Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 2.0 16V vs BMW E36 320i Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Tie написа:
    Blagun в петък мисля че си беше точно с Coupe-то
    Taka ли е било, че се бъркамзначи четвъртък съм бил с опелапетък с Купето Събота с Ленд КрузераБях три дена подред, ама вече забравих кога с коя кола съм бил Защо не ми се обадихте, ако сте ме видяли да пием по бира
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #62
      blagun написа:
      Tie написа:
      Blagun в петък мисля че си беше точно с Coupe-то
      Taka ли е било, че се бъркамзначи четвъртък съм бил с опелапетък с Купето Събота с Ленд КрузераБях три дена подред, ама вече забравих кога с коя кола съм бил Защо не ми се обадихте, ако сте ме видяли да пием по бира
      Ами каза че ти е било студено в петък, а събота беше на работа. Така че да го оставиме за идващия уикенд, а

      Коментар


        #63
        Tie написа:
        blagun написа:
        Tie написа:
        Blagun в петък мисля че си беше точно с Coupe-то
        Taka ли е било, че се бъркамзначи четвъртък съм бил с опелапетък с Купето Събота с Ленд КрузераБях три дена подред, ама вече забравих кога с коя кола съм бил Защо не ми се обадихте, ако сте ме видяли да пием по бира
        Ами каза че ти е било студено в петък, а събота беше на работа. Така че да го оставиме за идващия уикенд, а
        Чакай сега, кога съм казал - на теб ли, че ми е било студено и затова не съм се пуснал А ти си? С коя кола? Кога съм си говорил с теб?А за събота бях с Ленд крузера, доста интересно щеше да бъда да се състезавам с него.... ,ама на пресечен терен...
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #64
          Айде айде само се оправдаваш! Хората са искали да се дръпнат а ти си им отказал не съм го очаквал от теб.
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #65
            zarcov написа:
            Айде айде само се оправдаваш! Хората са искали да се дръпнат а ти си им отказал не съм го очаквал от теб.
            Kaто са искали да се бяха състезавали бре Хахахаххаа А имаше един тип с едно Браво ХГТ дето като му казах да се дръпнем ми вика:"...еее, айде друг път, немам бензин...." И са кво излиза, че аз не съм искал Зарко, ти кога се дръпна за последно на Бояна, че не си спомням
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #66
              Да помниш такава нещо все едно да знаеш македонската история! А такова нещо не съществува. Оня път като те чаках до 11 часа ми беше първото идване на бояна, а за дръпка ще е скоро само да оправя скоростите. В петък имам записан час.
              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

              Коментар


                #67
                zarcov написа:
                Да помниш такава нещо все едно да знаеш македонската история! А такова нещо не съществува. Оня път като те чаках до 11 часа ми беше първото идване на бояна, а за дръпка ще е скоро само да оправя скоростите. В петък имам записан час.
                Kакво им е на скоростите?
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #68
                  zarcov написа:
                  Да помниш такава нещо все едно да знаеш македонската история! А такова нещо не съществува. Оня път като те чаках до 11 часа ми беше първото идване на бояна, а за дръпка ще е скоро само да оправя скоростите. В петък имам записан час.
                  почна се
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #69
                    А то те тва Браво върви с 1 кола повече от Браво 1,6 16В :D и е ма метан де.... Blagun като се видим горе ще ти се обадя - ще се сетиш А ти и момичето с "Тигъра" си тръгнахте и така казахте докато с Ники и VFTI стояхме и гледахне "умно" как колегата със сивата 156-ца си връзваше музиката :D А ти на "умрело куче нож си тръгнал да вадиш" - визирам 20В-то!

                    Коментар


                      #70
                      Tie написа:
                      А то те тва Браво върви с 1 кола повече от Браво 1,6 16В :D и е ма метан де.... Blagun като се видим горе ще ти се обадя - ще се сетиш А ти и момичето с "Тигъра" си тръгнахте и така казахте докато с Ники и VFTI стояхме и гледахне "умно" как колегата със сивата 156-ца си връзваше музиката :D А ти на "умрело куче нож си тръгнал да вадиш" - визирам 20В-то!
                      Xaxaxaxa,май се сетих кой си
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        #71
                        Момчета изчетох цялата тема, понеже не е бях чел и мога само да кажа, че сте супер яко настроени против БМВ !!! АЗ СЪМ ФЕН САМО НА ДВЕ МАРКИ: БМВ и ФИАТ, от както се помня винаги едната кола е била БМВ, другата ФИАТ, поради простата причина, че зимно време с БМВ-то не мога да мина от там, от където с Фиата, понеже е с предно ! Уважам много спортните модели и на двата автомобила ! Според мен двете марки нямат база за сравнение, те са два различни класа !Сравнявате Фиат Купе с БМВ Е36, да изключим двг-тата. Напълно нормално е Фиата да е по-бърз както на старт, така и на макс. скорост - има по-добра аеродинамика, чисто спортен автомобил, а БМВ-то е семеен автомобил (ако мога така да го нарека,в случея за Е36) ! Всеки се изказва колко куцо било БМВ-то и тем подоби ! Наистина Купето създава впечатление че дърпа МНОГО повече от БМВ-то, защото е с предно предаване !!! Не случайно девиза на БМВ е "Удоволствие от шофирането" ! Фен съм и на Уно Турбо, малък изтребител , но пак не е в класа на 320 ! Относно ралитата, че М3 не било нищо, пълна заблуда, М3 е велик автомобил в ралитата, но никога не е можел да се мери с Ланчия Делата Интеграле !!! Тя е 4х4 ! А относно DTM, М3 в повечето случай са на 1-во място (там са 320-ки, само че по около 500 коня :D ) Не сравнявайте двете марки, за мен нямат база за сравнение, два различни класа са !П.С. Аз лично Фиат го сравнявам с Волксваген, Опел, Рено, Пежо, Ситроен, Форд и др. от този тип, и за мен е най-добър в съотношение цена-качество-красота-поддръжка-вървежност П.С2. И смея да твърдя че БМВ е един от много високооборотните двигатели

