Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За какво разстояние до колко ускорявате ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Седичи с новия мотор върви повече от Купе със същия мотор.По-леко е.Правил съм наколко опита и купето няма никакъв шанс.Става въпрос за седичи и купе с мотор 836А3000 (102kw).
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #17
      Red Storm написа:
      Седичи с новия мотор върви повече от Купе със същия мотор.По-леко е.Правил съм наколко опита и купето няма никакъв шанс.Става въпрос за седичи и купе с мотор 836А3000 (102kw).
      Е ма батка, твоето седичи е леко пипано Не споря, че купето ще те бие

      Коментар


        #18
        Red Storm написа:
        Седичи с новия мотор върви повече от Купе със същия мотор.По-леко е.Правил съм наколко опита и купето няма никакъв шанс.Става въпрос за седичи и купе с мотор 836А3000 (102kw).
        възможно е, възможно е Не споря ... Отдавна чета теми, в които се споменава за седичито, че е по-по и от хгт-то ... а купето незнам дали е по-бързо от бравото 20V ... става въпрос за купе 139 к.с. де

        Коментар


          #19
          С купе 1.8 16В ускорявам до 170 км/ч за 800 м. От 140-160 за 250м. По нататък не съм го пробвал, но за километър ще вдигна ~185.
          Coupe 1.8 16V

          Коментар


            #20
            От 800те метра до 1000те метра ще си за около 4 секунди ... за 4 секунди съмнявам се да направиш от 170 до 185 .. но иначе доста точен пост си написал.

            Коментар

            Working...
            X