Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V Vs Opel Tigra 1.4 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vlado_PK написа:
    Ема вярно си е колега от опел ако чакаш да върви с чакането ще си останеш
    Ти нищо не каза!Астра С20ХЕ? Не върви а.....? Много сте пристрастни понякога!
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #17
      Аз не съм пристрастен просто за мен опел и мерцедес не е кола това си е лично мнение и никои ама никои не може да ме убеди в обратно а иначе че опел имат бегачки имат ама мислят по 20 години докато се получи бегачка
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #18
        Като те барне некой KOMPRESSOR, ще ревеш и ще викаш "Мамо къде ми е колелото". И на мене ми се струва, че сте доста пристрастни.

        Коментар


          #19
          Marea Bipower написа:
          Като те барне некой KOMPRESSOR, ще ревеш и ще викаш "Мамо къде ми е колелото". И на мене ми се струва, че сте доста пристрастни.
          Абе колега ама много си наивен , за6то слага6 кампресора до браво , все едно аз да кажа ако компресора го барне някое ферарри тъпо е не мисли6 ли,и недейте да намесвате ко4ините на мерцедес с хубавите коли за6тото нямат ни6то об6то,както каза колегата опел мислят по 20 години да направят бега4ка от моделите на бравото няма нито една която да не върви от опелите тук там е някоя върви, така и при мерцедесите имат 2-3 красиви модела докато при ферерри грозен модел не съ6тествува,стиа глупости моля ви се простия германец не може да се мери със жабара нито по дизайн нито по бързина,те германците горките пе4елят само 24те 4аса на лйоман други състезания не пе4елят,ако се върнете малко назад 6те видите жабарските автомобили колко постижения имат,малко се улях ама няма ни6то това са си факти , както каза един колега , когато фактите говорят и боговете мъл4ат
          forza la FIAT
          http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

          Коментар


            #20
            Vlado_PK написа:
            Аз не съм пристрастен просто за мен опел и мерцедес не е кола това си е лично мнение и никои ама никои не може да ме убеди в обратно а иначе че опел имат бегачки имат ама мислят по 20 години докато се получи бегачка
            Виж ся...за мерца не съм съгласен,ама хич!!!Не можеш да се изказваш така за такава марка...това е колос!!!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #21
              Predatorsi написа:
              Vlado_PK написа:
              Аз не съм пристрастен просто за мен опел и мерцедес не е кола това си е лично мнение и никои ама никои не може да ме убеди в обратно а иначе че опел имат бегачки имат ама мислят по 20 години докато се получи бегачка
              Виж ся...за мерца не съм съгласен,ама хич!!!Не можеш да се изказваш така за такава марка...това е колос!!!
              6те се изказвам както си искам , за6тото съм ги виждал достатъ4но тия каруци а ти само си слу6ал за тях и тая с.........o-м...........а ко4ина не може да стъпи и на малкия грайфер на задна лява гума на ферарри,ламборджини или мазерати,дори и сре6ту тях да ти4а пак не може да ги стигнеКолега,прочети правилата на форума,използването на цифри вместо букви е забранено.Коригирай мненията си,според правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org.
              forza la FIAT
              http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

              Коментар


                #22
                еее не само не се крайте заради мене.. А ето ти я кочината - http://www.zazz.bg/play:160abf20 ... дето бяга срещу фераритоНе трябва така с лека ръка да се подценяват коли... Фиата си е страхотен ...но..

                Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                ex:Opel Kadett 1.3
                ex:Fiat 125p
                ex:Москвич 412

                Коментар


                  #23
                  Баш пък тва клипче ... айде нема нужда. Гениална инжевнерна мисъл (немска), не могат да изкарат коне от двигателя си и му поднали компресор ли е турбо ли е срещу атмосферка. И имаше доста коментари навремето ... то си и личи де - да чу по време на клипа да ревне това Енцо? Ако е толкоз бърз тоз Мерц и господина с чалмата на коите са и двете коли, сигорно може да си позволи Fxx тогава кво праим? Пак атмосферка срещу компресор. Да не говорим за ultimate пакета на Fxx щотооо става много лошо. Даже е достатъчно да се прехвърлим оттам окена (дори и в Бг има един такъв)и да направи това http://www.youtube.com/watch?v=0TXLM...eature=related. Незнам какво превъзнасяте напомпаните с турбота компресори и т.н. коли - да изкарат от 1л. 100к.с. мощност от атмосферен двигател, това могат само италянци и японци + bmw. Хау

                  Коментар


                    #24
                    Marea Bipower написа:
                    Като те барне некой KOMPRESSOR, ще ревеш и ще викаш "Мамо къде ми е колелото". И на мене ми се струва, че сте доста пристрастни.
                    И като ме барне какво ще стане!Нещо много от колегите маи не четат а само се превъзнасят по немските кочини (става дума за мерцедес) казах че тва за мерцедес е ЛИЧНО МНЕНИЕ и никои не може да ме убеди в това за мене мерцедес е скапана кола не се опитвам да убедя никои в моито мнение както правят други
                    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                    Alfa Romeo 155 2.0 8V

                    Коментар

                    Working...
                    X