Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво vs. Ситроен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    crush написа:
    Xsara VTS е най-мощния двигател на ксарата и е доста вървежна, заразлика от бензиновата турбо версия на Ксантия. Хем е с турбо, хем 147 коня и пак е като куц кон.... Виж пробвай се със Саксо VTS да ти скъса шортите
    то първото което е не е в моита категория на няма и 900 кг с 135 коня няма ка да не ме скъса ама ако му скоча с фиат пунто турбо мотора ще е диво и щастливо това ситроенче ситроена по принцип за мен не са бегачки единствено сам признал втс сериата нищо друго се! даваш ми пример да скочиш се едно с фиат купе 190 коня на ситроен бх14 хахаххаа ела с теб да се пробвам да ти покажа как е фиатката хехеххехе

    Коментар


      #17
      bravos написа:
      хехехе незнам хора аз карам фиаче браво 1.6 16 в ами да ви кажа чесно до сега съм се пускал с голф 4 в5 150 коня и го скъсах верно с много малко но факт е че съм го бил неможах да повярвам но на къса гонка пускал съм се с голф 3 2.0 гти 115 на къса и на мгистралта го мачкам с ситроен гт 1.4 и с него на равно с мерцедес е 220 2.2 цди на него на задната броня му стоя с бмв 325 тдс днеска се пуснах и го бих с страпно много а колата ми гори много към 12 13 градскко а варви като ненормална според вас нормално ли е за браво това да гори толкова и да варви толкова нишо не съм му пипал по двигателя
      И аз имам такова звер4е , съ6тия разход ми дава ама и много варви , аз съм му махнал катализатораи съм му сложил спортен филтър,стра6но съм си доволен от ма6инката
      forza la FIAT
      http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

      Коментар


        #18
        bravos написа:
        хехехе незнам хора аз карам фиаче браво 1.6 16 в ами да ви кажа чесно до сега съм се пускал с голф 4 в5 150 коня и го скъсах верно с много малко но факт е че съм го бил неможах да повярвам но на къса гонка пускал съм се с голф 3 2.0 гти 115 на къса и на мгистралта го мачкам с ситроен гт 1.4 и с него на равно с мерцедес е 220 2.2 цди на него на задната броня му стоя с бмв 325 тдс днеска се пуснах и го бих с страпно много а колата ми гори много към 12 13 градскко а варви като ненормална според вас нормално ли е за браво това да гори толкова и да варви толкова нишо не съм му пипал по двигателя
        На теб явно гравитацията на тази планета, наречена Земя не ти влияе .

        Коментар


          #19
          bravos написа:
          crush написа:
          Xsara VTS е най-мощния двигател на ксарата и е доста вървежна, заразлика от бензиновата турбо версия на Ксантия. Хем е с турбо, хем 147 коня и пак е като куц кон.... Виж пробвай се със Саксо VTS да ти скъса шортите
          то първото което е не е в моита категория на няма и 900 кг с 135 коня няма ка да не ме скъса ама ако му скоча с фиат пунто турбо мотора ще е диво и щастливо това ситроенче ситроена по принцип за мен не са бегачки единствено сам признал втс сериата нищо друго се! даваш ми пример да скочиш се едно с фиат купе 190 коня на ситроен бх14 хахаххаа ела с теб да се пробвам да ти покажа как е фиатката хехеххехе
          Честно казано не съм обърнал внимание за твоята кола каква е дадох като пример саксото, защото съм имал преки наблюдения за него и знам, че върви доста. Не са бегачки да; - за такива съм признал хондите при малолитражките...
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #20
            crush написа:
            bravos написа:
            crush написа:
            Xsara VTS е най-мощния двигател на ксарата и е доста вървежна, заразлика от бензиновата турбо версия на Ксантия. Хем е с турбо, хем 147 коня и пак е като куц кон.... Виж пробвай се със Саксо VTS да ти скъса шортите
            то първото което е не е в моита категория на няма и 900 кг с 135 коня няма ка да не ме скъса ама ако му скоча с фиат пунто турбо мотора ще е диво и щастливо това ситроенче ситроена по принцип за мен не са бегачки единствено сам признал втс сериата нищо друго се! даваш ми пример да скочиш се едно с фиат купе 190 коня на ситроен бх14 хахаххаа ела с теб да се пробвам да ти покажа как е фиатката хехеххехе
            Честно казано не съм обърнал внимание за твоята кола каква е дадох като пример саксото, защото съм имал преки наблюдения за него и знам, че върви доста. Не са бегачки да; - за такива съм признал хондите при малолитражките...
            оооо да да хонда в-тек мн режат хахаха хондите наистина са бегачки спор няма

