Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

0-100km/h за 14 секунди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    еми 3 пъти го мерих с хронометър...9,9 10,2 10.0 .то е ясно че може да не е супер точно. А тия каталоз не са много достоверни. И за максималната пише, че е 184 пък лично с трима човека и багаж вдигнах 200 без да има наклон. Абе зьависи си от състоянието на колата
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #32
      BRAVO 1.8 GT - 9 сек. с хронометър
      FIAT Coupe

      Коментар


        #33
        D_boy написа:
        BRAVO 1.8 GT - 9 сек. с хронометър
        трябва да ги пуснеме на божурище да видиме как вървят заедно
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #34
          D_boy написа:
          BRAVO 1.8 GT - 9 сек. с хронометър
          Интересна работа, по принцип му дават 10 сек., а то върви колкото моето...
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #35
            Доста е пъргаво между другото аз мерех с хронометъра а един приятел монтьорче му гласувах доверие,бил е механик по ралитата едно време а сега работи в един сервиз,та той го направи с моето Браво 9 сек. ги закова но все пак има доста опит.А по принцип и на мен ми е мерак да се дръпна с някое подобно Браво но чак на Божурище не ми се иска там са все разбирачи майстори и доста лудница.
            FIAT Coupe

            Коментар


              #36
              разбирачите нека си проветряват устите, на божурище е готино щото могат да се видят много яки коли, може да седнеме и по бира да пиеме и т.н..... пък и има точно отчитане на времената...
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #37
                За бирата много бързо ме нави :D
                FIAT Coupe

                Коментар


                  #38
                  Zaphod написа:
                  D_boy написа:
                  BRAVO 1.8 GT - 9 сек. с хронометър
                  Интересна работа, по принцип му дават 10 сек., а то върви колкото моето...
                  8sec. точно е за ХГТ ... с целия арсенал - крикове гуми и т.н.друг е въпроса колко са останали от конете на въпросното хгт
                  :: Show me some Madness ::

                  Коментар


                    #39
                    Аз се пробвах вчера и направих 100 км за 12 сек. незнам колко съм бил точен защото бях сам и засичах с GSM.

                    Коментар


                      #40
                      Хей побратими ми то ако става на въпросче, то мойта Дедричка я дават 10сек. в ориг. книжле с двама пътници и т. нар. пълен арсенал (крикове, резервни гуми и пр.и пр.)...
                      Shumi's trainer! /Tipo 1.6 i.e. DOHC 90hp/
                      /Dedra 1.8 i.e./

                      Коментар


                        #41
                        Закъснял съм с темата ама ми е интересна,та да си кажа и аз. Имам познат със Турбосервиз във Варна. Имат си точен уред за засичане на ускорение. Правиха един Стелт ама няма зн.Собственика на Стелт-а има и Крома 2.0-сложиха и газов инжекцион,охладител и още нещо-не съм съвсем на ясно. И познайте-0-100км/ч за 6.0 сек. Ама момчето си вади хляба с надбягвания със Стелт-а, а Кромата ей така за кеф. П.П. Интересно ми е да си замеря "Марийка". Мерил съм Опел капка 1.4 и резултата ми беше 14 сек, така чееееееее с Мария????
                        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                        Lancia Y

                        Коментар


                          #42
                          TabE-Marea написа:
                          ...Правиха един Стелт ама няма зн....Ама момчето си вади хляба с надбягвания със Стелт-а, а Кромата ей така за кеф.
                          Я поясни за аматьори като мен какво животно е тоя/тая Стелт
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #43
                            Дали за тази Croma говорим или за някоя по-новаhttp://www.globalcar.com/datasheet/F...ma2.0Turbo.htm

                            Коментар


                              #44
                              С тези параметри просто няма как да не дигне за 8 секунди(наблягам на въртящия момент )Max. output: 152.1 PS (150.0 bhp) (111.9 kW)@5500 rpmMax. torque: 247.0 Nm (182 lbft) (25.2 kgm)@2750 rpm 0-100km/h: 8.2 s

                              Коментар


                                #45
                                kiro_of_the_day написа:
                                Я поясни за аматьори като мен какво животно е тоя/тая Стелт
                                Dodge Stealth се произвежда от Mitsubishi Motors Corporation и е близнак на Mitsubishi GTO. Двигателя(в конкретния случай)e V6 24 Valve 3000 см3 с 2 турбини.Има по каталог около 300 кончета, но този варненския е подобрен до около 370-380. Е сега ако послъгват там за 20-30 ще им простим а и няколко магарета няма да повлияят на моща на този звяр.
                                Прикачени файлове
                                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                                Lancia Y

                                Коментар

                                Working...
                                X