Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

0-100km/h за 14 секунди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    icecool написа:
    Дали за тази Croma говорим или за някоя по-нова
    icecool за този модел говорим. Само,че тази е барната до 200 кончета.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Lancia Y

    Коментар


      #47
      Типо 1.6 78 коня(с годинките може и някой да е сдал багажа ).Веднъж съм я засичал-13.5 от 0-100 с двама човека вътре, малко багаж и гума и крик и т.н. и то с бензин 92 Мерихме с GSM, може да сме объркали нещо, ама...ако съм сам може и да падне до 13или 12.5 .Та исках да ви питам-за 1.6 едновалов мотор моно това добре ли е?
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #48
        С Уно-то правя 100 км/h от място за 7.2 ~7.8 (от 5 опита ,после ми стана жал да я мъча)
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #49
          HCO написа:
          С Уно-то правя 100 км/h от място за 7.2 ~7.8 (от 5 опита ,после ми стана жал да я мъча)
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_25 какво уно
          селото се оказа точно в града

          Коментар


            #50
            HCO написа:
            С Уно-то правя 100 км/h от място за 7.2 ~7.8 (от 5 опита ,после ми стана жал да я мъча)
            как го мери ?

            Коментар


              #51
              С чинкуечентото наскоро имах възможност по един кратък път (неасфалтиран) горе-долу да го изпробвам и ето какво се получи ... за около 6 секунди вдигнах 70 км/ч , но пътя беше кратък и не ми се искаше да се прибираме от ахтопол пеша и неможах да го изпробвам до 100 ... според вас добре ли е толкова до 70 ? Скоро ще гледам да намеря възможност за тест до 100 но нз ... Между другото това беше с гума, крикове, помпа и всичкото оборудване ... + малко багаж ...

              Коментар


                #52
                на мен ми даде 7.9 сек. до 100 с уно турбо без мн ръчка сменявам в 5500 уборота

                Коментар


                  #53
                  С нафтофата пецхка /Мареа 2,4Тд / ускоряван да 100 за 10 секунди - мисля че е доста добре за дизел - като се има предвид дори че е и комби. За максимална скорост я пробвах ама повече от 195 не можах да вдигна.
                  Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

                  Коментар


                    #54
                    Типо sedici 0-100 8,2сек.С *печката*-11,9.Засичах ги с хронометьра на жисиема по три пьти и това са средните резултати.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      #55
                      Колеги

                      днес мерих колеги и от 0-100 за 13.00 сек.мисля че може и по-добре, или греша?
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #56
                        Re: Колеги

                        fiat_love написа:
                        soulkeeper написа:
                        днес мерих колеги и от 0-100 за 13.00 сек.мисля че може и по-добре, или греша?
                        Мисля, че е около 12 по документи при условие че Темпра 1.8 16V няма.
                        1.8 105 e най-вероятно
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #57
                          Eто едно и от мене! От 0 до 170/5 до там беше ръчката че застигнах някъкви коли,даже за пета не остана да сложа!От 0до100 за около 7и нещо 8 сек Ако тръгна като хора и ми работеше оборотомера както трябва и 6.99 може да даде сякаш!Пунто турбо 0-150/60 600kb.

                          Коментар


                            #58
                            Колеги

                            колеги подобрих си личния рекорд рази вечер успях да измина за 12.13 сек.мисля че е що годе добре?
                            FIAT - TIPO 2.0i.е

                            Коментар


                              #59
                              А някой може ли да ми каже какъв може да ми е проблема. Скоро си взех Брава 1.9 JTD 105 коня. По характеристики я дават да ускорява от 0-100 за 10.4, а тя за 22.5 секунди. Не съм карал друга италианска кола до сега и незнам нормално ли е или не, но ми се струва,че няма никакво ускорение.Натискам педала до ламарината, а тя бавно и бавно си развива оборотите както си иска. Сменил съм въздушен филтър.Горивен не съм, но ми казват че е добре.Сложих и добавка за прочистване на дюзите. Все тая! Много ще съм благодарен ако някой ми отговори.
                              Фиат Брава 1.9 JTD 105 99'

                              Коментар


                                #60
                                Red Storm написа:
                                Типо sedici 0-100 8,2сек..Засичах ги с хронометьра на жисиема по три пьти и това са средните резултати.
                                Моето с доработени фаски на клапаните и заострени сплитери на всмукателните портове, с нищожно изглаждане и малко сгъстено до 10,8:1, олекотен маховик, със закъснели валове на всичкото отгоре (тогава нямах раздвижни колелета) по Джи Тек даваше 7,8 сек до 100.Представи си с цялостно портване, сгъстяване, валове и мапване как може да е Преди няколко дена го мерихме моето и с много кофти сцепление, двама души и невъзможност да му се даде повече от 50% газ, понеже превърта гуми, даде:0-100км/ч 6,5 сек.0-60 метра 2,6 сек. - много лошо, понеже превърта много заради гумите и неравния път, по който го тествахме.1/4 миля за 14,48 сек. като забравих да видя терминалната скорост, но само мога да добавя че заради неравния път на 5-та и около 180 км/ч започна да върти гуми Преди един ден я пробвах на хубав равен път и до 200 нямаше никакви опити за превъртане, но тогава нямаше Г-тек да я видим. Ориентировъчно при добро сцепление трябва да дава ниски 13-ки, а до 100км/ч би трябвало да е под 6 сек.
                                sigpic
                                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                                475HP 11,5/1,9/191
                                YouTube

                                Коментар

                                Working...
                                X