Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има още клипчета но собстениците не дават да ги качвам

    Коментар


      Направете старт от място с добре чипнато жтд и на теб няма да ти се качва клипа.
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        За тва говорим.

        Коментар


          Пъна се, пъна се и не разбирам смисъла на тея "летящи" стартове :/
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            Дизел само с чип не става трябва охлюва да е голям

            Коментар


              fiatsliven1 написа:
              Дизел само с чип не става трябва охлюва да е голям
              Дали? Както и да е аз от нафти не разбирам. Мерак ми е да те пробвам на старт. Въпреки че и от летящ не се давам. Скоро някой от форума се вози при мен и може да каже.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Добре аре да организираме фиат събор или нещо ? Там ще се пробваме всички които са надъхани ... Ии да знам че не съм най-бързия :D :D

                Коментар


                  До fiatsliven1

                  Смешен си колега много и то уш го бил изтрил пусни им от място да гледат хората как до 80 сам с теб и колата се оказа че не е и чипосана гледахме я 115 коня дали има беше само дигнато горивото от 44 мг на 50мг на 1350 бара сток налягане ако това е чипосване всичко е стоково на 1 бар надува турбото смешен си с това смешно браво.А защо не им кажеш и за пежото твоя клас твоите коне кола направите смешен тир ти прави какво ли се и учудвам 115 коня браво до 80 с теб кара хяхях ако сам 160 коня както твоя и както ти каза че е ще те бия на почивки.И вземи го по управи че пушиш повече от дизел.Но колегата за съжаление каза че точно тях клипове от място ги изтрил без да иска.Пак за организирането да беше дошъл на драга не да се криеш ако имаше желание можеше да си организираш работата и да си там но като знаеш че колата ти не върви какво да правиш там.Както и да е не ми се занимава с теб дойдох от уважение знаех си че ще падна все пак нито сам ти конете нито класа.

                  Коментар


                    На колегата още му е лошо с изтъркани гуми (ако мога да ги нарека гуми) и пак вървеше мн зад мен дори на летящия въртях гуми преди гонката 130-135 коня вика ся ми вика 115 хаха .. Ето ги разплаканите дизели колеги :D

                    Коментар


                      Re: До fiatsliven1

                      k kapitanov написа:
                      Смешен си колега много и то уш го бил изтрил пусни им от място да гледат хората как до 80 сам с теб и колата се оказа че не е и чипосана гледахме я 115 коня дали има беше само дигнато горивото от 44 мг на 50мг на 1350 бара сток налягане ако това е чипосване всичко е стоково на 1 бар надува турбото смешен си с това смешно браво.А защо не им кажеш и за пежото твоя клас твоите коне кола направите смешен тир ти прави какво ли се и учудвам 115 коня браво до 80 с теб кара хяхях ако сам 160 коня както твоя и както ти каза че е ще те бия на почивки.И вземи го по управи че пушиш повече от дизел.Но колегата за съжаление каза че точно тях клипове от място ги изтрил без да иска.Пак за организирането да беше дошъл на драга не да се криеш ако имаше желание можеше да си организираш работата и да си там но като знаеш че колата ти не върви какво да правиш там.Както и да е не ми се занимава с теб дойдох от уважение знаех си че ще падна все пак нито сам ти конете нито класа.
                      Я виж ти, кво е било тва пежо? :D
                      Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

                      Коментар


                        306 гти 6?

                        Коментар


                          S16-ка 162 коня + чип генерация филтри и т.н. А преди гонката ми вика 1.8 110 хааха :D

                          Коментар


                            2-3 коли ми направи

                            Коментар


                              А пък и малко градче много рейсъри винаги има по-бърз :D Ето как де слави градчето ни - http://www.sliveninfo.com/all-news/i...?-сливен

                              Коментар


                                Според мене ако браво JTD се направи 130-135 без вдигане на налягане на турбото, то ще пуши адски много.
                                FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                                FIAT Punto sx 75 '94

                                Коментар

                                Working...
                                X