Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.6 90 к.c. - Малък еВтин и много пъргав автомобил.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Re: PuNtO

    momo-wrc написа:
    V@cho написа:
    Еи за това събитие ми пишете ше доида да гледам :D па може и да дръпна некои отворкО :D
    Освен някоя триколка, може да имаш шанс лека шегичка

    Коментар


      #62
      я кажи ти сега, на илиянци ли ти слагаха кожата? аз както съм свикнал на моите седалки ако седна в твоята каручка... все едно съм седнал на торба цимент, аз за облегалка чувал с пясък... даже малко комфортно звучи... слагай чипове мипове, валове малове щото като ти направя 2-3 ластика много бързо ще и падне цената на твойта :D :D :D
      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

      ex: 145QV 97'

      Коментар


        #63
        Можеш 2-3 да ми надърпаш моя ластик
        BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

        Коментар


          #64
          Ей кога ще свърши таз ваканция да се успокоят децата. Цял ден пред компютъра рацерски игри :D
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #65
            Ти на всяка манджа меродия ли си бе царвул от КАРЛОВО
            BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

            Коментар


              #66
              Нали ти казах че сьм много близо до теб ще извикам линейка не се притеснявай.
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #67
                PuNtO

                все по интересно стаа продължаваите да се карате :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

                Коментар


                  #68
                  Само простотий...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #69
                    За бога това е Пунто МК1 частите са му като на Лада Самара и се намират навсякъде.
                    Punto 1.4 gt

                    Коментар


                      #70
                      PuNtO

                      jblmusic написа:
                      За бога това е Пунто МК1 частите са му като на Лада Самара и се намират навсякъде.
                      На кои въпрос по точно отговаряш колега или просто даваш някво мнение за нещо бъди по точен молЯ

                      Коментар


                        #71
                        Споделяте, че части не се намирали за 1.6 мотора на Пунтото. Е ако този мотор е рядък аз какво да кажа?Части си се намират и то на доста добри цени.Преди Фиата карах Лада 1600 цените ми се струват доста идентични , изключвам скъпите части като дебитомер турбина и т.н. които ладата изобщо нямаше.Нямам лично наблюдение върху двата мотора визирам 1.6 и 1.2 16V , но имам приятел , който направи турбоконверсия на един спортинг и колата вървеше доста добре. Според мен при тези еднакви мощности (ако това гледаш разбира се ) по- големият мотор би трябвало да е по издръжлив.Каква им е разликата в цените и на двете?
                        Punto 1.4 gt

                        Коментар


                          #72
                          PuNtO

                          jblmusic написа:
                          Споделяте, че части не се намирали за 1.6 мотора на Пунтото. Е ако този мотор е рядък аз какво да кажа?Части си се намират и то на доста добри цени.Преди Фиата карах Лада 1600 цените ми се струват доста идентични , изключвам скъпите части като дебитомер турбина и т.н. които ладата изобщо нямаше.Нямам лично наблюдение върху двата мотора визирам 1.6 и 1.2 16V , но имам приятел , който направи турбоконверсия на един спортинг и колата вървеше доста добре. Според мен при тези еднакви мощности (ако това гледаш разбира се ) по- големият мотор би трябвало да е по издръжлив.Каква им е разликата в цените и на двете?
                          Разликата в цените на кое задай си хууу въпросчето

                          Коментар


                            #73
                            Ти на колко си години ?До колкото разбрах си пуснал темата за да разбереш коя от двете коли е по - добрата и евентуално да си я купиш.Прав ли съм или аз нещо съм в грешка.
                            Punto 1.4 gt

                            Коментар


                              #74
                              PuNtO

                              Точно първият коментар съм го нописал аз !!!!!!!!!!!!!!!!!! в грешка си прочети първия то си пише

                              Коментар


                                #75
                                Тука май само си чешете пръстите.
                                Punto 1.4 gt

                                Коментар

                                Working...
                                X