Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S.W.A.T. написа:
    pplk написа:
    Valiosport написа:
    S.W.A.T. написа:
    Готови са да ти обърнат огледалата И най-важното е че не са виртуални като твоите ...
    Преди две седмици едно купе като твоето се мъчи да ми обръща огледалата, на два-три пъти, ама нещо го изгубих по пътя :D
    Не е лошо човек да се въздържа от писане на глупости в някои моменти. :D
    не с лошо батенце, някви арл-и по 320коня са припадали и ти ще плачкаш
    Колегата pplk, имаше предвид написаното от Valiosport, а не твойто мнение.Вали, със стокова алфа 147 140к.с. ще ми бъде интересно да замерим най вече, че е по лека от 156-ца, която в сток вариант пада, не успях да замеря с чипосана 156-ца, там щях сигурно да падам, но поне ми беше интересно да видя с колко.Орлин каза, че алфата сток е била на 1,4 бара, сега е на 1,5 бара, за тая разлика предполагам, че има в повече 20-тина кончета, но както и да е, ще ми бъде интересно да се видя къде ще се намирам при такова замерване.
    punto HGT

    Коментар


      S.W.A.T. написа:
      pplk написа:
      Valiosport написа:
      S.W.A.T. написа:
      Готови са да ти обърнат огледалата И най-важното е че не са виртуални като твоите ...
      Преди две седмици едно купе като твоето се мъчи да ми обръща огледалата, на два-три пъти, ама нещо го изгубих по пътя :D
      Не е лошо човек да се въздържа от писане на глупости в някои моменти. :D
      не с лошо батенце, някви арл-и по 320коня са припадали и ти ще плачкаш
      Тва не го вденах, честно.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        Над твойто мнение написах, колегата S.W.A.T. предполагам е разбрал грешно цитирането
        punto HGT

        Коментар


          Аз съшо не вдянах поста на S.W.A.T, както и да е...S.W.A.T. може и да си го напомпил купето, ок никой не спори. Голямо постижение, да отнесеш кола с двойно по-малка мощност :D Наясно си че един Опел кадет ГСИ, ще отнесе купето ти в стоков вид Спирам да пиша в тази тема.
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            ARL или АРЛ е код на мотора 1.9 тди 150кс , та въпросния леон 1.9 тди беше напомпан на 320 ама не му стигнаха конете
            '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
            '97 Coupe 16VT 262WHP+

            Коментар


              Valiosport написа:
              Наясно си че един Опел кадет ГСИ, ще отнесе купето ти в стоков вид
              Смени дилъра Кадета има минимален шанс да държи купето до 100 - 120. От там насетне става грозно
              Nuova Croma - so far...so good
              Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
              Fiat BRAVA JTD - ex love

              Коментар


                Вали, нема как атмосферен опел да бие турбо купе, ще му трябват доста жокери + по сериозно олекотяване за да стане тая работа.http://www.zeperfs.com/en/duel732-481.htm
                punto HGT

                Коментар


                  Valiosport написа:
                  Аз съшо не вдянах поста на S.W.A.T, както и да е...S.W.A.T. може и да си го напомпил купето, ок никой не спори. Голямо постижение, да отнесеш кола с двойно по-малка мощност :D Наясно си че един Опел кадет ГСИ, ще отнесе купето ти в стоков вид Спирам да пиша в тази тема.
                  Колега наблюдавам темата от много време и еднственото което виждам, че хората те подграват,а ти дори не се усещаш.... Инстинкта за самосъхранение при теб май е изчезнал или просто искаш да си център на внимане
                  Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                  Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                  Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                  Коментар


                    Аз залагам, че иска да е център на внимание :D
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      didich написа:
                      S.W.A.T. написа:
                      pplk написа:
                      Valiosport написа:
                      S.W.A.T. написа:
                      Готови са да ти обърнат огледалата И най-важното е че не са виртуални като твоите ...
                      Преди две седмици едно купе като твоето се мъчи да ми обръща огледалата, на два-три пъти, ама нещо го изгубих по пътя :D
                      Не е лошо човек да се въздържа от писане на глупости в някои моменти. :D
                      не с лошо батенце, някви арл-и по 320коня са припадали и ти ще плачкаш
                      Колегата pplk, имаше предвид написаното от Valiosport, а не твойто мнение.Вали, със стокова алфа 147 140к.с. ще ми бъде интересно да замерим най вече, че е по лека от 156-ца, която в сток вариант пада, не успях да замеря с чипосана 156-ца, там щях сигурно да падам, но поне ми беше интересно да видя с колко.Орлин каза, че алфата сток е била на 1,4 бара, сега е на 1,5 бара, за тая разлика предполагам, че има в повече 20-тина кончета, но както и да е, ще ми бъде интересно да се видя къде ще се намирам при такова замерване.
                      По принцип 156ците са по леки от 147ците... това за 5 вратите модели... за тези с 3 врати не съм сигурен
                      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                      ex: 145QV 97'

                      Коментар


                        nikolay zhelev написа:
                        Valiosport написа:
                        Наясно си че един Опел кадет ГСИ, ще отнесе купето ти в стоков вид
                        Смени дилъра Кадета има минимален шанс да държи купето до 100 - 120. От там насетне става грозно
                        А представяш ли си ако на купето му набият и един чарджър, тогава вече найстина ще е грозно и то веднага след старта
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Нямам представа кво е правено по купето, ама ако и двете са сток кадет с хе срещу сток 16вт купе ... ще има разплакани във фиата
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            v1per написа:
                            Нямам представа кво е правено по купето, ама ако и двете са сток кадет с хе срещу сток 16вт купе ... ще има разплакани във фиата
                            Орела пада http://www.zeperfs.com/en/duel732-481.htm
                            punto HGT

                            Коментар


                              Не разчитай на инфото от този сайтвиж само какви данни са написали за доускорение на 4та и 5та предавка.... според теб опела ще бие ли?
                              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                              ex: 145QV 97'

                              Коментар


                                v1per написа:
                                Не разчитай на инфото от този сайт
                                По скоро разчитам на това- опел - 7,7кг/к.с.- купе - 7,3кг/к.с.физиката май още никой не е успял да я излъже
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X