Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мойто фиятче - Браво 2.0 20v :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпушва само първоначално в ниските след това не пуши, ще пуши много ако не е изрядно.

    Коментар


      Колеги продавам ***Модерирано***Пусни си тема в съответния раздел, тук не е място за търговия.Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        Брей даже на моята тема немога д пиша квото си искам :D

        Коментар


          https://m.youtube.com/watch?v=jh6ds2qZc6E Ето едно клипче с ускорение до 160 отново съм сам защото нямаше коли от моя клас

          Коментар


            fiatsliven1 написа:
            https://m.youtube.com/watch?v=jh6ds2qZc6E Ето едно клипче с ускорение до 160 отново съм сам защото нямаше коли от моя клас
            Имаш късмет че си далече , щеше бая да си по плачкаш с твоя бензин :D http://youtu.be/zAbF2bO70j0 :D
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

            Коментар


              като че ли бензина набира по добре до 90-100, но нищо фрапиращо спрямо дизела на cveiba горе долу на кантар. От своя страна дизела направо откача в диапазона 100-140. Браво добро изпълнение на чипнато 1.9. Според мен от място на кантар са работите в малка полза на дизела, от летящ със сигурно бензинката ще изостане,.... с доста.

              Коментар


                vnukata написа:
                като че ли бензина набира по добре до 90-100, но нищо фрапиращо спрямо дизела на cveiba горе долу на кантар. От своя страна дизела направо откача в диапазона 100-140. Браво добро изпълнение на чипнато 1.9. Според мен от място на кантар са работите в малка полза на дизела, от летящ със сигурно бензинката ще изостане,.... с доста.
                Този клип е старичък , колата сега върви по добре :D гуми цвилят от 3-та към 4-та скорост и от 5-та към 4-та на мокро с много газ търси канафка (пак ги пили) , а и на 3-та само с газ на сух асвалт си пили гумите . А и ако не си забелязал колегата пада с една секунда още до 140км/ч аз правя 12/сек а той 13/сек до 140км/ч а една секунда си е много :D по на горе става по зле за него . :D
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                Коментар


                  1с. е много, но реално не е гаранция, че ще си отпред, ако карате летящ от висока скорост е едно, но при старт от място не винаги колата с по-високата терминална бие. Пример 400м.:1)4х4 терминална 170 време на 400м 13.32)Дизел предно,терминална 180, време 13.6.Видимо дизела настига нагоре, но не стига дължината на отсечката....пс. иначе това браво 0-100 ги взима добре, но като удари 3та и колата върви доста по-малко спрямо това, което показва до 100...
                  Prelude H23

                  Коментар


                    Именно, но по клипче не можем да сравняваме. Трябва да са пробват при едни и същи условия. Плюс това единия кара на писта другия нощно време и на път. И все пак е очевадно, че дизела върви по-здраво.

                    Коментар


                      fiatsliven1 написа:
                      https://m.youtube.com/watch?v=jh6ds2qZc6E Ето едно клипче с ускорение до 160 отново съм сам защото нямаше коли от моя клас
                      Колега ела в Събота на калояново на Италфеста, да видим колко върви тази кола! Ще има коли и в твоя клас и в по-горния дори, ще има драг, тайм атак..... давай да го видим това бързото Браво! Само да не ти се вярва че не можеш да изпревариш никой.............
                      Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
                      Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
                      Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
                      Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+

                      Коментар


                        Колата е продадена вече не съм на фият, иначе с кеф бих дошъл :D

                        Коментар


                          Еее защо го продаде този единствен по рода си фиАт? Нали му се радваше и нямаше кой да те надбяга... какво стана, защо го разлюби
                          1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                          2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                          Коментар


                            Защото е разбрал,че и жива вода да му налее в резервоара,пак няма да тръгне този атмосферен тумор. Имаше разумни хора,които се опитваха да му го обяснят.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар


                              То че може да тръгне може, но не си заслужава да го правиш, защото ще хвърлиш много пари, а накрая пак ще искаш повече коне, поне така е при мене. На Растил Мареата със сигурност си е понавървявала, а беше с обикновенни валове. В крайна сметка двигателя е много приятен като цяло, дайте да не го изкарваме пълен боклук. Бих казал, че вади най-уникалния звук, на магистралата е като танк, разхода найстина му е малко голям, ако го караш на бензин. Някъде бях виждал Типо с такъв двигател и той беше 270 или 300 и нещо коня атмосферка с дросели и май се развърташе до 9000 и нещо оборота, не съм сигурен.
                              Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

                              Коментар


                                Да,неговата понавървявяше ,но беше загубил бая време да я чопли.И накрая я разкара и си взе турбо бензин.Или бъркам? 2000/20в мотора е коментиран много.Неоправдани са хвърлените по него време и пари за позасилване.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X