Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2.0 20V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    trsp написа:
    эа баланс не си прав ама никак на ауди са наи и са наи първи 5 цилиндара и эдрави а на другото не знам но все на този 4 цилиндар испада и на 5 също а на аудеи немат този проблем
    Брато абе от форума на ауди ли те изгониха та дойде да се заяждаш тука! Тука сме дошли да си помагаме а не да злорадстваме. Това, че си пристрастен към немските коли не означава, че трябва да си налагаш мнението. А и не мога да разбера кви са тия символи дето ги ползваш та ни караш да се потим докато ти разчетем коментарите. Поздрави
    Bravo HGT 2001

    Коментар


      #32
      не не са а иначе не се заияждам а казвам истина питаи благум ако не верваш тои видия моторо на парчета и сам готов да помогна с каквото мога да оправия мотор на всеки в нужда

      Коментар


        #33
        Bravo HGT 2001

        Коментар


          #34
          мда такъв сам си помагам на всеки в нужда

          Коментар


            #35
            искам

            като порасна искам да си купя 2.0/20V Браво имам познат с златисто Браво с спойлери на звук от мотора може да те докара до оргазъм може да е от спортния филтър но е жестоко. Голф и Ауди не коментирам - КОКАЛИ :D ОГЛОЗГАНИ
            tipo 1.7D
            BRAVA 1.6-103hp

            Коментар


              #36
              не сам сагласен и 20в на ауди вади уникален звук за голф сагласен другите петачи да беегат по пътия а тия с 4 цилиндара ладове мотори никав кеф да слуша :D

              Коментар


                #37
                Re: искам

                podlecii написа:
                ...имам познат с златисто Браво с спойлери...
                Сашо

                Коментар


                  #38
                  красота са с споилери

                  Коментар


                    #39
                    Вчера един приятел си зе точно такова. Аз се наплаших. Колата върви и както някой каза от 4 до 7к оборота има страшна тяга, а звука...........оргазъм. Не знам ама имам чувстото, че нашата маала има най-много италианки в ПЛД. Един друг съсед с Ланча 103 коня иска да я трампи за такова БРаво след като се повози .

                    Коментар


                      #40
                      зависи каква е поподнал иначе варвият

                      Коментар


                        #41
                        trsp написа:
                        эа баланс не си прав ама никак на ауди са наи и са наи първи 5 цилиндара и эдрави а на другото не знам но все на този 4 цилиндар испада и на 5 също а на аудеи немат този проблем
                        Е нали имах такова-Ауди100,2.3 с механичен инжекцион.Двигателят тресе купето,особено като е студена.Скоростната му кутия не е особено добре подбрана.Не може да караш на 5-та скорост с 800 оборота и да не те бият буталата в задника.В общи линии комфорта при шофиране не е приоритет на германците.
                        FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                        Коментар


                          #42
                          мда ама има и 2.2 турбо или 2.0 които не са такива или 7а моторите са супер сравнение с този мотор ноа фиата

                          Коментар


                            #43
                            И "ФИАТ" имат турбо мотори П.П.Само не разбирам, за какво говориме всъщност Като те кефи толкова много "Ауди" - карай и си свиркай к’во само ги хвалиш и ги сравняваш с "ФИАТ"

                            Коментар


                              #44
                              не сранияваме а само казваме мниниятя бате а вече знам моторите на фиат на изуст поне петака и то защото все на строшени поподамКолега, дразниш с този правопис! Постарай се малко повече!Илко

                              Коментар


                                #45
                                Абе, човек, със затворени очи ли пишеш и не гледаш ли, преди да натиснеш бутона "Прати", какво си написал?!
                                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X