Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vw Passat 2.0 TDI VS PUNTO HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    абе лаф да стаа Весело посрещане на ЧНГ-то
    fiat coupe 1.8 16v

    Коментар


      #17
      Значи не е 140 коня!!!!!!!!! ПОВЕЧЕ Е ЗАЩОТО ИМАШЕ ЧЕРВЕНА БУКВА!!! И определено имаше дръпка. Просто бензина си е бензин и ви казвам това пунто върви много! На следващия ден на връщане от там 230!!! Тая кола ще си изпълни километржа, ако съм сам!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #18
        ЧНГ на всички,здраве,щастие и късмет през новата 2008 г. другото само ще дойде :P Колега ,няма Пасат 2005г 2.0 ТДИ под 140 коня.Пак казвам ,моето мнение е че човека не е давал газ.Ако го познаваш си уговорете гонка като хората,а не да се гоните по светофарите.Колко много ти върви ХГТ-то?Имаш ли идея на атмосферна кола с колко зор се вдигат количеството на конете?Не казвам че не е бутано,но кажи поне ако е И аз съм за бензинките,особено италиянки,но по принцип реалноста в момента е друга
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #19
          ivanko_rs написа:
          ЧНГ на всички,здраве,щастие и късмет през новата 2008 г. другото само ще дойде :P Колега ,няма Пасат 2005г 2.0 ТДИ под 140 коня.Пак казвам ,моето мнение е че човека не е давал газ.Ако го познаваш си уговорете гонка като хората,а не да се гоните по светофарите.Колко много ти върви ХГТ-то?Имаш ли идея на атмосферна кола с колко зор се вдигат количеството на конете?Не казвам че не е бутано,но кажи поне ако е И аз съм за бензинките,особено италиянки,но по принцип реалноста в момента е друга
          има : VW Passat Variant 1.9 TDI Trendline Estate Car91301 Forchheim, HU 9/2008 77 kW (105 HP), Blue, Diesel, Manual gearbox Park vehicleA/C (man.), Central locking, Electric windows Park vehicle1/2006 180,000km 14,500 EUR чукни знаеш къде
          fiat coupe 1.8 16v

          Коментар


            #20
            vlalov написа:
            има : VW Passat Variant 1.9 TDI Trendline Estate Car91301 Forchheim, HU 9/2008 77 kW (105 HP), Blue, Diesel, Manual gearbox Park vehicleA/C (man.), Central locking, Electric windows Park vehicle1/2006 180,000km 14,500 EUR чукни знаеш къде
            Колега не си догледал цифрите - за 2.0 TDI става въпрос. Вярно 1.9TDI има 105 коня,но 2.0 TDI ...
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #21
              говорим за едно и също ама друг спори наздраве
              fiat coupe 1.8 16v

              Коментар


                #22
                2.0 TDI! Който си мисли че няма дори в бг мобилето го има. А до вървежа на мойта кола който иска да дойде да и види, на колата не е пипано нищо ама нищо! Аз се плаша вече от тая кола вие ми говорите да я пипам. Е и това не е мн далеч, но не ми се мисли какво ще стане като мине 190-те коня!
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #23
                  В смисъл от какво се плашиш от вървежа ли.Ако е така само може да те радва това.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #24
                    Естествено че от вървежа, няма от какво иначе. Колата е уникална!
                    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                    Коментар


                      #25
                      zarcov написа:
                      Естествено че от вървежа, няма от какво иначе. Колата е уникална!
                      Колега щом се плашиш от 130 коня,какво остава ако буташ?!Аз три години карам Седичи 147 коня,а сега от месец 190 коня(с опция и цел за към 300) и са ми малко.Искам да кажа че 130 коня са нищо от мойта гледна точка,аз вече кола под 150 коня не искам и да погледна.С това движение и тези модерни камиони,автобуси и коли си е страшно по извънградските пътища.
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #26
                        zarcov написа:
                        Явно няма много хора около празниците или просто колегите не искат да се включа. Както мисля е ясно, аз го дръпнах! Ще изкажа възхищение от този дизел и от по-голямата кола! Колегата ivanko_rs не е прав- Пасата ме държа здраво до него до 2-ра т.е. около 100-120! На трета вече го изпреварих и започнах все повече да му дърпам! Пасата беше сам мъж, ние бяхме 4 човека. Единствения начин по който си обяснявам защо толкова бавно го дръпнах е червената буква отзад! Не знам колко коня е тогава колата, но със сигурност е повече. Така че бих казал дизела си е дизел, бензина си е БЕНЗИН! А КАКВО ЛИ ЩЕ СТАНЕ КАТО ТУРБИНИРАМ МОЙТО ЗВЕРЧЕ :D :D :D
                        най -вероятно мъжа не е разбрал ,че сте се дръпали !! има 2 мотора двулитрови -140 и 150 коня !!Като се има предвид ,че твоята кола е над 400 кг.по-тежка от пасата ,фащам бас ,че не можеш да събереш 4 -ма 100 килограмови приятели вътре А ако дръпката е на дълъг път особено ако има и завои ....А аз ще ти кажа ,какво ще стане като турбинираш пунтото -ще го караш с няколко години по-малко
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #27
                          zarcov написа:
                          Явно няма много хора около празниците или просто колегите не искат да се включа. А аз ще ти кажа ,какво ще стане като турбинираш пунтото -ще го караш с няколко години по-малко
                          Ще го кара около два месеца и ще счупи скоростите.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #28
                            Red Storm написа:
                            zarcov написа:
                            Явно няма много хора около празниците или просто колегите не искат да се включа. А аз ще ти кажа ,какво ще стане като турбинираш пунтото -ще го караш с няколко години по-малко
                            Ще го кара около два месеца и ще счупи скоростите.
                            О ,ти жив ли си ?А за много години Колега объркал си кг,Пунтотое по леко с 400кг,а точно за завои ще нацепи ританките на пасата като стой че гледай.Пасата има предимство,но на магистрала и на по-прав път.
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              #29
                              tomazo написа:
                              zarcov написа:
                              Явно няма много хора около празниците или просто колегите не искат да се включа. Както мисля е ясно, аз го дръпнах! Ще изкажа възхищение от този дизел и от по-голямата кола! Колегата ivanko_rs не е прав- Пасата ме държа здраво до него до 2-ра т.е. около 100-120! На трета вече го изпреварих и започнах все повече да му дърпам! Пасата беше сам мъж, ние бяхме 4 човека. Единствения начин по който си обяснявам защо толкова бавно го дръпнах е червената буква отзад! Не знам колко коня е тогава колата, но със сигурност е повече. Така че бих казал дизела си е дизел, бензина си е БЕНЗИН! А КАКВО ЛИ ЩЕ СТАНЕ КАТО ТУРБИНИРАМ МОЙТО ЗВЕРЧЕ :D :D :D
                              най -вероятно мъжа не е разбрал ,че сте се дръпали !!
                              Мдаа и аз мисля, че тоя с пасата я е говорел по телефона, я с нещо друго се е занимавал...
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар


                                #30
                                Жив съм. Поздрави на цялата русенска бригада.Стягайте се с Ици,че съм ви приготвил немска изнанада.Напролет.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X