Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На мене мама ми е забранила да не се пускам с бензинови коли, така че сори ама ще пропусна.
    Alfa Romeo 147 2004 mJetd

    Коментар


      vensai написа:
      На мене мама ми е забранила да не се пускам с бензинови коли, така че сори ама ще пропусна.
      Значи ти е разрешила
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        tambuhtaneca написа:
        vensai написа:
        На мене мама ми е забранила да не се пускам с бензинови коли, така че сори ама ще пропусна.
        Значи ти е разрешила
        Така излиза Ама вече Бравото е в историята, така че предложението ми не е в сила. Остава предложението да дойдете да се видим и почерпим. Пък имам един 75 коньов бензинов звяр, може да измислим нещо с него ама срещу 1.9 TD 75 примерно :D
        Renault Modus 1.2 16v 2006
        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

        Коментар


          Имам един сивик 75 коня, приемам предизвикателства от София с всички фиатчета до 100-115 коня
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            v1per написа:
            Имам един сивик 75 коня, приемам предизвикателства от София с всички фиатчета до 100-115 коня
            Коя генерация е
            Renault Modus 1.2 16v 2006
            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

            Коментар


              6gen d14a3
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                v1per написа:
                Имам един сивик 75 коня, приемам предизвикателства от София с всички фиатчета до 100-115 коня
                Не че нещо ама ако е сток е пълен мъртвец-и ще ядеш много бой,а лесно се познава дали е сток :D
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  nsn написа:
                  v1per написа:
                  Имам един сивик 75 коня, приемам предизвикателства от София с всички фиатчета до 100-115 коня
                  Не че нещо ама ако е сток е пълен мъртвец-и ще ядеш много бой,а лесно се познава дали е сток :D
                  Колега, абсолютно си прав за боя, но пък този мъртвец без много усилия и средства може да подмине 75-те коня.
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    uBaHoBB написа:
                    nsn написа:
                    v1per написа:
                    Имам един сивик 75 коня, приемам предизвикателства от София с всички фиатчета до 100-115 коня
                    Не че нещо ама ако е сток е пълен мъртвец-и ще ядеш много бой,а лесно се познава дали е сток :D
                    Колега, абсолютно си прав за боя, но пък този мъртвец без много усилия и средства може да подмине 75-те коня.
                    Да но това не го прави 75коня а повече и такива мишоци са много смешни(където крият какво е правено по колата).
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      Много сте напред с материала тука ве Разширена е само гарнитурата на дросела от 28 на 56мм .Сивика е "олекотен заводско" :D демек Light weight edition Има само 2 airbags, ел. рег на фаровете и серво на волана С гуми 165 70 13. Върви бих казал прилично.
                      GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                      ex: 145QV 97'

                      Коментар


                        v1per написа:
                        Много сте напред с материала тука ве Разширена е само гарнитурата на дросела от 28 на 56мм .Сивика е "олекотен заводско" :D демек Light weight edition Има само 2 airbags, ел. рег на фаровете и серво на волана С гуми 165 70 13. Върви бих казал прилично.
                        Сега ще кажеш и за генерация 4-2-1 и сменена глава и така,тя и мойта е само със сменена горивна карта/таблица :D
                        Bravo 1.9d 97г

                        Коментар


                          nsn написа:
                          v1per написа:
                          Много сте напред с материала тука ве Разширена е само гарнитурата на дросела от 28 на 56мм .Сивика е "олекотен заводско" :D демек Light weight edition Има само 2 airbags, ел. рег на фаровете и серво на волана С гуми 165 70 13. Върви бих казал прилично.
                          Сега ще кажеш и за генерация 4-2-1 и сменена глава и така,тя и мойта е само със сменена горивна карта/таблица :D
                          нали нали , и аз съм така , само с ремап пак се води сток (пълен)
                          147/1.9 Жив Турбо Дявол (JTD) / 115+++

                          Коментар


                            Много ви е страх от тея Хонди явно :DКазах какво има по колата правено, в много доруми пише, че гарнитурата между дросела и всмуквателния колектор е единствената разлика между 75 и 90к.с. сивик 6та ген. но има разлика също до колкото разбрах и в ЕКУ-тата. Далеч съм от филмът че колата ми е супер бегачка или пък ще наказвам наред, просто това имам на разположение в момента и бих си направил кефа срещу някой който е надъхан.JTD с ремап ще дойде в повече на хондака :D
                            GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                            ex: 145QV 97'

                            Коментар


                              Няма ли кой с браво 1,6 да приеме предизвикателството с/у хондата ?, мойто пунто ще дойде силно за тая хонда иначе скачам веднага
                              punto HGT

                              Коментар


                                И аз много мразя така. 1 Civiv 101 коня купе 5 генерация ме беше наказал поне с 3 коли на старт от място до 130, а на летящ с около кола и нещо. Уж преди старта беше само генерацията пипана, накрая се оказа, че има и чип и по-къси скорости и филтър и се оказа, че скача на Е36 320...Иначе Хондите не са такива бегачки, каквито ги изкарвате собствениците им. Преди да взема Фиата, мечтаех за Сивик. Случи се така, че взех Фиата и забравих за Хонда. Но винаги са ми били интересни съревнованията с тях. Пускал съм се с 1.5 114 коня. Би си ме, ама не мисля, че е голяма сила за конете си. Сигурно щеше да е кантар с Браво 1.8 Имаше тема във форума мисля как колега с Браво 1.6 кантари 6-та генерация 1.4 90 коня. Пича с купето, дето ме наказа така лошо преди време, си взе точно 6-так 1.4 75 коня и пак започна да я човърка и да й добавя разни жокери, но така и не пожела да се пуснем.
                                Renault Modus 1.2 16v 2006
                                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                                Коментар

                                Working...
                                X