                        Коментар


                          #72
                          Turbo написа:
                          Момчета изчетох цялата тема, понеже не е бях чел и мога само да кажа, че сте супер яко настроени против БМВ !!! АЗ СЪМ ФЕН САМО НА ДВЕ МАРКИ: БМВ и ФИАТ, от както се помня винаги едната кола е била БМВ, другата ФИАТ, поради простата причина, че зимно време с БМВ-то не мога да мина от там, от където с Фиата, понеже е с предно ! Уважам много спортните модели и на двата автомобила ! Според мен двете марки нямат база за сравнение, те са два различни класа !Сравнявате Фиат Купе с БМВ Е36, да изключим двг-тата. Напълно нормално е Фиата да е по-бърз както на старт, така и на макс. скорост - има по-добра аеродинамика, чисто спортен автомобил, а БМВ-то е семеен автомобил (ако мога така да го нарека,в случея за Е36) ! Всеки се изказва колко куцо било БМВ-то и тем подоби ! Наистина Купето създава впечатление че дърпа МНОГО повече от БМВ-то, защото е с предно предаване !!! Не случайно девиза на БМВ е "Удоволствие от шофирането" ! Фен съм и на Уно Турбо, малък изтребител , но пак не е в класа на 320 ! Относно ралитата, че М3 не било нищо, пълна заблуда, М3 е велик автомобил в ралитата, но никога не е можел да се мери с Ланчия Делата Интеграле !!! Тя е 4х4 ! А относно DTM, М3 в повечето случай са на 1-во място (там са 320-ки, само че по около 500 коня :D ) Не сравнявайте двете марки, за мен нямат база за сравнение, два различни класа са !П.С. Аз лично Фиат го сравнявам с Волксваген, Опел, Рено, Пежо, Ситроен, Форд и др. от този тип, и за мен е най-добър в съотношение цена-качество-красота-поддръжка-вървежност П.С2. И смея да твърдя че БМВ е един от много високооборотните двигатели
                          Абе колега ,тука става въпрос за дръпка между два автомобила,не между класове автомобили.Явно нещо не си разбрал.Второто нещо - недей се заблуждава че М3 особено по ралитата е било много добро,кола на задно на такъв вид дисциплина просто е ....За ДТМ,въобще не са стигали 500 коня,в периода 1992-1996 някъде когато бяга и Алфа 155 ,БМВ бяха толкова ниски в тревата че чак не ги хващаше камерата,и конете при мотори 2.5 V6 бяха около 420 Не можеш да сравняваш една марка с други на общо основание както си направил.По въпроса за дърпането какво да ти кажа ,преди година имах Е36 М52В20(за малко и набързо се оттървах) и да ти кажа че по-голям двулитров куцак не съм карал няма да е лъжа.В сравнение с него Седичи-то летеше.Как го измисли че БМВ е семеен автомобил?Дето се води като спортна марка ?!Друг е въпроса че им вървят само висококубатурните мотори,ниските са толкова бавни че ...Хубуу ,казваш Купето не било в класа на 320-та,ами да вземем Марея 2.0 20V,ще разцепи 320-та също,а са коли ЕДИН клас.Така че не се изхвърляй толкова
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #73
                            http://www.vbox7.com/play:322b5ee9ht.../play:bd5470da
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #74
                              Не казжам че сам голям шофьор но съм карал такова BMW няма по куцо сигурно UNO Turbo ще го мине на 400м.Карал съм такова 6 цилиндрово със скоросна кутия от 1.8. уж трябва да прави по добър старт щтото е спо къси скорости но пак не варви.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар


                                #75
                                Колега "6ma7ka7a" , я дай малко инфо за това в подписа ти
                                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                                Коментар

                                Working...
                                X