Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.6 90 к.c. - Малък еВтин и много пъргав автомобил.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    PuNtO

    jblmusic написа:
    Тука май само си чешете пръстите.
    Ми като има такиа неурентирани кат тебе брат не се обиждай ако имаш да кажеш нещо по темата кажи, ако пък не ...............

    Коментар


      #77
      Това май беше на лична основа нещо.Виж ми подписа и ще разбереш дали съм се ориентирал
      Punto 1.4 gt

      Коментар


        #78
        Искам да попитам понеже искам да сложа турбото от 1.4 на мойта 1.6 дали е възможно????????????????????

        Коментар


          #79
          много не ми се вярва само с толко.аз голф 3 със същият мотор с вектрата на баща ми 1.8 90кс. го дърпам осезаемо, та камо ли ти с тая уса. като съм карал типо 1.6 75кс. то дърпа повече от вектрата. нещо не се връзва....
          coupe 1,8 16V

          Коментар


            #80
            ...

            ми нЕ знам сигУрно е в мен вината ма дърпа Вентото деа гаЗ до дупка бЯх

            Коментар


              #81
              V@cho май си разбрал къде е истината браво.
              Punto 1.4 gt

              Коментар


                #82
                колеги, 1.2 16 или чист 1.6 за мен истината е 1.6 16v, ама не знам дали го слагат на пунтаците
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #83
                  dddddd

                  superfiata написа:
                  колеги,1.2 16 или чист 1.6.за мен истината е 1.6 16v ама не знам дали го слагат на пунтаците
                  Ми 1.6 16 на пунто мисля че няма фабрично! а аз лично бих ти препоръчал 1.6 пред 1.2 чистият за мен е по-добърррр

                  Коментар


                    #84
                    лллллллл

                    А и още нещо оказва се, че кубатурата на вентото например оказва голяма роля нищо, че е 75 това, че е 1.8 има определено значение както при венто така например и при рено 19 1.8 75 същата сторя не върви колкото пунтото ма е много добро!!

                    Коментар


                      #85
                      Тая тема спокойно може да се пребори за най-разводнена и безмислена, въпреки че става въпрос за един от най-добрите модели на ФИАТ.
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #86
                        За какъв "спорт" става дума тука? Пунто 1,6 ли - хайде моля Ви спрете се че ставаме смешни пред другите форуми. 1,8 АБС мотора 90 к.с. бил силен или 1,8 на Рено-то Това са икономични решения със задоволителна динамика, разход и поддръжка, но са мнооого далеч от всякакъв вид спорт! Не се заяждам, но да кажеш на един от хората с най-поддържано Пунто ГТ (jblmusic) че няма какво да каже и не знае за какво става на въпрос, а в същото време да се "пънеш" колко е сила твойто си Пунто 1,6 90 к.с.(което дори няма нищо общо с истински итал. 1,6 ТС), но пък пада от 1,8 ФВ е смешно и то много!!!П.С. Не се заяждам с никой, просто колегата май и той не знае какво точно иска??? Или това му е 1-вата кола след Лада 2103 и сега му се струва че кара "самолет"-лошо няма, върви прилично но е далеч от поняието "вървежна" кола!!!

                        Коментар


                          #87
                          Tie написа:
                          За какъв "спорт" става дума тука? Пунто 1,6 ли - хайде моля Ви спрете се че ставаме смешни пред другите форуми. 1,8 АБС мотора 90 к.с. бил силен или 1,8 на Рено-то Това са икономични решения със задоволителна динамика, разход и поддръжка, но са мнооого далеч от всякакъв вид спорт! Не се заяждам, но да кажеш на един от хората с най-поддържано Пунто ГТ (jblmusic) че няма какво да каже и не знае за какво става на въпрос, а в същото време да се "пънеш" колко е сила твойто си Пунто 1,6 90 к.с.(което дори няма нищо общо с истински итал. 1,6 ТС), но пък пада от 1,8 ФВ е смешно и то много!!!П.С. Не се заяждам с никой, просто колегата май и той не знае какво точно иска??? Или това му е 1-вата кола след Лада 2103 и сега му се струва че кара "самолет"-лошо няма, върви прилично но е далеч от поняието "вървежна" кола!!!
                          Ама, че ся вие ко си мислите, че като карате фиат и големото нещо се едно другите коли не вървят или са некви смотани всичките нека някой да се пусне с това венто тоя модел и да пише мнението си, празни прикаски основани на теории само не ми се четът П.С. Не се заяждам с никой, просто колегата май и той не знае какво точно иска??? Или това му е 1-вата кола след Лада 2103 и сега му се струва че кара "самолет"-лошо няма, върви прилично но е далеч от поняието "вървежна" кола!!! ми колата си е мн вървежна даже нз къф ти е проблема!!! ти ка си мислиш ас да не го сравнявам моито с много яки коли за да викам, че е спортно... просто си пишешш и тии еднии...... далеч от понятието вървежна :D :D :D :D нем думии

                          Коментар


                            #88
                            Добре Г-н Практик, "теориите" сме ги проверявали мноого отдавна (2000-2001 г) с Типо 1,6 ТС с/у Голф 3 1,8 90 к.с. - резултата на 400 м беше 3:0 за Фиат-а, ама де да знам може и Голф-а да не е бил в час Интерсно, че същото ставаше и с Ауди 80 Б3 с тоя мотор, виж със 112 к.с., вече след втора го теглеше сериозно на Фиат-а!П.С. Идеята ми е че е смешно да се говори за сериозни стартове м/у гореспоменатите коли

                            Коментар


                              #89
                              нямам ко да ти кажа ти си професионалисТ щом казваш Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                              Коментар


                                #90
                                Не мога да те разбера - нещо пренадъхан ли идваш Абсолютно ми е все тая - само не избивай комплексите си моля! Никой не говори и не се изкарва някакъв - просто ти самия написа в предния си пост че не ти се четат "празни теории". а аз реших да ти споделя моя скромен "опит" от подобни срещи с такъв ДВГ на ФВ.От тук нататък - проблема си е твой, оправяй се! Както виждаш доста компетентни колеги ти писаха преди мен, ти се заяде с тях и те спряха да пишат в темата ти и същото мисля да направя и аз Айде успех и хич не желая да ми отговаряш

                                Коментар

                                Working...
                                X