Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel kadett cabrio gsi C20NE 115 h.p. Vs Brava 1,6 16v 182A4

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    DJ IMC написа:
    Дърво викаш...ако ше се обиждаме...виж си първо в подписа "бегачката" с аеродинамика на ТУХЛА ЧЕТВОРКА, наречена фят тъпо и догава говори за дървета, аай (ударението е на второто "а")! И като не е голямата бегачка - избери си произволен атмосферен италиански кош да го пробвате с "25" годишното "дърво". Ще е мноооооого грозна гледката. Ама шубето е голям страх, нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Аз да не съм казал,че е бегачка мойто бе,колица за возене си е,далече е от бегачка.А това 25 годишно дърво кое е? кадет 2.0 115 ли? много вървежен а? или великия с20хе а? ама нали знаеш,че това не е на опел все пак ритмо 2.0 8клапана двувалка карбуратор 130 коня ГО МАЧКА
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #92
      Бижо Бижев написа:
      DJ IMC написа:
      Abarth. написа:
      Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
      Е такова недоразумение Опел не са произвеждали НИКОГА! Ама явно ги знаеш ти тия работи За непросветените - Kadett GSi 1.8 има 2 мотора:18E - 115 hpC18NE - въпросния, за който говорим - точно 100 к.с.Ако искате - пробвайте се с него...ама ше е много грозна гледката Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
      Ей пазарджиклиите не пререждайте :D нека и ние малко да се покефим Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 П.С Абарт колега колата ще я пускам на газ щото на бензин не работи.Сериозно говоря дай да ги пробваме на Бояна Казавай само кога е готва и да ги ка4им горе :D моята и тя е като онзи невървящия от Пз 100кон4ета
      Вектра 1.6? Нямаш проблеми,само да я изкарам от бокса мойта
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #93
        AstraGSi написа:
        Ама вие сте много интересни бе хора... Ръжда та ръжда.. бягали щот ги гони ръждата незнам си кво...Присмял се хърбел на щърбел.. аз каквито трагични типота и унота съм виждал, такава ръжда не е имало никъде... Ай сиктир.Колкото до пича с 1.6 типото с двата вала дето е рейсър - пич май ти си превъзбудения. Айде като си такъв състезател - имаш вече няколко оферти от разни "дървени кадети" .. стига си седял пред пц-то. Взимай ключовете от самолета и пристигай да доказваш колко върви таз фиатка Ех дееба, ма що винаги има такива типове дето нагазват в дълбоки води и си мислят че могат да плуват...
        Айде покажи ми тарикат къде написах,че съм рейсър?А тези 2 вектри с20не незнам в какво състояние са били,дали са имали газ и т.н. Сега ми кажи къде написах,че типото е "самолет","бегачка",комплекси ли избиваш приятелче? Извинявай,че нагазих в дълбоките води при големите немски светкавици,защо се регистрира във форума? Този форум е за ФЕНОВЕ НА МАРКАТА,не за да сереш и плюеш
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #94
          AstraGSi написа:
          аз лично освен плоски лафове нищо друго не виждам.Като сте толкова бързи вадете атмосферните бегачки и да се почваме...?Ма май повечето от вас седят пред компа повече отколкото зад волана... може би щото колата прекарва повече време по сервизите ??
          Бате бърз и яростен си,всяваш респект с тази червеникаво-ръждиво-кафява стрела....да ви имам самочувствието....без покритие
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #95
            AstraGSi написа:
            kireto_007 написа:
            лафове за опели колкото щеш и то измислени от бившите им притежатели>>
            Да, прав си .. така е.Айде ти сигурно караш бързо Браво.. ела утре на Еко или в неделя на Бояна.. ще ти намерим достоен съперник на твоите коне/кубици, да видим как ще свърши всичко
            Бате бравото е в класа на астра екотек,която си е чисто дело на великите инженери от опел(а с20хе неможе да се нарече опелов мотор) а какво става с нея... май не е толкова бърза,не се хвалите с нея а Знаеш ли за какво поцепване си говориме срещу бравото за такава астра (да не кажа,че трябва да го сравняваме с астра G)...
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #96
              AstraGSi написа:
              *Punto*PowerDriving написа:
              AstraGSi написа:
              Пич мойта кола е точно толкова стара колкото и твойта, така че не разсъждавай философски ...и вместо да ми дърпаш лекции относно историята на фиат и какви модели има фанете се организирайте и заповядайте на ОМВ в неделя вечер за да пробваме няколко фиатки с няколко опелетки... приканвам ви може би за 16-ти път в тая тема.Интересното е, че с всяко следващо мнение се вадят все по-философски и по-философски теории тип "Клавиатур Рейсинг" а не се намери нито един да каже по нормален човешки начин"Да, ей ме на, аз мисля че мойта кола върви и ще дойда да се пробваме в Неделя"
              има една поговорка ...’’който търси - намира’’ Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче 100м-200м-400м-20кмако искаш и на задна ....пак ще те мина ....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
              Честно казано е смешно да налиташ с турбо кола на атмосферка.. Но както каза ти - "който търси - намира!"В Опел форума има достатъчно турбо астри - дори имаш избор да си избереш от коя да паднеш :D Но нека да не говоря от името на другите - ако те имат желание, ще се включат в темата П.П.Забравих да спомена, че имаме и турбо Вектра, ако имаш претенции, че Астрата е по-лека :D
              Аз не познавам никой от форуми и т.н . Колите за които говоря аз ги карам и каквото кажа си го правя ...приказки ’’...в нашия форум имаме....’’са смешни . Ние пък си караме Фиатите бавно за да може да ни видят по добре П.С: приемам предизвикателства само от сток автомобили ! В момента мога да излеза с купето 2.0 сток си е така от завода Пък ако си навит на 20метра с пунто да те дръпна интересно какво ще стане - fire е двигателчето/най-слабичкото демек/


