Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea TD100 Vs Opel Vectra 2.0, 115 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Fiat marea TD100 Vs Opel Vectra 2.0 115 кс

    vankatagsi написа:
    sredo написа:
    Как мислите, какви ще са резултатите след тази гонка.Дали марата ще бие???
    Тази тема според мен е абсолютно безмислена... Стига вектрата да е горе долу добре ще те размаже, карал сьм и двете коли и просто няма база за сравнение, дори и на газ да е пак е отпред. Не искам да прозвучи грубо но това си е самата истина
    А мармота слага ли бандерол ??? С моето пунто вектра 1.6 на газ я прая на г*з :D И човека, който я караше определено може да кара, защото с неговата корса 1.4 16V ме прави направо смешен :D На бензин не сме се пробвали, но на газ разликата не е чак огромна между 2те коли, така че на бензин има голям шанс ... А специално в този случай - и аз предполагам, че вектрата ще бие, дано и аз да сгреша

    Коментар


      #17
      зависи и кой ще кара Мареата и Вектрата

      Коментар


        #18
        фиат марея 20 20 нлх ще бие когато си иска

        Коментар


          #19
          Ще ми се мареата да бие но е слабичка . ако беше с чип тогава вектрата няма шанс
          BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

          Коментар


            #20
            колеги преди 2 седмици изядох една такава вектра 115. с 1.6 браво.а служебната ми кола е такав мареа и ти казвам че не става.и това го пробвах.
            fiat bravo 1.6 16v gt
            fiat marea 1.9 8v jtd
            fiat punto 1.7 td
            fiat marea 1.6 16v

            Коментар


              #21
              на тд100 първа му е мноооого мнооого куца.2 и 3та са добре ама като го няма старта всичко става безмислено
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #22
                crush написа:
                Заеби да бие вектрата. Аз съм 98% сигурен, че ще го резнеш като кисела краставичка... :D Виж на мен ми предстои скорошна среща с Корса GSI16V Екошмек :P Там вече съм притеснен - аз съм с браво тд100...
                абе колега, ако коричката е в добро здраве разликата в неина полза ще е 1 РЕЙС ..... Виждал ли си на живо тая сгуревинка каква пиличка е Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                coupe 1,8 16V

                Коментар


                  #23
                  Бих изкал да напиша нещо но като гледам коментарите ще е безмислено.... всеки си хвали стоката!Ако сме малко по-безпристрастни и обективни ще е добре!По темата: С20NZ е най-сполучливия от не вентилираните мотори на GM говоря за рзход, мощност, Мв и n=f(Мв).Струва ми се че монтиран на вектра нема такъв фиат или квото и да било до 1.8 16в дето да го дръпне.По лични наблюдения не е чак толко рязък като вентилкоте на фиат но дали си на 2,3 или 4 и без значение от оборотите все си дърпа като упорито магаре
                  coupe 1,8 16V

                  Коментар


                    #24
                    Тука даже няма място за спор. Вектрата трябва да те мине като бърз влак малка гара! Не знам дали има газ, ама тоя NE двигател си хапе каиша, особено в купето на Астра!
                    33S16

                    Коментар


                      #25
                      Александър1982 написа:
                      Бих изкал да напиша нещо но като гледам коментарите ще е безмислено.... всеки си хвали стоката!Ако сме малко по-безпристрастни и обективни ще е добре!По темата: С20NZ е най-сполучливия от не вентилираните мотори на GM говоря за рзход, мощност, Мв и n=f(Мв).Струва ми се че монтиран на вектра нема такъв фиат или квото и да било до 1.8 16в дето да го дръпне.По лични наблюдения не е чак толко рязък като вентилкоте на фиат но дали си на 2,3 или 4 и без значение от оборотите все си дърпа като упорито магаре
                      е приятелче не бъди такъв песимист има и по големи бигачки от тия орли вярно е че са леки по простата пречина че след 10сетата година вече има само ражда а тиникията липсва ама полско фиатче от стара загора ще му стопи тика гаранция ти давам
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #26
                        Александър1982 написа:
                        Бих изкал да напиша нещо но като гледам коментарите ще е безмислено.... всеки си хвали стоката!Ако сме малко по-безпристрастни и обективни ще е добре!По темата: С20NZ е най-сполучливия от не вентилираните мотори на GM говоря за рзход, мощност, Мв и n=f(Мв).Струва ми се че монтиран на вектра нема такъв фиат или квото и да било до 1.8 16в дето да го дръпне.По лични наблюдения не е чак толко рязък като вентилкоте на фиат но дали си на 2,3 или 4 и без значение от оборотите все си дърпа като упорито магаре
                        ти заеби тия,аз с мойто малко бавно фиатче 1.6 16vго направих на пастет и то само за 200 метра.вектрата е добра до 5000 и след тва трябва 2-ра а малкото бавно фиатче до 7000 се напича без проблем.пробвано 2-пъти пред свидетели.
                        fiat bravo 1.6 16v gt
                        fiat marea 1.9 8v jtd
                        fiat punto 1.7 td
                        fiat marea 1.6 16v

                        Коментар


                          #27
                          колеги, дайте да не отклоняваме темата и да не спорим! Вижте говорим за заводстки коли не за полски фиатчета с бог знае кво ли не под капака.С риск да напиша нещо което е писано 1000 пъти, ще кажа че последната вектра междинка е 95, следователно най-младия ДВХ е на 13г. Говорим за ръжда ...олекотяване и издухани мотори... ми то е ясно че ако мотора попипва масалце или нещо друго, фиатката ще го бие. Имало е доста такива теми за Ц20 НЗ мотора 115 кс. Една добра кочинка с навременно обслужван и щаден мотор размазва 1.6 16В и всякакъв дизел до 2.5 (без 2.4 ЖТДто)....
                          coupe 1,8 16V

                          Коментар


                            #28
                            тук мерим кое колко бяга де но да не останете с лошо мнение за мен че "защитавам" опел...не просто съм обективен, ще кажа че никога няма да карам немска кола от средния и по-висок клас повече...само италянка....комфорта, начина на държание и управление, интериор и тн... са изпреварили немските коли с по 5-7 години
                            coupe 1,8 16V

                            Коментар


                              #29
                              Колега ако се пускате от място нещата са ясни,ще те мине НО с летящ старт смятам че везните се накланят в твоя полза.Все пак няя лошо се пробваш важно е да е весело,така че даааи и без ти пука
                              Honda Jazz 1.4 8v 07'

                              Коментар


                                #30
                                колеги.карам фиат браво 1.6 и фиат маренго 1.9 td 100(товарно без седалки)с бравото го бия и то доволно ,а с маренгото не мога и задника да си разцепа.какзах ви 1-ва им е мноо къса.няма смисъл от тази гонка.аз вече я направих и резултата е ясен.ш------а вектра печели
                                fiat bravo 1.6 16v gt
                                fiat marea 1.9 8v jtd
                                fiat punto 1.7 td
                                fiat marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X