Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако не се лъжа Fifth Gear имаха предаване за този Нисан, сравняваха го с Viper SRT10 1gen
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    Коментар


      Не знам какво сравнявали тия клоуни,но не напразно тая кола я спряха заради много смъртни случаи,включително и наш български пилот загина ако не се лъжа на Рали Златни.Не всичко е тегло,което е разковничето за вървежа на тоя нисан,но му липсва малко по-дебела ламарина за по-голяма безопасност.Меренето на коли не е само направо,не всичко е съотношение мощност/килограм.П.П.Да не забравяме уникалното Фиат Уно 2.0 Турбо,което също заради много смъртни случаи(и то на състезатели), Фиат го спират от производство.
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        ivanko_rs написа:
        П.П.Да не забравяме уникалното Фиат Уно 2.0 Турбо,което също заради много смъртни случаи(и то на състезатели), Фиат го спират от производство.
        Уно 2.0 Турбо ? аз за първи път чувам за такава "заводкса" модификация, изобщо има ли такова животно и ако има може ли малко инфо, защото аз знам само за 1,3Т и 1,4Т след фейслифта /изключвам насаждането на по голям мотор от някой ентусиаст/, докато нисана така си излиза от завода.
        punto HGT

        Коментар


          pplk написа:
          chaveto написа:
          Казваш, че с твоята Крома си направил смешен Голф 5. Аз ти казвам, че със смешния Голф ти взимам старта и язък, че имаш 200к.с
          Не ми става ясно, от къде тази убеденост? Или и ти като Валката дето щеше да ме опушва с 1,6.
          Ще те сложа на чертата и Спас ще те мачка, фани се скрий с тази Крома.

          Коментар


            chaveto, с рендето от подписа ли мислиш да го мачкаш
            punto HGT

            Коментар


              pplk написа:
              chaveto написа:
              Казваш, че с твоята Крома си направил смешен Голф 5. Аз ти казвам, че със смешния Голф ти взимам старта и язък, че имаш 200к.с
              Не ми става ясно, от къде тази убеденост? Или и ти като Валката дето щеше да ме опушва с 1,6.
              pplk, гледам че грам не си наясно, колата ти може и да върви, но не е толкова бърза колкото я изкарваш 8,5 секунди ускорение за 200к.с ако ти се виждат кой знае какво не знам какво да кажа :D Погледни данните на новият голф 7 2.0 GTD 184к.с и тогава ми хвали Кромата си :D А този голф 5 където ми разправяш, че си отнесъл е бил 1.9 105 кончета...Явно не си виждал напомпен предкамерен дизел, че си мислиш че не може да те отнесе, само ще ти подскажа, че в 1.6 ТД се вграждат К14 и К24 турбини, в момента турбото ми е надуто на 1.6 бар-а и уестгейта не е натегнат докрай Ама ще е голям резил да те резне 1.6 :D
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                chaveto написа:
                pplk написа:
                chaveto написа:
                Казваш, че с твоята Крома си направил смешен Голф 5. Аз ти казвам, че със смешния Голф ти взимам старта и язък, че имаш 200к.с
                Не ми става ясно, от къде тази убеденост? Или и ти като Валката дето щеше да ме опушва с 1,6.
                Ще те сложа на чертата и Спас ще те мачка, фани се скрий с тази Крома.
                Тва chemtrail-а не прощава на никого :D
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  Опааa, дци-то ще припада с автовози :D
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Опааa, дци-то ще припада с автовози :D
                    То и аз това се учудих, още повече, че е автоматик, но явно си имат закачка с колегата chaveto, някой път ако имаш време да те пробвам с пунтото да видим тия 150 автоматични дизелови коне дали драпат
                    punto HGT

