Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 2.0 16V vs BMW E36 320i Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    puntofans написа:
    batka ne 4e ne6to ama tipoto ti e sas 11 g po staro pak i kupetata si varviat be bate totva si e sportna kola Кирилицата е задължителнаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Чакай малко ,бате,май нещо не си ме разбрал,това беше на майтап!Аз съм много наясно как върви Купе-то и как Типо-то и знам че няма място за сравнение...и пак ти казвам че не е важно само колко годинки е колата
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #92
      tomazo написа:
      еми тогава тогава е по-добре да потърсиш 325 с чип и филтър
      що БМВ-то е с шестак при това 2.5 л., демек не сме в един клас
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #93
        абе можели да сложа турбо на 20 20в фиат купе ама да не сменям мн по колата ?
        fiat kupe 20 20v

        Коментар


          #94
          BEL4O написа:
          абе можели да сложа турбо на 20 20в фиат купе ама да не сменям мн по колата ?
          НЕ! СМЕНЯ СЕ МНОГО, ДЪЛГО, ТРУДНО И СКЪПО
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #95
            blagun написа:
            AlBundy написа:
            Тромавички са ви количките. За 2.0 атмосферка, моята дърпа най-здравоЛегковые автомобили / Renault / Megane Coach (DA) / 2.0 i 16V (150 Hp)
            То така разправяха и от "БМВ клуба"Ако искаш ела на Бояна да ги сбориме, пък ще се види кой колко върви....
            Ей приятелю, аз също съм болен фиатаджия, ма не подрипвай така лошо срещу такъв Меган щото..... няма друга атмосверна кола в клас 2000 да върви така "ща счупи Меган-а "Вервай ми"
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #96
              !

              2000 20v turbo написа:
              blagun написа:
              AlBundy написа:
              Тромавички са ви количките. За 2.0 атмосферка, моята дърпа най-здравоЛегковые автомобили / Renault / Megane Coach (DA) / 2.0 i 16V (150 Hp)
              То така разправяха и от "БМВ клуба"Ако искаш ела на Бояна да ги сбориме, пък ще се види кой колко върви....
              Ей приятелю, аз също съм болен фиатаджия, ма не подрипвай така лошо срещу такъв Меган щото..... няма друга атмосверна кола в клас 2000 да върви така "ща счупи Меган-а "Вервай ми"
              A Ситроен Ксара? Аз лично съм карал и двете и да ти кажа ситроена се цепи повече!
              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

              Коментар


                #97
                2000 20v turbo написа:
                blagun написа:
                AlBundy написа:
                Тромавички са ви количките. За 2.0 атмосферка, моята дърпа най-здравоЛегковые автомобили / Renault / Megane Coach (DA) / 2.0 i 16V (150 Hp)
                То така разправяха и от "БМВ клуба"Ако искаш ела на Бояна да ги сбориме, пък ще се види кой колко върви....
                Ей приятелю, аз също съм болен фиатаджия, ма не подрипвай така лошо срещу такъв Меган щото..... няма друга атмосверна кола в клас 2000 да върви така "ща счупи Меган-а "Вервай ми"
                Не знам какво ще се случи, но "вервай ми", че сме пускали Типо Седичи с такъв Меган и му разпра шортите
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #98
                  blagun написа:
                  2000 20v turbo написа:
                  blagun написа:
                  AlBundy написа:
                  Тромавички са ви количките. За 2.0 атмосферка, моята дърпа най-здравоЛегковые автомобили / Renault / Megane Coach (DA) / 2.0 i 16V (150 Hp)
                  То така разправяха и от "БМВ клуба"Ако искаш ела на Бояна да ги сбориме, пък ще се види кой колко върви....
                  Ей приятелю, аз също съм болен фиатаджия, ма не подрипвай така лошо срещу такъв Меган щото..... няма друга атмосверна кола в клас 2000 да върви така "ща счупи Меган-а "Вервай ми"
                  Не знам какво ще се случи, но "вервай ми", че сме пускали Типо Седичи с такъв Меган и му разпра шортите
                  Мегана разпра шортите на Седичито :D или....
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #99
                    повече звучеше като обратното
                    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                    Коментар


                      wizard88 написа:
                      повече звучеше като обратното
                      Точно така
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        в тоя клас 2.0 атмосферка е доказано коя е най-бързата кола - Кадет с C20XE иначе колега със 146Ti какво време дава на божурище, любопитно ми е да се пуснеме
                        ex Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          Да, кадета е най-бърз заради теглото. ivo098, ти с каква кола си? С Бравото?

                          Коментар


                            rbk написа:
                            Да, кадета е най-бърз заради теглото. ivo098, ти с каква кола си? С Бравото?
                            не Бравото го продадох, голф 150 к.с. имам сега
                            ex Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              ivo098 написа:
                              в тоя клас 2.0 атмосферка е доказано коя е най-бързата кола - Кадет с C20XE иначе колега със 146Ti какво време дава на божурище, любопитно ми е да се пуснеме
                              Аууу там недей да скачаш, наистина Мъри не кара стоковица, само лъже и мами из форумите
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X