Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.6 - 90 h.p vs. Golf III - 115 h.p. - РЕЗУЛТАТА!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    abarth77 написа:
    Благодаря на всички за подкрепата. Ще се постарая да не ви разочаровам много :D
    ако неможеш да се справиш ми се обади (знаеш къде да ме намериш )идвам с Дукатото и го размазвам

    Коментар


      #17
      Голфа не е кола.
      FIAT Bravo 1.2 16V 82k.c.

      Коментар


        #18
        Учудващо за мен и още по-учудващо за приятеля с Голфа от 0 до 150 км/ч стоях плътно до централната му колона и задната врата! Настигнахме, обаче друг автомобил от страната на Голфа и аз намалих, за да го пусна да мине, да не стане някоя простотия. Наистина не съм очаквал такъв резултат, защото Голфа е доста по-мощен от мен, пък и шофьора му не е ливада и знае да кара. Мнооого съм доволен
        Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

        Коментар


          #19
          Браво колега, всички сме доволни от резултата.
          forza la FIAT
          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

          Коментар


            #20
            Твоето пунто като му чух звука се влюбих ... баси мекия звук вади - бартер 1.2, 2001 година за твоето ? :P

            Коментар


              #21
              Мерси, ама не смятам да го сменям :D А звука, не е случаен...
              Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

              Коментар


                #22
                Не съм сигурен, че звука е по-хубав от на моето ДУКАТО 2.5 дизел :D

                Коментар


                  #23
                  !

                  Аз, пък вчера паднах от една алфа 145 Ама нормално е тя е 1200 кила с пълен резервоар и е 140 коня, а аз съм 1300 кила и съм 131 коня, засега де Малко да го наекстря и пак ще се пробвам. А за гонката ти бях сигурен, че и да паднеш няма да е с много, защото колата ти не е за подценяване.
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #24
                    ще рече ли това, че с 1.6 16V браво имам по-голям шанс на такъв голф или пунтака е по-вървежен заради килцата?
                    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                    Коментар


                      #25
                      Ами, не съм се дърпал с Браво 1.6 16V, ама има някои вървят зверски. Например бившето на колегата Fiat_Alfa_Fen, което е в подписа му. А според мен, тъй като всички караме коли на старо, от огромно значение е състоянието на конкретния автомобил. Ако всичко е в заводско състояние не би трябвало да имам шанс срещу GTI, макар че развъртам по-добре във високите обороти.
                      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                      Коментар


                        #26
                        !

                        wizard88 написа:
                        ще рече ли тва че с 1.6 16V браво имам по-голям шанс на такъв голф или пунтака е по-вървежен заради килцата?
                        Можете да видите колко върви бившия ми Фиат на клипа е срещу алфа 145, 1.8, 140 коня. А фиата е 103 кончета http://www.vbox7.com/playb3b16f1Гриша, напълно си прав, зависи от автомобила. Моя специално беше на 120 000 км., то си личеше по двигателя и ходовата част!
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #27
                          PuNtO

                          Аве колега я кажи от колко време го имаш пунтака и доволен ли си за сега от негоо Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

                          Коментар


                            #28
                            В края на този месец ще станат три години. Изминал съм с него 31 000км. и съм много доволен. В интерес на истината аз съм леко вманиачен и още в началото дадох около 1000лв., за да сменя по него всичко, което имаше макар и малък проблем - четирите амортесьора вече са газови, гарнитурите на капака и на картера, предния десен носач с шарнира, термостата, фложките, защото на високи обороти гълташе масло, меката връзка след изпускателните колектори, бендикса и динамото. За сметка на това след това колата ми се отплати с безпроблемни три години и удоволствие от карането :D Моят съвет е да не пестиш от консумативи - масла, ремъци, филтри, антифриз, накладки и т.н. Например: колата излиза от завода със Selenia Gold 10W40 и така я карам, антифриза ми е Paraflu, накладките Sparco. Купувам възможно най-качествените консумативи, които са малко по-скъпи, но са в пъти по-ефикасни. Имай предвид, че благодарения на малкия кош и сравнително големия двигател, този модел не е никак лесен за обслужване от майсторите. Чудесен пример за това е капака на въздушния филтър с шестте болта и динамото - за да го отремонтираш, трябва да свалиш предна дясна полуоска и пак е зор. Направи си труда да намериш специалист по италианки, щото иначе те чакат големи главоболия, повярвай ми! Желая ти успех и ако имаш конкретни въпроси, питай, с удоволствие ще ти отговоря :D Ама пиши на ЛС :D
                            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                            Коментар


                              #29
                              PuNtO

                              Ок мерси за изчерпателния отговор ако се сетя нещо ще пиша на ЛС ок Yellow_Flash_Colorz_PDT_42

                              Коментар


                                #30
                                Re: Punto 1.6 - 90 h.p vs. Golf III - 115 h.p. - РЕЗУЛТАТА!!

                                abarth77 написа:
                                Един приятел с малкия GTI на Голф 115 к.с. много ме кара да се дръпнем, та за това пускам темата. Знам, че по цифри нямам шанс - 11.4 с/у 10.1, ама въпроса ми е с много ли ще падна и голям ли ще е срама :D Щото, ако е с малко, ще застана на чертата, пък да става каквото ще
                                да както роската каза ако падниш аз се пускам с него .... да види дали е хубаво да падни от 1.6 103 хп
                                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X