Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде и аз малко да покажа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vlado_PK написа:
    Колега също МНОГО МНОГО ме интересува колко макс скорост с и вдигал
    Ми аз на Магистрала не съм я тествал. Само на Летището във Видин то е 2 километра съм Вдигал 200 км на 4-та скорост, няма място да вкючвам на 5-та. А с 2-ма човека с мене вътре съм вдигал 190.... Те могат да потвърдят

    --------------------

    Коментар


      #17
      wizard88 написа:
      браво бе човече направо ме надъха,мен до сега ме беше страх малко ама като гледам кви мотори си дръпнал ти и направо почвам да вярвам в тоя мотор 1,6 16в,ще споделиш ли горе-долу в кви граници я държиш на старта щото аз на всяко тръгване и садирам гумите и ми е любопитно
      Ми то зависи и от гумите, аз на гонките съм с 14" железни джанти, а по принцип съм съм с 15 " лети. На 14" тръгвам с около 5 000, а на летите (по тежки са) тръгвам с около 6-7 000Пробвай. Аз така направих отидох на летището и направих няколко старта докато видя кое е най добреп.п. Забравих да ти кажа, правя превключването някъде към 6000-6500 максимум, защото иначе колата почва да заглъхва и не набира както до това. Така го усещам

      --------------------

      Коментар


        #18
        Huku написа:
        bravosx 1,6 16v написа:
        Ей колега , съшто така и градски,като си дойда във Видин ште се пуснеме да им покажем на нашите градски какво правят фиатките,штот те видинлии не ги уважават много,много италианките
        Ми колега аз в четвъртък си отивам във Видин и може в неделя да отида до летището като е сбирката, ако не може да се разберем нещо за събота ако си там
        аз скоро няма да се прибирам ама някой ден кът се прибера ще се разберем
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          #19
          Huku написа:
          Ми то зависи и от гумите, аз на гонките съм с 14" железни джанти, а по принцип съм съм с 15 " лети. На 14" тръгвам с около 5 000, а на летите (по тежки са) тръгвам с около 6-7 000
          Малее тва много ми се струва. Имам чувството, че ако тръгна така ще я оставя без гуми. После ще пробвам да видя.
          BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #20
            Huku написа:
            Vlado_PK написа:
            Колега също МНОГО МНОГО ме интересува колко макс скорост с и вдигал
            Ми аз на Магистрала не съм я тествал. Само на Летището във Видин то е 2 километра съм Вдигал 200 км на 4-та скорост, няма място да вкючвам на 5-та. А с 2-ма човека с мене вътре съм вдигал 190.... Те могат да потвърдят
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X