Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имало интересни бегачки в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    2000 20v turbo написа:
    айде маторя як, ма чак пък толкоз
    Така мислиш , защото не си го виждал и изпитвал усещането от ускорението и силата на тоя матор в това купе !
    Никога не е късно да откриеш себе си!
    Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
    Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

    Коментар


      #47
      ми 450Нм някъде трябва да дава мотора, а преплъзването става някъде след подминаване на 50% газ по-бързичко.Като дойде времето да го сваля, ще го измеря реално до колко Нм удържа.Също така и след усилването преди да го сложа обратно ще го измеря, за да е сигурно че ще се справи.
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        #48
        Уж все се каня, ама някой път ще отскоча до Русе да "сменим" малко опит! Дет са вика да сверим и часовниците-кое върти, кое върви. Казвам го чиста проба с добри намерения
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #49
          Ами тука сме си, само на 5-6 юли мислим да отидем на италианско преследване в Плевен.
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            #50
            ici написа:
            Ами тука сме си, само на 5-6 юли мислим да отидем на италианско преследване в Плевен.
            В Плевен ши караме ли или ши гледаме
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #51
              Ще караме. Ще сме две турбо италианки и една от най - малките Фиат атмосферки
              sigpic
              Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
              475HP 11,5/1,9/191
              YouTube

              Коментар


                #52
                ici написа:
                Ще караме. Ще сме две турбо италианки и една от най - малките Фиат атмосферки
                Да вземем да дойдем да гледаме ли
                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                Коментар


                  #53
                  ici написа:
                  Ще караме. Ще сме две турбо италианки и една от най - малките Фиат атмосферки
                  Пропускаш още една турбо италиянка,на която собственика обясни че ако трасето му се види много тясно и спънато няма да кара.Между другото и аз смятам да постъпя по същия начин
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #54
                    ivanko_rs написа:
                    ici написа:
                    Ще караме. Ще сме две турбо италианки и една от най - малките Фиат атмосферки
                    Пропускаш още една турбо италиянка,на която собственика обясни че ако трасето му се види много тясно и спънато няма да кара.Между другото и аз смятам да постъпя по същия начин
                    Тоз собственик ще кара, не вярвам да бие път и там само да гледа . За справка - темата във дрифтинг форума.
                    sigpic
                    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                    475HP 11,5/1,9/191
                    YouTube

                    Коментар


                      #55
                      Инфо от Плевен :P
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #56
                        Ще пусна в темата на Типото.
                        sigpic
                        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                        475HP 11,5/1,9/191
                        YouTube

                        Коментар


                          #57
                          Не знам ама има една Алфа 75 ца бяла Русенска много бяга.Последно нещо съединителя му правише беля иначе е направо страховита.

                          Коментар


                            #58
                            Tzarevo написа:
                            Не знам ама има една Алфа 75 ца бяла Русенска много бяга.Последно нещо съединителя му правише беля иначе е направо страховита.
                            Е колко бяга Колкот може да бяга една турбинирана дърта Алфа. Как е турбинирана туи е друг въпрос Пък и маи маи от 10юли насам са убяга тъи здраво че ся ще излезе от бокса чак за феста ( пък и за тогаз не се знае те дефицитни станаха буталата ).

                            Коментар


                              #59
                              Няма двигател работещ на големи натоварваия,който да не му се налага ремонт.Това не е обикновен двигател с обикновенно натоварване.А ,че е дърта е дърта ама съм сигурен,че ще стопи бая коли.

                              Коментар


                                #60
                                Tzarevo написа:
                                Няма двигател работещ на големи натоварваия,който да не му се налага ремонт.Това не е обикновен двигател с обикновенно натоварване.А ,че е дърта е дърта ама съм сигурен,че ще стопи бая коли.
                                Нещо не си ми схванал мисълта май май За бягането - ( незнам в какво си се качвал да се возиш и караш ) но има доста по бързи от нея и........За двигателите под натоварване - ем как да ти кажа познавам и други хора( и от форума даже ) които са си турбинирали колите( без да претендират чак толкова много за това ) и вървят доста добре и ги настъпват доста по мъжката пък си държат още ДВГтата им.

                                Коментар

                                Working...
                                X