Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тва пунто мерено ли е с теб в колата или предполагаш че е 1200 килограма че с тея предположения наближаваш килограмите на фиат купе турбо
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      S.W.A.T. написа:
      тва пунто мерено ли е с теб в колата или предполагаш че е 1200 килограма че с тея предположения наближаваш килограмите на фиат купе турбо
      Мерено е на кантар в пункт за изкупуване на метали , а иначе много ми се иска освен, че съм с килограмите на купе турбо, да съм и с неговото сърце
      punto HGT

      Коментар


        Отдавна не съм влизал в тая тема Сигурно сте ме забравили вече.Вече съм с нова колица и ако се събираме скоро, имам намерение да я тествам
        Alfa Romeo 147 2004 mJetd

        Коментар


          Тя новата сигурно е още по бърза, то само гориво ще хабим Какво взе и какво е правено по нея ??п.п. във VW форума колега с пасат 1,8 8V каза, че ще ми обърне огледалата , пасата бил 93к.с. на колела, това колко е на мотор ?, ама не карал из града, само на писта.
          punto HGT

          Коментар


            didich написа:
            Тя новата сигурно е още по бърза, то само гориво ще хабим Какво взе и какво е правено по нея ??
            Взех Alfa Romeo 147 16v mjet 2004 година, тази която е 140 коня.Митака и направи ремап а аз сложих турбо GT2556V от БМВи сега колата не върви
            Alfa Romeo 147 2004 mJetd

            Коментар


              didich написа:
              Тя новата сигурно е още по бърза, то само гориво ще хабим Какво взе и какво е правено по нея ??п.п. във VW форума колега с пасат 1,8 8V каза, че ще ми обърне огледалата , пасата бил 93к.с. на колела, това колко е на мотор ?, ама не карал из града, само на писта.
              Ми кола с предно според мен има 5 най-много 10% загуби. Което ще рече 97-103 к.с. Пък и тия пасати са по 1200 кила. Такъв комби B3 на кантар със смъкнати алтернатор инжекция и без акумулатор на кантара на скрапа показа 1180 кила. Ако е 93 к.с. на колелата не виждам интрига, освен ако не се разберете да карате до 2000 об Верно доста хубаво си дърпа в ниските ама на средни и високи няма никой...
              FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
              FIAT Punto sx 75 '94

              Коментар


                С пасата може и да е интересно, а може и действително да ме бие, защото колегата написа това цитирам "Затова ти пиша ,не всичко е коне . Те не са много но не взимаш на сериозно скорости ,въртящ момент, гуми, горивна система и т.н. Колата е 980 кг с интериор и аз съм 80 кг." , тия килограми за тая кола действително са доста малко, тоест излиза че пунтото е по тежко от пасата с около 150кг /в тия кила съм и аз/, сиреч 20-30к.с. в моя ползва едва ли биха компенсирали 150кг разлика, от което съдя, че гонката би била интересна, най много да падна хаха, но човека каза че не кара в града, така че по нататъчни разсъждения по темата се обезмислят
                punto HGT

                Коментар


                  Написаното от гордия собственик на уникалния Пасатор предизвика у мен смесени чувства. Досега не съм подозирал каква невероятна сила се крие в такъв двадесет и пет годишен курник.И има смелостта да говори за въртящ момент(вероятно на вентилатора на парното),горивна система,че и специални гуми.И карал само на писта.Нормално да го кара само там-прекалено мощен е за нормални пътища и не може да го удържи. Баси,такива хора са за незабавно лечение.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    Коментар


                      Red Storm написа:
                      Написаното от гордия собственик на уникалния Пасатор предизвика у мен смесени чувства. Досега не съм подозирал каква невероятна сила се крие в такъв двадесет и пет годишен курник.И има смелостта да говори за въртящ момент(вероятно на вентилатора на парното),горивна система,че и специални гуми.И карал само на писта.Нормално да го кара само там-прекалено мощен е за нормални пътища и не може да го удържи. Баси,такива хора са за незабавно лечение.
                      що бре не ти ли забавно после като не смеят да те погледнат. А знаеш ли може да е пасатор с нитроген.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Пак ще кажа, спора е излишен, защото великия пасат се кара само на писта , иначе до сега да се бях уговорил с колегата за сверка, че и на мен ми е интересно колко точно върви тоя пасат.
                        punto HGT

                        Коментар


                          Кои ще напляска другия? Мареа 1.8 или алфа 156 жтд 105кс мареата е с портната и полирана глава, тръбни изпускатели, шлайфана глава с 0.3 и отворена генерация
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            flippy89 написа:
                            Кои ще напляска другия? Мареа 1.8 или алфа 156 жтд 105кс мареата е с портната и полирана глава, тръбни изпускатели, шлайфана глава с 0.3 и отворена генерация
                            Марийка ако е и настроена коректно по това, което е правено си мисля, че ще подаде бинокъла на алфата.
                            punto HGT

                            Коментар


                              Мареата, ще се олекотява допълнително, се 70 кила ще смъкна.Абе семейна кола ще бъде.
                              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                              Коментар


                                S_BANKOV написа:
                                Red Storm написа:
                                Написаното от гордия собственик на уникалния Пасатор предизвика у мен смесени чувства. Досега не съм подозирал каква невероятна сила се крие в такъв двадесет и пет годишен курник.И има смелостта да говори за въртящ момент(вероятно на вентилатора на парното),горивна система,че и специални гуми.И карал само на писта.Нормално да го кара само там-прекалено мощен е за нормални пътища и не може да го удържи. Баси,такива хора са за незабавно лечение.
                                що бре не ти ли забавно после като не смеят да те погледнат. А знаеш ли може да е пасатор с нитроген.
                                Не,този е усилен- с теглич.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X