Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    flippy89 написа:
    Кои ще напляска другия? Мареа 1.8 или алфа 156 жтд 105кс мареата е с портната и полирана глава, тръбни изпускатели, шлайфана глава с 0.3 и отворена генерация
    Напълно стокова Мареа (тази от подписа) бие такава Алфа с 2 коли на около 300 м. Не знам дали толкова си вървят или е имала проблем но това беше резултата едит: една единствена тема с какви коли съм се пускал http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=85014
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      И то комби? Значи ще има интрига, не знам дали е пипана леко алфата, ама мисля че не е пипана.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        Днес минах на летище Иново да си сверя часовника и да видя какво съм направил с мотора.Конкурентите бяха 2-ма:Брава 1.6 16в Нисан примера 2.0 16в 140 кс Кажете според вас какво съм направил
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          бил си браДвата с малко, нисана ти е направил 2-3 коли между вас
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            При Бравата бях заспал на старта, но мъ дръпнах около 3 коли и малко.Нисана го бих с 2 коли, мисля че много въртеше на старта, но при 2-та гонка пак толкова му направих.
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар


              flippy89 написа:
              При Бравата бях заспал на старта, но мъ дръпнах около 3 коли и малко.Нисана го бих с 2 коли, мисля че много въртеше на старта, но при 2-та гонка пак толкова му направих.
              интересно, тези нисани са доста пъргави има нещо гнило
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                За да няма лъжа и измама маше един колега от форума за потвърждение, между другото и аз очаквах да ме бие, но човека беше към 100те кила отгоре а азз съм само 60.
                Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                Коментар


                  Кога ще идваш към София
                  punto HGT

                  Коментар


                    Не се очаква скоро, но мина ли натам искам да видя колко далеч ще е номера ти Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Yellow_Flash_Colorz_PDT_01Тези дни ще си оправя генерацията и ще намеря браво 1.8 16в за сравнение.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      Една комична ситуация вчера на прибиране от Сандански по магистралата Карам си с 120-130км/ч и гледам в огледалато един Жи Ти Ар се приближава и отминава, предполагам караше с около 150-160км/ч, викам я да си направя малко майтап, настъпвам до долу, хаха то колко може да се отлепи като натиснеш на 5-та, ама както и да е, някъде на около 180км/ч му се залепих на задницата в най лява лента и явно ония като ме видя много се уплаши .... и само се видя как леко поизпуши от ауспуха и аз както си бях на 180км/ч все едно набих спирачка, ония излетя :D , тЪ толко ми беше напъването , повече с жи ти ар-и няма да се гоня, ама сигурно и ония вече като се срещне с фиат ще има едно на ум, хахах
                      punto HGT

                      Коментар


                        Сега като каза по магистралата се сетих за един случай по принцип не се гоня и не обичам високи скоросости ,но във този момент не знам как реших че ще се гоня със пасат 5 2.0 тди Познайте резултата аз бях със приятелката ми и доста бягаж а във пасата мисля ,че бяха 3,4човека . Това се случва по магистралата към 12 : 30 вечерта малко след Пловдив говорим за топ спиид 120 до 220 . Искам малко отговори и после ще ви разкажа аз какво се случи колата е от ПОДПИСА .
                        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                        Коментар


                          Изял си го, по лек, с по малко багаж и коне около неговиге, опънал се е ама е папкал бой.
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            Значи след него тръгнах от 120 пълна гас както и той и на 170 вече му направих 1,2 коли до 210 станаха поне 3 . Но зад мен беше черничко поотпушисе......
                            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                            Коментар


                              Довечера към 22, 22:10 сме на паркинга на маг. Била в Люлин, някой ако има час-два свободни за лаф да се чувства поканен
                              punto HGT

                              Коментар


                                Хубава срещичка стана, лафихме до 1:30 вечерта.За пореден път се убеждавам, че японеца /хонда/ е правил мотори, дето със стокови части от други мотори значително си подобряват динамиката, за съжаление при наще моторетки не е така и трябва много пара за да излезе нещо.Направих една сверка с хонда 6-та генерация, забележете с мотор 1.4 75к.с., поне така е излязла от завода, със сменен смукателен и изпускателен колектор от Д16, както и с генерация на 55мм .... ми тая малолитражка е тръгнала юнашката като се има впредвид, че е 1.4, направихме няколко старта, в които и дърпам по малко, но като ми вземе старта, след това ми трябва поне 1км отсечка, че да го стигна, евала на японците, нямам какво друго да кажа.На колегата му предстои да монтира в-тек глава пак от 1.6 и тогава вече няма да има никаква интрига, ще ми подава бинокъла отраз, пак да кажа, баси японците
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X