              Fiat Punto 96' ..the best caR!

              Коментар


                #97
                AstraGSi написа:
                и кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката?
                Такива заблудени като тебе не си заслужава да се убеждават в нещо
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #98
                  AstraGSi написа:
                  *Punto*PowerDriving написа:
                  AstraGSi написа:
                  Пич мойта кола е точно толкова стара колкото и твойта, така че не разсъждавай философски ...и вместо да ми дърпаш лекции относно историята на фиат и какви модели има фанете се организирайте и заповядайте на ОМВ в неделя вечер за да пробваме няколко фиатки с няколко опелетки... приканвам ви може би за 16-ти път в тая тема.Интересното е, че с всяко следващо мнение се вадят все по-философски и по-философски теории тип "Клавиатур Рейсинг" а не се намери нито един да каже по нормален човешки начин"Да, ей ме на, аз мисля че мойта кола върви и ще дойда да се пробваме в Неделя"
                  има една поговорка ...’’който търси - намира’’ Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче 100м-200м-400м-20кмако искаш и на задна ....пак ще те мина ....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
                  Честно казано е смешно да налиташ с турбо кола на атмосферка.. Но както каза ти - "който търси - намира!"В Опел форума има достатъчно турбо астри - дори имаш избор да си избереш от коя да паднеш :D Но нека да не говоря от името на другите - ако те имат желание, ще се включат в темата П.П.Забравих да спомена, че имаме и турбо Вектра, ако имаш претенции, че Астрата е по-лека :D
                  Чакай сега сток купе срещу правена астра? Много големи мъже сте
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #99
                    ми като чу за ’’дзверото’’ 2.0 20V 220 сток и включи задна ... то реално няма шанс момчето и го знае . Колата е внесена преди 5 дни по поръчка м/у другото за един бургазлия . Едва ли ще пише по форуми но може да го питам дали дава да постна 3-4 снимки на возилото . Пуснах се с нея по магистралата , държи се стабилно но с този нисък профил не е за нашите пътища


                    Fiat Punto 96' ..the best caR!

                    Коментар


                      Abarth. написа:
                      AstraGSi написа:
                      В Опел форума има достатъчно турбо астри...
                      Чакай сега сток купе срещу правена астра? Много големи мъже сте
                      Щото са виждали такива коли само в mobile.de

                      Коментар


                        AstraGSiи кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката?
                        Този е прав, поне един с фиат да отиде , който поне да се пробва, пък каквото стане. да уточня аз мисля да си вземем брава 1.6 , да не кажете че сам опелджия. междудругото ако се навия ще си зема една Хонда Сивик с еко тек двигателя и тогава нито фиатове нито опели ще могат да ми се опънат, щото хондата хвърчи, само да се науча да я карам :P , поздрави и не се дразнете, форума не е за това!

                        Коментар


                          Съжалявам за начина , по който цитирам ама още сам нов въоще във форумите и ще ми трябва малко време да науча нещатата!

                          Коментар


                            nick_jbl написа:
                            AstraGSiи кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката?
                            Този е прав, поне един с фиат да отиде , който поне да се пробва, пък каквото стане. да уточня аз мисля да си вземем брава 1.6 , да не кажете че сам опелджия. междудругото ако се навия ще си зема една Хонда Сивик с еко тек двигателя и тогава нито фиатове нито опели ще могат да ми се опънат, щото хондата хвърчи, само да се науча да я карам :P , поздрави и не се дразнете, форума не е за това!
                            Брей тия хонди екотек много вървяли бре Втек се казват приятелче,не екотек
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              Да вярно че е така, малко сам се объркал за името на двигателя. пак за хондите мислиш ли че някой Фиат Браво/Брава има шанс срещу нея?

                              Коментар


                                nick_jbl написа:
                                Да вярно че е така, малко сам се объркал за името на двигателя. пак за хондите мислиш ли че някой Фиат Браво/Брава има шанс срещу нея?
                                Зависи с какъв мотор е хондата
                                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X