Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Просто няма начин да пропусна

    Коментар


      #92
      Ето ви снимки да ме познавате :P http://prikachi.com/images.php?image...1/8145381Q.jpg

      Коментар


        #93
        Колега ще ми бъде много приятно да се пуснем някой ден (ако имам път към Сливен) , аз съм с ремапнато JTD105 https://video-ams3-1.xx.fbcdn.net/hv...24&oe=556C41E5 А това бялото ХГТ ми е слабо 147кс ... зелената 156 я пускаме само на коли над 250кс ако си мераклия ще уредя нещата с него но ще паднеш https://video-ams3-1.xx.fbcdn.net/hv...32&oe=556C425D

        Коментар


          #94
          Колега линковете, които си дал не излиза нищо

          Коментар


            #95
            Само ако си над 160-170 коня колега иначе няма смисъл предпочитам с по-бързи от мен да се гоня

            Коментар


              #96
              спойлера е вдигнал доста кончета май
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                #97
                BUMAR написа:
                спойлера е вдигнал доста кончета май
                Това ме подсети за :P
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #98
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    #99
                    Вие тука повечето сте JTD или 1.4/1.6 със мечтите за 6.3 :D

                    Коментар


                      Е колега не го приемай лично пък сега :D , 1.6 е слаба ракия, камо ли 1.4 . Мечтите са безплатни :P

                      Коментар


                        Е кво стана сега? Толкова ли няма някой от Сливен или Сливенско дето да се пусне с него с кола горе-долу същите коне?
                        Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

                        Коментар


                          Цяла седмица ме нямаше, че бях в командировка и викам да вляза да видя някой клип..... нанайси феродо.Несериозна работа.
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            Има но не искат като ги питам или турбото не надува или "щяла да разбие полуоската" и т.н. :/

                            Коментар


                              fiatsliven1 написа:
                              Има но не искат като ги питам или турбото не надува или "щяла да разбие полуоската" и т.н. :/
                              Колега, края на юли се прибирам в България и бих дошъл и до Сливен да се пробваме. Ако имаш път към морето, още по-добре
                              Fiat Punto MK2 Sporting
                              Fiat Punto MK2 HGT

                              Коментар


                                fiatsliven1 написа:
                                Има но не искат като ги питам или турбото не надува или "щяла да разбие полуоската" и т.н. :/
                                Далеч си ми , аз искам да се пуснем . А , ако идваш за джулая към Каварна обади се , моето турбо за сега надува и полуоските ми са здрави . Аз обичам да се пускам с по бързи коли от моята , пак и колко ще е надуто 1.9 JTD 105 не повече от 150-коня е . :D
                                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                                Коментар

                                Working...
                                X