wrc написа:
                          ...
                          Аве младеж, запази ако обичаш компетентното си мнение за себе си, че ми стана ясно още като влезе във форума колко си наясно
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар

                          Working...
                          X