            Коментар


              #21
              Хондите не само VTI с свойте феноменални 1.6 160 кс но дори и малките мотори като 1.3 и 1.5 правят лудница.Просто са най-бързите в класа си Цитроенчетата VTS серията също са много нахъсани.Брат ми има Саксо 1.6ВТС 118 кс, върви зверскиА и не е 900 кила нито пък 135 коня 950 килограма е 118 конски сили
              VTS 16V

              Коментар


                #22
                Колеги излизате от темата ми се струва По-въпроса за Бавото на колегата,ами колега нещо много върви това Браво,не казвам че не може,ама съм виждал такова но беше доста бутано.По въпроса за ВТС на Саксо грешите всички.Това ситроенче не никак леко ,доста над 1 тон е(колко точно незнам),само ще кажа че състезателно тука на един приятел в Русе което си е хомологирано тежи 900кг,а има много работи изхвърлени от него.Ще кажа също че такова Саксо стоково върви наравно до 160км/ч със Пежо 306 С16 167 коня,така че си правете изводи за вървенето.Не че ако застана няма да ви ошамаря всичките ама да си знаем конкуренцията все пак
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #23
                  !!!!

                  ivanko_rs написа:
                  Колеги излизате от темата ми се струва По-въпроса за Бавото на колегата,ами колега нещо много върви това Браво,не казвам че не може,ама съм виждал такова но беше доста бутано.По въпроса за ВТС на Саксо грешите всички.Това ситроенче не никак леко ,доста над 1 тон е(колко точно незнам),само ще кажа че състезателно тука на един приятел в Русе което си е хомологирано тежи 900кг,а има много работи изхвърлени от него.Ще кажа също че такова Саксо стоково върви наравно до 160км/ч със Пежо 306 С16 167 коня,така че си правете изводи за вървенето.Не че ако застана няма да ви ошамаря всичките ама да си знаем конкуренцията все пак
                  Хаха, колега ти с тов турбо мотор малко коли могат да ти се опрат А относно ситроена и аз имам лични наблюдения над 1.6 мисля че беше 118 коня или 120 незнам точно. Ама много върви, наистина една от малкото коли за които може да се каже че са бързички.
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #24
                    можете ли да ми кажете на фиат браво 1.6 16 може ли да му се сложи турбина

                    Коментар


                      #25
                      Може да , ама можеш преспокойно първо да си търсиш нов двигател , щото като го турбинираш не след дълго ще има БУУУМ По добре недей да пробваш , доста части трябва да подмениш (със спортни или от по силни двг) и си струва доста парици. По-добре си вземи еидн петак ХГТ и отиди да ти го пипнат в Цунами , поне ще е ПРО :D
                      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                      Коментар


                        #26
                        ivan_enchev написа:
                        Може да , ама можеш преспокойно първо да си търсиш нов двигател , щото като го турбинираш не след дълго ще има БУУУМ По добре недей да пробваш , доста части трябва да подмениш (със спортни или от по силни двг) и си струва доста парици. По-добре си вземи еидн петак ХГТ и отиди да ти го пипнат в Цунами , поне ще е ПРО :D
                        Мда колега bravos,колегата по-горе ти го е написал много добре.Недей се вкарва в мач от който изхода е ясен само финансово ,т.е. мнооого пари,но не се знае какво ще стане и за колко време.
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #27
                          ivanko_rs написа:
                          ivan_enchev написа:
                          Може да , ама можеш преспокойно първо да си търсиш нов двигател , щото като го турбинираш не след дълго ще има БУУУМ По добре недей да пробваш , доста части трябва да подмениш (със спортни или от по силни двг) и си струва доста парици. По-добре си вземи еидн петак ХГТ и отиди да ти го пипнат в Цунами , поне ще е ПРО :D
                          Мда колега bravos,колегата по-горе ти го е написал много добре.Недей се вкарва в мач от който изхода е ясен само финансово ,т.е. мнооого пари,но не се знае какво ще стане и за колко време.
                          ами ако си сложа двигател от фиат купе дали вобще ше стане да се сложи с турбината дето е 190 коня

                          Коментар


                            #28
                            bravos написа:
                            ами ако си сложа двигател от фиат купе дали вобще ше стане да се сложи с турбината дето е 190 коня
                            Ами аз съм с такъв мотор,смених моя 2.0 8 Турбо че не вървеше достатъчно Обаче на тебе ти трябва и скоростната кутия,електрониката и целите макферсъни с главините,абе цялото окачване отпред.
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              #29
                              Пич кат искаш Бигачка смени колата ве то лесно

                              Коментар


                                #30
                                idm написа:
                                Пич кат искаш Бигачка смени колата ве то лесно
                                Да ама си е по яко кът си я направи6,не мисли6 ли
                                forza la FIAT
                                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                                Коментар

                                Working...
                                X