                    Коментар


                      Valiosport написа:
                      pplk, гледам че грам не си наясно, колата ти може и да върви, но не е толкова бърза колкото я изкарваш 8,5 секунди ускорение за 200к.с ако ти се виждат кой знае какво не знам какво да кажа :D Погледни данните на новият голф 7 2.0 GTD 184к.с и тогава ми хвали Кромата си :D А този голф 5 където ми разправяш, че си отнесъл е бил 1.9 105 кончета...Явно не си виждал напомпен предкамерен дизел, че си мислиш че не може да те отнесе, само ще ти подскажа, че в 1.6 ТД се вграждат К14 и К24 турбини, в момента турбото ми е надуто на 1.6 бар-а и уестгейта не е натегнат докрай Ама ще е голям резил да те резне 1.6 :D
                      Къв гоуф 7, бе? Говорим за твоята турборезачка 1,9 и още по-големия самоует гоуф 2 1,6. И що реши, че моята Крома е 200 коня?На ти Крома 500 коня!Ходи се надбегвай със седмицата
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        Говорим за дизели, това не е дизел Ами реших че е 200, щото каза 8,5 до 100 ускорение, 2.4мултижет прави такова ускорение, 1.9 няма никакъв шанс да ги направи за толкова :D
                        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                        Коментар


                          Valiosport написа:
                          pplk, гледам че грам не си наясно, колата ти може и да върви, но не е толкова бърза колкото я изкарваш 8,5 секунди ускорение за 200к.с ако ти се виждат кой знае какво не знам какво да кажа :D Погледни данните на новият голф 7 2.0 GTD 184к.с и тогава ми хвали Кромата си :D А този голф 5 където ми разправяш, че си отнесъл е бил 1.9 105 кончета...Явно не си виждал напомпен предкамерен дизел, че си мислиш че не може да те отнесе, само ще ти подскажа, че в 1.6 ТД се вграждат К14 и К24 турбини, в момента турбото ми е надуто на 1.6 бар-а и уестгейта не е натегнат докрай Ама ще е голям резил да те резне 1.6 :D
                          Що тей прайш сега, ясно е че се ежиш на колегата, само защото знаеш, че няма да отидеш дори и да си оговорите среща!А ако се появиш, веднага се извинявам за този си пост.Ясно е на всички, много работи могат да се направят по една кола за да върви, въпроса е на твоята направени ли са?Иначе е яко да се перчиш с думите, ако тва се направи на колата ми знаеш ли къв самолет ще е :D
                          FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                          Коментар


                            Valiosport написа:
                            Говорим за дизели, това не е дизел Ами реших че е 200, щото каза 8,5 до 100 ускорение, 2.4мултижет прави такова ускорение, 1.9 няма никакъв шанс да ги направи за толкова :D
                            В подписа ми пише каква е, няма нужда да гадаеш.Няколко пъти ти писах, че ще те пусна да погледнеш под капака, за да познаеш дали е пипана 8,5/1700кг. дават по каталог, по твоите думи нищо особено, но 8,2/1300кг. за гоуф е баси изтребителя
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              mitaka_neikov написа:
                              Що тей прайш сега, ясно е че се ежиш на колегата, само защото знаеш, че няма да отидеш дори и да си оговорите среща!А ако се появиш, веднага се извинявам за този си пост.Ясно е на всички, много работи могат да се направят по една кола за да върви, въпроса е на твоята направени ли са?Иначе е яко да се перчиш с думите, ако тва се направи на колата ми знаеш ли къв самолет ще е :D
                              Той и клип беше пуснал на самоуета, ама след отзивите го е разкарал :D
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                Valiosport написа:
                                pplk написа:
                                chaveto написа:
                                Казваш, че с твоята Крома си направил смешен Голф 5. Аз ти казвам, че със смешния Голф ти взимам старта и язък, че имаш 200к.с
                                Не ми става ясно, от къде тази убеденост? Или и ти като Валката дето щеше да ме опушва с 1,6.
                                pplk, гледам че грам не си наясно, колата ти може и да върви, но не е толкова бърза колкото я изкарваш 8,5 секунди ускорение за 200к.с ако ти се виждат кой знае какво не знам какво да кажа :D Погледни данните на новият голф 7 2.0 GTD 184к.с и тогава ми хвали Кромата си :D А този голф 5 където ми разправяш, че си отнесъл е бил 1.9 105 кончета...Явно не си виждал напомпен предкамерен дизел, че си мислиш че не може да те отнесе, само ще ти подскажа, че в 1.6 ТД се вграждат К14 и К24 турбини, в момента турбото ми е надуто на 1.6 бар-а и уестгейта не е натегнат докрай Ама ще е голям резил да те резне 1.6 :D
                                Нали нищо не беше пипано то тоя Голф. Кажи един път завинаги, пипано ли е или не. И за двата.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X