Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тия съм ги гледал, откачена работа и много опасна, защото тук няма предварително режисиране и т.н., всичко се импровизира на момента.Същата работа е и с GHOST RIDER, само че тук скороста е по 2-3 и нагоре https://www.youtube.com/watch?v=nNJT3hSRB8I
    punto HGT

    Коментар


      Като Тевзадзе може и да няма друг.

      Коментар


        Може и да няма друг, но има много негови копия в България и не малка част завършват като него за съжаление.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          Довечера мисля да се разходя до Булгара, незаконни неща няма да правя, ей така да се видя с някой друг познат, да полафим, да полюпим семки, че нещо много напрежение и стрес ми се събра покрай олигофрените от входа, ако някой има желание за лаф мохабет ще се радвам да се видим и запознаем.Поздрави.п.п. този коментар да не се тълкува от модераторите като начин за организиране на незаконни гонки, защото знам че правилата на форума го забраняват
          punto HGT

          Коментар


            Прибирам се преди малко и един lexus нещо много нервно мина покрай мен и викам я да си направя малко майтап. Спирам на следващия светофар до него, отзад пишеше IS250, изпускателната беше от 2 гърнета в двата края на бронята. Светва зелено, тръгнахме нормално, като минах на втора скорост цялата газ и тоя лексус ми стоеше на бронята и неможа да ме дръпне до 120-130км/ч, смисъл вървяхме на кантар и като видя, че няма да може да ме вземе и върна газта и изостана, чак се учудих, мойта, че е спряла спряла е, ама май и тия лексуси не са нищо особенно, а не като да не е дал и той ръчка
            punto HGT

            Коментар


              200 коня на 1600 кг.... приблизителни параметри
              Renault Modus 1.2 16v 2006
              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

              Коментар


                Нещо само луксозни автомобили ми се лепят, що така незнам.Следобяд карам зад едно infiniti m35h, кара някакъв чичко и се влачи с 30км/ч по Стамболийски, зави надясно по Константин Величков и вече не му издържах, дадох си мигач и го изпреварвам от дясната страна, явно тоя чичка ме е видял, че нещо се напъвам и като се изравнихме взе, че и той натисна, то хубаво ама до края на моя втора стоеше до мен и грам не ме дръпна, лошото е че карах на газ, а и пред мен излетя едно тико от Еко-то, тЪ трябваше да спирам, май щеше да се повтори случката с лексуса, но нямаше мегдан за каране, как ме е яд, че нямаше коридор да го видя колко върви това infiniti
                punto HGT

                Коментар


                  Извинявам се, че наруших правилата на форума, нека колегата с А6-цата да ми драсне на лично, че му забравих ник-нейма
                  punto HGT

                  Коментар


                    Е, най-много да влезеш в новините.
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      muns61 написа:
                      Е, най-много да влезеш в новините.
                      За какво ??
                      punto HGT

                      Коментар


                        След като беше започната тази тема на 06.02.2014 г. най накрая снощи се видяхме с emo91 и тествахме колите.БМВ E46 318CI 143к.с. /пълен сток/ vs Punto HGT 130+к.с. /БМВ препаратора , хаха, сега го измислих тоя прякор/ ... Емо нещо се двуоми дали да сменя бавареца и пак да минава на фиЯт Сега сериозно, БМВ-то върви доста добре и си мисля, че със стоково пунто нещата може и да са на кантар, но Емо, ако минеш на пунто ще останеш малко разочарован, защото БМВ-то си е друг клас кола и комфорта и возията ще ти липсват при пунтото
                        punto HGT

                        Коментар


                          Винаги съм се чудил, къде да го сложа това .... https://www.youtube.com/watch?v=y6Da_jzaslM нека бъде тук. Не се смейте много
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            didich написа:
                            След като беше започната тази тема на 06.02.2014 г. най накрая снощи се видяхме с emo91 и тествахме колите.БМВ E46 318CI 143к.с. /пълен сток/ vs Punto HGT 130+к.с. /БМВ препаратора , хаха, сега го измислих тоя прякор/ ... Емо нещо се двуоми дали да сменя бавареца и пак да минава на фиЯт Сега сериозно, БМВ-то върви доста добре и си мисля, че със стоково пунто нещата може и да са на кантар, но Емо, ако минеш на пунто ще останеш малко разочарован, защото БМВ-то си е друг клас кола и комфорта и возията ще ти липсват при пунтото
                            Почти всяка вечер след 20:30 мога да дойда и аз да почоплим семки и да потъркаме гуми,но звънете защото рядко влизам във форума.
                            Bravo 1.9d 97г

                            Коментар


                              didich написа:
                              След като беше започната тази тема на 06.02.2014 г. най накрая снощи се видяхме с emo91 и тествахме колите.БМВ E46 318CI 143к.с. /пълен сток/ vs Punto HGT 130+к.с. /БМВ препаратора , хаха, сега го измислих тоя прякор/ ... Емо нещо се двуоми дали да сменя бавареца и пак да минава на фиЯт Сега сериозно, БМВ-то върви доста добре и си мисля, че със стоково пунто нещата може и да са на кантар, но Емо, ако минеш на пунто ще останеш малко разочарован, защото БМВ-то си е друг клас кола и комфорта и возията ще ти липсват при пунтото
                              Ако стоково пунто не може да се справи с тоя умрял кош на бмв, значи това пунто е за пункта
                              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                              '97 Coupe 16VT 262WHP+

                              Коментар


                                S.W.A.T. написа:
                                didich написа:
                                След като беше започната тази тема на 06.02.2014 г. най накрая снощи се видяхме с emo91 и тествахме колите.БМВ E46 318CI 143к.с. /пълен сток/ vs Punto HGT 130+к.с. /БМВ препаратора , хаха, сега го измислих тоя прякор/ ... Емо нещо се двуоми дали да сменя бавареца и пак да минава на фиЯт Сега сериозно, БМВ-то върви доста добре и си мисля, че със стоково пунто нещата може и да са на кантар, но Емо, ако минеш на пунто ще останеш малко разочарован, защото БМВ-то си е друг клас кола и комфорта и возията ще ти липсват при пунтото
                                Ако стоково пунто не може да се справи с тоя умрял кош на бмв, значи това пунто е за пункта
                                Умрял кош, ама Емо ме повози в тоя умрял кош и колата си върви доста добре, просто колегата с другото пунто хгт не успя да дойде за да замери и с него, защото разликата с която ги дърпам и двете коли е почти еднаква и за това изразих мнение, че със стоково нещата могат да са на кантар, макар, че другото пунто е като мен с газ, сиреч със сигурност ще бъде по тежко от стоково такова, също е с предни седалки от алфа 147, кожени, твърде възможно е и те да са по тежки от стоковите. Общо взето нещата опират до това, колко са запазени колите и до колко са налични заводските коне в самия мотор, защото разликата може да бъде огромна м/у две еднакви коли.Сега поглеждам каталозите и се вижда не малка разлика: Е36 318IS 140к.с. купе му дават 0-100км/ч - 10сек, E46 318CI 143к.с. купе - 9,3 сек , а аз си мислех, че Е36-цата е доста по лека и доста по бърза, но явно е обратното.Мойто пунто със сигурност не е 8,6 сек както го дават по каталог, защото с мен колата е малко над 1200кг, а в каталога пише 1040кг , така че не виждам защо БМВ-то да не е конкурент на пунтото, цифрите сами говорят nsn, остави едно телефонче на ЛС и някоя вечер ако излезем на лаф мохабет ще ти звънна
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X